View Poll Results: Cine castiga campionatul?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Barcelona

    27 93.10%
  • Real Madrid

    1 3.45%
  • Atletico Madrid

    0 0%
  • Malaga

    1 3.45%
  • alta

    0 0%
Page 11 of 46 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 947

Thread: Primera Division 2012/2013

  1. #211
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    In curand si Barcelona se va relaxa putin. Puteti paria la mica ciupeala contra lor.
    Nu cred. Barça o sa aiba mare nevoie de diferenta asta de puncte daca ajunge in semifinale in UCL. Tito o sa menajeze multi jucatori si nu vor mai castiga la fel de multe meciuri.

    Totusi, sunt sanse bune sa se incheie matematic campionatul devreme, cam prin martie.

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...83097144_n.jpg

  2. #212
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Nu ma gandeam la dubla mansa ci ma refeream ca ma bucura in general situatia de la madrid, deoarece nu il suport pe mourinho...
    Cine il suporta? El a dat nastere fotbalului genial cu care ne incanta Celski de azi... Cand a parjolit terenurile si a otravit fantanile in fata lui Ronaldinho&CO a fost de tot kktul, mai bine te apuci de alt sport frate, fotbalul e pt spectatori nu pentru amatorii de propria imagine si atat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #213
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Bilbao- Zaragoza 0-2 la pauza. Sapunaru titular. O duc bine stranierii in Spania

  4. #214
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    ^^Mai bine ti-ai schimba semnatura. E deranjanta, bine ca nu ai scris cu caractere de 72.
    Probabil urmatoarea infrangere ii va fi fatala lui Mourinho, asta daca nu cumva Perez il va lasa pana la finalul sezonului cand va trage linie.

  5. #215
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    ^^Mai bine ti-ai schimba semnatura. E deranjanta, bine ca nu ai scris cu caractere de 72.
    Depinde de perceptia fiecaruia, intreaba-l pe Yonutz de exemplu si-ti va spune contrariul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #216
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Uitati-va la primul gol marcat azi de Granada, e de senzatie

  7. #217
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Bilbao- Zaragoza 0-2 la pauza. Sapunaru titular. O duc bine stranierii in Spania
    Numa in Romanica castiga titlul de cel mai bun jucator al anului unu de joaca cateva meciuri la Udine, in pofida unuia ce e titular la Porto si ia 3 trofee in acel an! Oricat de mare ar fi retarziile celor din afara granitelor despre care am vorbit azi, tot romanii sunt de neegalat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #218
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Si Torje azi a jucat foarte bine pentru Granada. A fost sef pe partea lui

  9. #219
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    nu ma asteptam sa nu castige Bilbao azi.

  10. #220
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    ce a patit Bilbao sezonu' asta?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #221
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Li s-a terminat praful magic

  12. #222
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Numa in Romanica castiga titlul de cel mai bun jucator al anului unu de joaca cateva meciuri la Udine, in pofida unuia ce e titular la Porto si ia 3 trofee in acel an! Oricat de mare ar fi retarziile celor din afara granitelor despre care am vorbit azi, tot romanii sunt de neegalat!
    Sapunelu era titular la Porto pt ca nu aveau aia alt fundas dreapta. dupa ce au gasit unu, a disparut si ala de pe teren si din lot mai nou. daca era titular acolo nu inseamna ca era nu stiu ce super jucator.

    cat despre semnatura. chiar e deranjanta. ma intreb cu ce se ocupa moderatorii aia de nu iau nici o masura.

  13. #223
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si asta pentru ca n-aveti un mijloc de talie, pana si cu Real va va fi greu daca nu luati un mijlocas de mare valoare!
    Si NU, WILSHIRE NU E DISPONIBIL! Baiatul e acontat cu sufletul la Arsenal pe viata!
    Cleverley si Carrick sunt printre cei mai buni mijlocasi centrali din lume.Nu vad pe cine am putea aduce-n locul lor.Carrick e genul de jucator care imprima calm,nu greseste pase,distruge multe atacuri ale adversarilor,iar Cleverley e jucatorul care da viteza atacurilor,are disponibilitate la efort,e in continua miscare,creand spatii pentru ceilalti jucatori.Ambii mi se par indispenabili pentru United anu asta.Plus ca pe banca mai e si Anderson care mai mereu cand l-a bagat SAF in teren si-a facut treaba destul de bine.Plus ca va reintra si Kagawa.De Scholes nu zic nimic fiindca o sa-l percepi ca un nepot a lui Ferguson care deabia se misca pe teren si bla bla bla,iar Flecther intr-adevar nu e cine stie ce scula.Eu la United as cumpara un portar(De Gea si Lindedaard nu dau siguranta) si poate o extrema ceva.Valencia si Young nu prea ma conving in meciurile cu echipele tari din Europa.Poate se intoarce Ronaldo inapoi .

  14. #224
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Puteti sa faceti cate speculatii vreti, insa a fost o decizie tactica (de a-l lasa pe Casillas pe banca). Cred ca in acest moment Adan e mai bun. Iar opinia mea conteaza. Si am si parerile valide ale asistentilor mei. Noi impreuna am decis asa si nu mai e nimic altceva de spus" a declarat Mourinho dupa meci.

    http://i.imgur.com/Kdptq.gif


    Ce scuza penibila a gasit Mou. Cat kkt sa mananci?

  15. #225
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    miscarea lui Mourinho de aseara s-a vrut una sinonima cu dublarea mizei la poker. dupa asa ceva, daca castigi esti tare, daca pierzi te faci de toata cacaua. a pierdut. pana acum erau foarte multi din fanii Realului care il credeau, mai avea ceva sustinere. acum nu-l mai crede aproape nimeni. 90% din fanii Realului nu mai cred in ceea ce spune. sa fie Perez printre cei 10%? vom vedea.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  16. #226
    sport legend 10_koln's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Cum să-l lași rezervă pe Iker...

  17. #227
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 10_koln View Post
    Cum să-l lași rezervă pe Iker...
    Eu sincer i-as fi dat si lui Adan un meci.Daca nu apara deloc Realul risca sa-l piarda.Adan imi place ca portar plus ca anul asta Casillas nu a fost in cea mai buna forma.E portarul din Primera cu cele mai putine interventii pe meci.Plus ca mi se pare putin ezitant.Probabil si din cauza faptului ca este certat cu Mourinho.Din etapa urmatoare Casillar probabil va din nou titular.

  18. #228
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    m-am tot gandit la ultimele decizii si actiuni ale lui Mourinho. omul nu e prost, clar, insa unele decizii par din categoria lucru manual. il banuiesc ca isi cauta demiterea, dar Perez se incapataneaza sa nu o faca si astfel el decide sa faca una si mai gogonata...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  19. #229
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Mou nu cauta demisia. Inca viseaza sa castige liga campionilor.

  20. #230
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Mou nu cauta demisia. Inca viseaza sa castige liga campionilor.
    Bineinteles...pt asta a fost adus.
    Personal NU inteleg ce se tot insista (in general de catre toti iubitorii fotbalului) cu demisia/demiterea lui.Nu-mi place s-o rcunosc,dar este cel mai bun antrenor din lume.
    Cu lotul de milarde de euro al Realului,orice e posibil dar parerea mea ca daca Mourinho NU aduce trofeul Ligii pe Bernabeu,nimeni NU o va face (nu prea curand cel putin).
    Lasand la o parte toate cele spuse mai sus,ce antrenor sa aduca Perez daca pleaca Mourinho...pe Ancelotti,pe cine naiba?

  21. #231
    sport legend Dytza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    Lasand la o parte toate cele spuse mai sus,ce antrenor sa aduca Perez daca pleaca Mourinho...pe Ancelotti,pe cine naiba?
    Joachim Low.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •