View Poll Results: Cine castiga campionatul?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Barcelona

    27 93.10%
  • Real Madrid

    1 3.45%
  • Atletico Madrid

    0 0%
  • Malaga

    1 3.45%
  • alta

    0 0%
Page 1 of 46 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 947

Thread: Primera Division 2012/2013

  1. #1
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0

    Primera Division 2012/2013

    Discutii aici pana face Vadim subforum si pana recupereaza datele pierdute din ultimul an.

  2. #2
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Rezultatele de astazi:
    Getafe - Malaga 1-0
    Valencia - Sociedad 2-5! Dar Valencia a jucat in 10 din min 41 la scorul de 1-0
    Barcelona - Bilbao 5-1
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  3. #3
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Visca Atletico

  4. #4
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Ce gol ! In sfarsit , mai da si Ronaldo din lovituri libere...a picat bine fix in derby

  5. #5
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Asa ma. Acum sa-i vedem pe astia de la Atletico ce pot.

  6. #6
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Analiza SkySports imi arata ca Falcao nu a fost lasat sa miste in prima repriza. Interesant

  7. #7
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Slab derby-ul Madridului. In lipsa de fotbal, se cearta si se pal****sc ca niste tate

  8. #8
    Netherlander Iulian.'s Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Romania
    Age
    54
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Nu prea cred ca Atletico egaleaza. Mai degraba marcheaza Real din nou.
    # Fotbal : NEDERLAND, Rapid Bucuresti
    # Tenis : FEDERER, Hingis

  9. #9
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Benzema e singura raza de soare in meciul asta gri

  10. #10
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Aseara iar m-am uitat la o comedie.

    http://cadfael.tv/image/src/1354400642347.gif
    Last edited by Xaviesta; 2nd December 2012 at 13:08.

  11. #11
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Aseara iar m-am uitat la o comedie.

    http://cadfael.tv/image/src/1354400642347.gif

    unii pe aici sunt chiar obsedati

  12. #12
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    unii pe aici sunt chiar obsedati
    Ok, ok. Stiu ca ai pata pe mine de cand am zis ca nu imi place cum a jucat Celtic cu Barcelona. Nu trebuie sa arati asta pe fiecare thread de pe forum.
    Nu stiu care e problema ta. Nu am voie sa rad de Ronaldo? Mie mi-e scarba cand il vad cum se prosteste pe teren asa sau simuleaza ca un retardat.
    Ia uita-te pe net ce inseamna cuvantul "obsedat". Daca venea alt user cu gif-ul ala taceai din gura. Stai tu cuminte si uita-te la meciurile lui Celtic.
    Last edited by Xaviesta; 2nd December 2012 at 14:01.

  13. #13
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Atat de laudat in ultima vreme, Falcao nu a existat asearãa pe gazon. Zero.

  14. #14
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Atat de laudat in ultima vreme, Falcao nu a existat asearãa pe gazon. Zero.
    Aletico nu a existat niciodata in meciurile cu Real. La fel si Falcao.

  15. #15
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Oricum a fost slab meciul de aseara. Am fost dezamagit de echipa lui Simeone

  16. #16
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Oricum a fost slab meciul de aseara. Am fost dezamagit de echipa lui Simeone
    +1

    Atletico e foarte puternica pe Vicente Calderón. Are 7 victorii din 7 meciuri. Acolo e greu pentru orice echipa. Mai putin Real. De vazut daca vor putea sa mentina ritmul si sa ramana in fata Realului in clasament.

  17. #17
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Trebuie sa recunosc oricum ca sprintul ala a lui Ronaldo din minutul 78 a fost impresionant

  18. #18
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Ok, ok. Stiu ca ai pata pe mine de cand am zis ca nu imi place cum a jucat Celtic cu Barcelona. Nu trebuie sa arati asta pe fiecare thread de pe forum.
    Nu stiu care e problema ta. Nu am voie sa rad de Ronaldo? Mie mi-e scarba cand il vad cum se prosteste pe teren asa sau simuleaza ca un retardat.
    Ia uita-te pe net ce inseamna cuvantul "obsedat". Daca venea alt user cu gif-ul ala taceai din gura. Stai tu cuminte si uita-te la meciurile lui Celtic.
    da eu nu am pata pe tine. si mai ales nu pt ca ai zis ca nu iti place cum joaca Celtic. mai ales ca nu cred ca ai mai vazut in viata ta vreun meci de'a lu Celtic in afara de alea 2 cu Barca. deci nu cred ca stii cum joaca.

    problema e ca lumea mai comenteaza de una de alta... insa tu in afara de sa vii cu poze si filmulete despre Real sau Ronaldo... sau Mou cateodata... nu mai stii nimic. si mai si zici ca esti fan Barca. tu esti fan Barca sau doar anti Real??
    nu cred ca am vazut vreun comentariu legat de meciul foarte bun al Barcelonei de aseara. sau din ultima vreme. tu doar vii si zici ce prost (daca e cazul) joaca Real. sau ca a mai facut nu stiu ce Ronaldo.

    alt user care putea sa vina cu giful ala era mariomax. da el cred ca e in concediu de a ratat momentul. in rest... mai vezi pe altcineva sa stea toata ziua sa caute imagini despre Ronaldo ca sa le puna pe OLS?? cred ca ai plans 24/24 cat a fost cazut OLSu zilele trecute.

  19. #19
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    xaviesta poate fi impulsiv si putin "obsedat" de Ronaldo, dar nu poti sa zici de el ca nu este fan Barcelona

  20. #20
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    da eu nu am pata pe tine. si mai ales nu pt ca ai zis ca nu iti place cum joaca Celtic. mai ales ca nu cred ca ai mai vazut in viata ta vreun meci de'a lu Celtic in afara de alea 2 cu Barca. deci nu cred ca stii cum joaca.

    problema e ca lumea mai comenteaza de una de alta... insa tu in afara de sa vii cu poze si filmulete despre Real sau Ronaldo... sau Mou cateodata... nu mai stii nimic. si mai si zici ca esti fan Barca. tu esti fan Barca sau doar anti Real??
    nu cred ca am vazut vreun comentariu legat de meciul foarte bun al Barcelonei de aseara. sau din ultima vreme. tu doar vii si zici ce prost (daca e cazul) joaca Real. sau ca a mai facut nu stiu ce Ronaldo.

    alt user care putea sa vina cu giful ala era mariomax. da el cred ca e in concediu de a ratat momentul. in rest... mai vezi pe altcineva sa stea toata ziua sa caute imagini despre Ronaldo ca sa le puna pe OLS?? cred ca ai plans 24/24 cat a fost cazut OLSu zilele trecute.
    Daca te-ai uita mai bine ai vedea ca eu sunt printre putinii useri care comenteaza normal La meciuri in fiecare weeekend. De Mou sau Ronaldo nu am mai zis nimic de la El Clasico, doar am comentat la meciurile Realului. Nu stiu unde naiba ai vazut tu ca eu vin cu poze cu aia 2, dar nu am pus decat giful ala si atat. Daca tu crezi ca eu stau sa caut un gif 24 de ore atunci ai o problema grava. Am vazut faza live, iar azi am dat peste acel gif. Nu sunt dependent de forum ca altii si asta se vede dupa cat de mult postez. Ti-as mai raspunde la cateva lucruri, dar m-as cobori prea mult la nivelul tau. Nu meriti.

  21. #21
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Daca te-ai uita mai bine ai vedea ca eu sunt printre putinii useri care comenteaza normal La meciuri in fiecare weeekend. De Mou sau Ronaldo nu am mai zis nimic de la El Clasico, doar am comentat la meciurile Realului. Nu stiu unde naiba ai vazut tu ca eu vin cu poze cu aia 2, dar nu am pus decat giful ala si atat. Daca tu crezi ca eu stau sa caut un gif 24 de ore atunci ai o problema grava. Am vazut faza live, iar azi am dat peste acel gif. Nu sunt dependent de forum ca altii si asta se vede dupa cat de mult postez. Ti-as mai raspunde la cateva lucruri, dar m-as cobori prea mult la nivelul tau. Nu meriti.
    acuma dupa ce au disparut datele din ultimul an e si normal sa vii sa zici ca tu nu postezi nimic legat de aia de la Real

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •