Page 13 of 21 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 253 to 273 of 440

Thread: La final de 2012

  1. #253
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ada24 View Post

    Edit-Dracsor poate te baneaza astia sa intrii la concursuri -cu afis din ala cu WANTED
    Tinand cont ca la fata nu ma cunosc decat 2 antrenori ( si astia atunci cand aveam parul pan la brau), nici o sansa!! Iar pozele publice.. sa fim seriosi, pot fi atat de photoshopate! Doar nu credeti ca pun fata mea reala pe Fb sau site?!

  2. #254
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Ada, poate e 2010 - 2013, inclusiv 2013? Parca suna mai normal mandat de 4 ani.
    Chiar nu stiu, doar zic.

    Nici un pericol, Alina nu vine la concursuri....mereu e pe lista de absenti
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  3. #255
    sport legend Ada24's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6,228
    Reputatie
    1
    Te verifica la buletin

    (glumesc evident...)

  4. #256
    sport legend Ada24's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6,228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Ada, poate e 2010 - 2013, inclusiv 2013? Parca suna mai normal mandat de 4 ani.
    Chiar nu stiu, doar zic.

    Nici o problema, Alina nu vine la concursuri....mereu e pe lista de absenti
    Pai eu ma gandeam pana in dec 2013...ca e din dec 2009...Oricum mai e putin ...Dar poate nici nu vrea sa mai candideze, cine stie ?!

  5. #257
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ada24 View Post
    Te verifica la buletin

    (glumesc evident...)
    Buletinul e facut in 06.06.06 . Aveam parul periuta si nu am ochelari in poza. ( Granicerii mereu ma pun sa ii dau jos. Nu seman deloc). In plus, cate fete cu numele meu exista.. la Discovery e una cu numele meu. Toata lumea ma intreaba daca eu traduc documentarele alea.

  6. #258
    sport legend Ada24's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6,228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dracsor View Post
    Buletinul e facut in 06.06.06 . .
    HAHAHA un adevarat dracsor

  7. #259
    sport legend Ada24's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6,228
    Reputatie
    1

  8. #260
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Nu imi amintesc sa-mi fi cerut cineva voie sa candideze de pe forum

    EDIT: La Bucuresti ninge cumva sau e zapada?
    Last edited by mikeyy; 8th December 2012 at 23:03.
    www.fangymnastics.com

  9. #261
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Nu imi amintesc sa-mi fi cerut cineva voie sa candideze de pe forum

    EDIT: La Bucuresti ninge cumva sau e zapada?
    La Bucuresti e ud pe jos si atat. Oribil. A, si bate vantul destul de tare.

    Nu-mi vine sa cred, draga viitor vice-presedinte, ca ai scris asa ceva.

  10. #262
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mersi de informatiile meteo!

    Glumeeeesc
    www.fangymnastics.com

  11. #263
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Apparently, in an uncharacteristic moment of wisdom, the FIG has decided not to go up to 10 elements after all. Y'all can all thank Nelli Kim. - gymfever

    Adica chiar nu vrei postul? Hai, maaaai, am nevoie de echipa.

  12. #264
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Mersi de informatiile meteo!

    Glumeeeesc
    Planuri, Mihaita?

    Cata, alegerile sunt in decembrie in fiecare an, asa a fost si in 2005.

  13. #265
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    In decembrie? Ca sa fie asa pe post de cadou de Mos?

    Mai, mie nu-mi mai merge romgym-ul de cand am zis ca am citit statutul. Astia m-au banat pe site.

  14. #266
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Eu am ramas in urma cu noua regula FIG. Sa inteleg ca Grandi a propus si Kim s-a opus?

    Nu stiu Dracsor. Mai vedem!

    @Cris: nu deocamdata, informatia ma ajuta tot intr-o problema de gimnastica. Dar s-ar putea sa trec si prin Buc la inceputul anului viitor.
    www.fangymnastics.com

  15. #267
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Nici eu nu ma prind, oare multumirile catre Nelli Kim sunt la misto sau pe bune?
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  16. #268
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dracsor View Post
    Mai, mie nu-mi mai merge romgym-ul de cand am zis ca am citit statutul. Astia m-au banat pe site.
    Ai RDS?
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  17. #269
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Ai RDS?
    da... dar nici la serviciu nu-mi merge si acolo am altceva. care e faza cu rds-ul?

  18. #270
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Nici mie nu mi-a mers cand am incercat, Alina...si am mai avut probleme si in alte zile, iar apoi a mers destul de bine.

  19. #271
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dracsor View Post
    da... dar nici la serviciu nu-mi merge si acolo am altceva. care e faza cu rds-ul?
    Si Roxana tot RDS si se plangea si ea ca nu-i merge foarte des romgym-ul. In aceeasi situatie sunt si eu.
    E drept ca am patit-o si la servici.

    Pe vremuri, cel putin, se stia ca echipamentele RDS se misca mai incet cand apar schimbari in hostarea unui site, sa "vada" noua sursa. Nu stiu daca mai are vreo legatura, sigur nu ar fi singurul motiv pentru ca oricum romgym s-a dovedit foarte instabil. Federatia nu se ocupa de gimnastica, nu ne putem astepta sa se ocupe serios de un site.....
    Era doar o curiozitate profesionala
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  20. #272
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Eu poate sunt cam singurul de pe aici care o apreciaza pe Nelli Kim. Si asta deoarece eu consider ca e una dintre putinele persoane care chiar face ceva pentru gimnastica pentru ca stie meserie. Bun sau rau, dar se implica. Nu conteaza trecutul (ce vb voi zilele trecute despre JO1976), ci ce face in prezent. Daca as fi in locul ei si eu as pune o vorba buna pentru romani. Sa am puterea ei si sa nu-mi ajut sportivii, cand in jurul meu toti fac diverse manevre? Ca doar nu e ea capul rautatilor. Credeti ca ea le ajuta pe americane? Nu, au americanii alte persoane care stau in umbra si dirijeaza!

    Stoica a avut exact aceeasi pozitie ca ea si nu l-am vazut vreodata sa se implice pentru baietii nostri. Ci dimpotriva a fost implicat in alte controverse, iar toate acele momente poate au cantarit la ultimele alegeri din FIG. Cu toate ca au fost acele zvonuri ca ar fi intervenit in 2011 sa se califice echipa. Nu stiu care a fost pana la urma concluzia....daca a fost adevarat sau nu.

    Mie imi merge romgym-ul. Inca suntem prieteni.
    www.fangymnastics.com

  21. #273
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Daca zvonurile sunt adevarate, uite ca ar trebui sa il apreciezi si pe Stoica pentru ca si-a ajutat romanii

    Eu nu pot sa spun daca imi place sau nu Nelli Kim, pentru ca nu stiu care ar fi lucrurile pe care le-a facut sau cele pe care nu le-a facut, dar le-ar fi putut face pentru gimnastica.

    Sunt de acord ca nu conteaza trecutul, dar conteaza maturitatea si eleganta cu care vorbesti in prezent despre trecut, precum si fair-play-ul pe care il arata un lider - si din asta + exagerarea rusoaicelor deduc ca nu imi place. Da, si eu cred ca gimnastele SUA sunt sustinute prin bani si de aici si foarte mult lobby. Iar rusoaicele de Nelli Kim + lobby. Dar cand te uiti deja de la romance si chinezoaice in jos, lumea e nedreapta. Nu dau vina pe Nelli Kim pentru asta, insa dau vina pe ea pentru ca din punctul meu de vedere nu isi face treaba asa cum trebuie. As zice ca e ok doar daca in fisa postului nu scrie si armonizarea procesului de arbitrare sau coordonarea acestuia, sau trainuirea arbitrilor si supervizarea lor - daca nu e ea responsabila, atunci pot sa fiu de acord cu tine.

    Ce lucruri bune a facut Nelli Kim pentru gimnastica, Mihai? Eu n-as putea sa pun pe lista decat unul singur momentan (deciderea in favoarea a 8 si nu 10 elemente -> asta daca intr-adevar ar fi fost meritul ei...cine stie cine o fi venit cu cele mai convingatoare argumente?)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •