Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 440

Thread: La final de 2012

  1. #1
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1

    La final de 2012

    Asa cum probabil multi au observat, forumul nu a functionat deloc in ultimele zile. Puteti citi mai multe despre ce s-a intamplat aici: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=634966

    Din pacate, asa cum se poate vedea, recuperarea datelor este problema majora si pentru moment s-a pierdut absolut tot din octombrie 2011 si pana acum, deci mai mult de 1 an. Ramane de vazut daca conducerea forumului va reusi sa obtina aceste date (asa cum puteti citi si in linkul de mai sus).

    Deocamdata....asteptam.

    Sa spuneti daca intampinati probleme.
    Last edited by Cata_RB; 2nd January 2013 at 13:33.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  2. #2
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Zici ca ne-am intors in timp! Ce semnatura aveam anul trecut pe vremea asta....vise!
    www.fangymnastics.com

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    In astfel de momente iti dai seama cat de dependent de forum esti
    PS: Posturile mele (

  4. #4
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Aaaa, serbetel, bine ai venit pe forum!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Incepatoare din nou Ma simt de parca am picat permisul si trebuie sa reiau procesul

  6. #6
    sport legend onlyme88's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    939
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Zici ca ne-am intors in timp! Ce semnatura aveam anul trecut pe vremea asta....vise!
    Cat anticipam si eu acel Dream Team

  7. #7
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    Of, in sfarsit! Ma bucur sa va revad
    Edit: http://sptfm.ro/2012/11/29/catalina-...ceva-in-viata/
    Chiar speram sa mai continue, pot spune ca dupa cum a revenit de repede in forma pentru gala din Mexic nu ma asteptam sa mai renunte... Pacat
    Last edited by lory; 29th November 2012 at 23:29.
    Where there's a will, there is a way !

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Haidu for Rio 2016

  9. #9
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    My precious forum..

  10. #10
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Trebuie sa ne organizam putin si sa avem o varianta de rezerva in cazul in care mai apar astfel de "catastrofe forumistice" Daca se intampla in timpul JO?

    Oare avem vreun forumist care s-a inregistrat doar anul asta? In cazul asta cred ca s-a evaporat cu totul.
    www.fangymnastics.com

  11. #11
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    JO? Care JO, a disparut cu totul
    Haz de necaz....

    Avem cu siguranta forumisti noi. Mi-e greu sa-mi dau seama cine cand s-a inregistrat. Din cei care au venit in perioada olimpiadei, doar Manu (remm) imi vine acum in minte ca user care a continuat sa scrie si dupa.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  12. #12
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mie imi pare rau dupa Diverse

    Manu sigur nu si-a pierdut contul pentru ca e inregistrata de mult. Doar postarile s-au dus.
    www.fangymnastics.com

  13. #13
    sport legend remm's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    661
    Reputatie
    1
    Hey, welcome back! Nu mai avem nimic la aparitii tv de anul asta? Las' ca recuperam...
    Mi-a atras atentia dracsor ca azi e Gala prosport, a.i. avem ... Gala Prosport 15 ani (momente din ea, ca doar asta ce-au aratat) si emisiunea de la Prima de acum cateva zile ... le postez la "Aparitii". Si inca o data - Welcome Back!

    E OK contul meu...

  14. #14
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Mie imi pare rau dupa tot

    Ok, Manu, ma bucur
    Oricum, nefiind nevoie sa fii inregistrat ca sa citesti, o sa se vada aici ce si cum si, daca sunt cazuri de useri disparuti, isi pot reface contul.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  15. #15
    manager mayas's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    335
    Reputatie
    1
    hy! ce chestie,... eu imi facusem curat la PM,... akum sunt cv convorbiri,...
    am citit sapt aceasta pe TVR ca au cumparat pana in 2016 competitiile de gimnastica; pt cine nu stia.

  16. #16
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    imi pare nespus de rau pt tot ce s-a intamplat.eu ma asteptam sa se piarda tot din forum.Eram cam 80% sigura ca se va pierde tot...nu s-a pierdut tot,dar o parte destul de importanta s-a pierdut.A fost un an important,doar la olimpiada(care nu de multe lumi s-a terminat)...dc stam sa ne gandim,apoi europenele,etc...
    mai bine se pierdeau postari dintr-un an mai neimportant.
    bine ca n-a fost si mai rau de atat...ca se putea...
    app...stiti chestia aia ca s-a demonstrat ca nu te poti intoarce in trecut...uite ca s-a intamplat in cazul forumului ))
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,654
    Reputatie
    1
    o ce ma bucur sa vad din nou forumul online ma gandeam eu ca e ceva de genul...
    sa fie cu noroc

  18. #18
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ancaqwe View Post
    o ce ma bucur sa vad din nou forumul online ma gandeam eu ca e ceva de genul...
    sa fie cu noroc
    si nu mai esti moderator...ooo,doamneee)
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  19. #19
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    E neplacut,dar nu-i sfirsitul lumii(inca ) poate se recupereaza,am inteles ca se depun eforturi in acest sens.

    Pe mine ma amuza ca-mi zice:nu ai mai scris pe forum de citeva zile....

  20. #20
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Mitz, n-avea cum sa se piarda un an mai neimportant, pentru ca au repus ce au avut mai recent. Adica o baza de date din 2011, de cand inca nu aveau contract cu firma careia i-au fost confiscate serverele.

    Da, Anca nu mai e moderator Sau mai bine zis, nu era moderator pe-atunci. Anca, mai asteptam un pic. Inca n-am avant sa ma apuc de refacut ce s-a pierdut.
    Si da, tot ce ati facut in ultimul an, postari, mesaje private, setari, semnatura, avatar, user sau parola, daca vi le-ati schimbat, totul s-a pierdut (cel putin pentru moment).
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Dragii mei ce a patit dragul nostru forum? am citit ceva despre fraude informatice, anchete DIICOT, dar n-am priceput nimic. lamuriti-ma va rog!!!
    imi pare tare bine ca v-am regasit! mi-a fost dor de voi!!!


    era o vreme cand eram "sport legend", acum sunt un banal "senior"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •