Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 22

Thread: Ce nu va place la Ceahlaul?

  1. #1
    incepator Klauss's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    Ce nu va place la Ceahlaul?

    Fiecare suporter are tendinta de a-si lauda propria echipa. Aici puteti spune ce nu va place sau ce nu v-a placut in ultimul meci al echipei favorite. In speranta ca se va gasi cineva cu putere de decizie care sa citeasca de pe acest forum cate ceva. Mie de exemplu, nu mi-a placut ultimul meci cu Mangalia. Puteam sa le dam cel putin 3 daca doream. Sa nu uitam ca si golaverajul conteaza...
    That's it! I'm outta here!

  2. #2
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Stai asa Klauss ca si ei au avut vreo 2-3 ocazii clare!!! Si totusi avem cea mai buna aparare din serie. doar 9 goluri primite!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  3. #3
    incepator Klauss's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Eu voiam sa spun ca puteam juca mult mai ofensiv. Nu sa ne multumim doar cu 1-0. Sa vedem ce facem la Poli!
    That's it! I'm outta here!

  4. #4
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Eu zic ca la Poli ori batem ori ne-o luam!! nu prevad vreun egal la bucuresti!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  5. #5
    incepator Klauss's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Baturam cu 4-0. E bine.
    That's it! I'm outta here!

  6. #6
    incepator Klauss's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Nu-mi place sub nici o forma de Marc. Echipa joaca fara nici un fel de tactica, nu exista constructie. Inclin sa cred ca nu Marc este cel care stabileste titularii.
    That's it! I'm outta here!

  7. #7
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    De ce zici asta??? vrei sa insinuezi ca Mestecaneanu si Mironas fac echipa??? hai fii serios!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  8. #8
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Ca nu-i in A sa bata Steaua,Rapid,Dinamo,Poli cum facea pe vremuri
    AFC Red member

  9. #9
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Raspuns la intrebare: Ceahlaul!
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  10. #10
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Orasul e placut, oamenii sunt de treaba insa conducerea e jalnica, blaturi plecaciuni, arbitraje, ce mai tagma padurenilor, miticilor, jeneilor, dinozauri adevarati. Am vazut un meci la Piatra Neamt m-am speriat, a fost 0-0 si a doua repriza toate fazele din preajma careului Otelului erau fluierate cu lovituri libere.
    La cate belele(blaturi, osanale la frf etc.) sunt acum in Div.A revine si Ceahlaul o sa fie groaznic.

  11. #11
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    Orasul e placut, oamenii sunt de treaba insa conducerea e jalnica, blaturi plecaciuni, arbitraje, ce mai tagma padurenilor, miticilor, jeneilor, dinozauri adevarati. Am vazut un meci la Piatra Neamt m-am speriat, a fost 0-0 si a doua repriza toate fazele din preajma careului Otelului erau fluierate cu lovituri libere.
    La cate belele(blaturi, osanale la frf etc.) sunt acum in Div.A revine si Ceahlaul o sa fie groaznic.

    Tin sa te anunt, ca de la inceputul acestui sezon conducerea Ceahlaului s-a schimbat radical, astfel..
    Mircea Crainiciuc - presedinte executiv
    Viorel Mestecaneanu - presedinte al CA
    Gheorghe Stefan - [doar] presedinte de onoare
    Ai sa vezi tu in divizia a ca Ceahlaul o sa fie o echipa f serioasa si nu o sa mai aiba treba cu blaturi, reciprocitati etc..asteapta si ai sa vezi..

  12. #12
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Eh nu mai are treaba cu blaturile, dar circul de la Roman ce a fost. Nu stiu daca vreun meci cu o echipa moldoveana a fost pe bune, ma indoiesc.
    Cat timp va fi Stefan se vor face blaturi. Si mai lasa-ne cu figuri gen presedinte de onoare, toata lumea stie ca el trage toate sforile si asigura finantarea. Si va mai intrebati de ce nu sunteti bineveti in A.

  13. #13
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    auzi...'circul cu roman'..nu a fost nici un circ ba baiatule...daca nu stii, te anunt ca a fost 5-3 pt noi.
    am fost la meci si, sincer, cand am vazut ca ne`au egalat am tremurat oleak..dupa aia am facut 3-2, ne`au egalat din penalty, si am mai dat noi 2 goluri pe sfarsit..
    daca era ceva aranjat era 1-0 sau 2-0 pt noi..
    cat despre stefan..sa stii ca nu prea mai da bani la echipa, si incet-incet se retrage..pt ca acu` e si primar!

  14. #14
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E primar de aproape 2 ani si pana si eu stiu ca e deux et machina la voi. Hai sa fim seriosi. ca sa nu mai vb de meciul de la Navodari, despre care toate presa a scris ca a fost blat ordinar si de pe urma caruia a deminisonat Sdrobis. Blatisti forever!

  15. #15
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    presa a scris de multe meciuri din romania ca au fost blat..
    insa de la presupuneri la adevar e cale lunga!..
    asa pot sa zic si eu ca bv`ul a facut nu siu cate blaturi..fara sa dovedesc..

    Ia spune: de meciul ala al vostru din div a, acasa cu bacaul din ultima etapa parca (acu 2 su 3 ani), ce poti sa zici?
    nu a fost blat?...
    [B][COLOR="Red"]In Italia Milan!
    In Europa Milan!
    Ovunque Milan!
    per sempre Rossonero![/COLOR][/B]

  16. #16
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    Orasul e placut, oamenii sunt de treaba insa conducerea e jalnica, blaturi plecaciuni, arbitraje, ce mai tagma padurenilor, miticilor, jeneilor, dinozauri adevarati. Am vazut un meci la Piatra Neamt m-am speriat, a fost 0-0 si a doua repriza toate fazele din preajma careului Otelului erau fluierate cu lovituri libere.
    La cate belele(blaturi, osanale la frf etc.) sunt acum in Div.A revine si Ceahlaul o sa fie groaznic.
    Se pare ca si voleiul feminin e ca fotbalul in privinta arbitrajelor cu referire strict la meciul Unic - CSU Metal.

  17. #17
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot

  18. #18
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    Se pare ca si voleiul feminin e ca fotbalul in privinta arbitrajelor cu referire strict la meciul Unic - CSU Metal.

    hai ca esti penibil frate .. am fost la meci si am fost cu mult peste voi .. nu vorbi din auzite .. si noua la meci "centralul" ne`a anulta puncte ... totusi a fost 3-0

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Jucati prea dur adica KOSOVO,si cereti prea mult PINALTY.

  20. #20
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    era bine atunci cand se zicea kosovo .. uitate la meciuri ca nu se mai joaca asa acum ..

  21. #21
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Totul ... Nu Imi Place Nimik ...sunteti Nashpa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •