Page 1 of 228 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 21 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0

    Abuzurile moderatorilor

    Va rog stimati colegi, ca pe acest thread sa semnalati abuzurile moderatorilor vizavi de relatia cu utilizatorii simpli. Cand va veti considera nedreptatiti de o sanctiune pentru voi sau colegul vostru sa o mentionati aici, fara a jigni sau a provoca. In speranta ca domnul delaparis va lucra pentru consolidarea unei relatii normale, fara partinire si fara abuzuri intre moderatori si utilizatori, va multumesc pentru intelegere!

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Silver,fara sa iau partea cuiva iti pot spune ca suntem oameni si suntem supusi greselii.Atata timp cat esti suporter al unei anumite echipe,ca vrem sau ca nu vrem, intervine si cate o farama de subiectivism atunci cand esti "hartuit".
    Ce se poate face pentru a repara o greseala?...se poate anula sau micsora o sanctiune data la nervi.Nu-i rusinos,din contra.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Rog Administratia sa verifice contul lui silvear_dream, un justitiar care a aparut pe forum in iulie 2011. Multumesc.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  4. #4
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    aici putem scrie si despre abuzurile la care am vrea sa-i supunem si noi pe unii moderatori?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Rog Administratia sa verifice contul lui silvear_dream, un justitiar care a aparut pe forum in iulie 2011. Multumesc.
    Crezi ca e din Targu-Mures?

  6. #6
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    tim pare nervos. pentru el cer schimbarea numelui thread-ului in "abuzurile galatenilor"!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Rog Administratia sa verifice contul lui silvear_dream, un justitiar care a aparut pe forum in iulie 2011. Multumesc.
    Nicidecum justitiar. Doar cu pretentii de corectitudine, respectare a regulamentului si respect reciproc intre membrii comunitatii indiferent de culoare.
    Ce poate fi in neregula privitor la contul meu?

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    tim pare nervos. pentru el cer schimbarea numelui thread-ului in "abuzurile galatenilor"!
    Ti se pare tinere.Am o stare de beatitudine.....ceea ce va doresc si voua.Normal ca ii exclud pe aia cu zgura.

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by silver_dream View Post
    Nicidecum justitiar. Doar cu pretentii de corectitudine, respectare a regulamentului si respect reciproc intre membrii comunitatii indiferent de culoare.
    Ce poate fi in neregula privitor la contul meu?
    Ia legatura cu Doctor Satan si rezolvati problemele umanitatii.Prea multa nedreptate pe lumea asta.

  10. #10
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    daca titlul va fi redenumit in "abuzurile galatenilor", as vrea sa semnalez activitatea galateanului Lord ca moderator una abuziva
    desi avea misiunea sa binecuvanteze sectiunea "Diverse" in perioada 1-4 aprilie, el a binecuvantat-o doar pe 3 aprilie (informatie "culeasa" dupa niste cercetari amanuntite)

    ca pedeapsa, vreau sa-l puneti moderator la loc
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silver_dream View Post
    Ce poate fi in neregula privitor la contul meu?
    Nimic, doar ca e straveziu ca ai mai avut cel putin unul inainte.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Ia legatura cu Doctor Satan si rezolvati problemele umanitatii.Prea multa nedreptate pe lumea asta.
    Am asa o vaga presimtire ca vei fi client fidel al acestui thread
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Nimic, doar ca e straveziu ca ai mai avut cel putin unul inainte.
    Adevarul e ca sunt un finut, Tyler Durden, chiar daca nu am avut de-a face cu acest forum

  13. #13
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Dca pierde UTA vineri am sa banez toti userii timisoreni
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #14
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    permanent?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #15
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    pana imi trece supararea, o luna, doua.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #16
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    hai ca oricum ai de castigat din treaba asta.
    daca bate UTA, nu bannezi timisorenii, dar esti fericit dupa victorie, iar daca bate Timisoara, esti suparat dupa infrangere, dar bannezi timisorenii
    in caz de egal ce faci?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #17
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    in caz de egal il banez doar pe tims
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  18. #18
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    n-o sa te scoata din "galatean" dupa aia
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  19. #19
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Vadim ne urmareste, cred ca deja infiinteaza cooperativa galateana
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #20
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Vadim urmareste abuzurile moderatorilor,ati facut praf threadul asta.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #21
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Vadim ne urmareste din umbra.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •