Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Tare, Sandra!!! Mesaje de incurajare.

  1. #22
    sport legend degetica's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,345
    Reputatie
    1
    Sandra, tu esti o campioana, nimic nu sterge asta. Visul tau individual e indeplinit. Dar acum echipa are nevoie de tine, de optimismul tau, puterea ta de munca si de vointa ta. Eu as zice ca e sansa ta pentru a creste enorm ca om. Unora le trebui o viata pentru a reusi sa invete sa daruiasca. Tu ai norocul sa o faci, prin gimnastica, de la o varsta foarte frageda. Sa ajungi in acel punct al umanismului mult, mult mai repede.
    Imi dau seama ca pare complicat ce spun eu aici, dar nu este.

    Curaj Sandra!! va fi foarte bine!

  2. #23
    sport legend ela_diana's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ibiza, spain
    Posts
    715
    Reputatie
    1
    Mult curaj Sandra si insanatosire grabnica. Ne lipsesti foarte mult si noua fanilor, si mai ales echipei nationale de gimnastica. Suntem toti convinsi ca daca o avem pe Sandra in echipa avem mult mai multe sanse la medalii oricare ar fi culorile lor. La acest campionat mondial mie cel mai mult mi-a fost dor sa vad privirea hotarata sa rupa gura targului. Si daca ai fi fost acolo sunt convinsa ca ai fi facut-o. Dar mai sunt campionate mondiale, iar pana la olimpiada mai e un pic. Medalia de aur la sarituri e un pariu pe care cred ca il vei castiga.
    Nu renunta acum! Mai ai atatea de spus in gimnastica .

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Sandra nu te descuraja, eu iti doresc insanatosire grabnica. Echipa care mare nevoie de tine, echipa are nevoie de cineva puternic de un lider. Noi suporterii asteptam acum europenele si plimpiada si speram sa te revedem cu multe medalii de aur la gat.
    Cind iti este greu gindeste-te la gramada de iubitori ai gimnasticii romanesti care sint alaturi sufleteste de tine si te vor sustine intotdeauna.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •