Page 217 of 228 FirstFirst ... 117167207215216217218219227 ... LastLast
Results 4,537 to 4,557 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #4537
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Bre, tu mi-ai dat ban-urile si tot tu mi le-ai ridicat.
    Reflecteaza asupra propriilor actiuni si asumati-le.

    Daca nu trebuia sa mai am acces pe forum, e vina ta pentru ca am in continuare.

    Poate si tu trebuia sa fii deportat pentru bataile de pe strazile Parisului si zilele petrecute la comisariat. Dar, iata-ne ca tot aici suntem, io pe forum, tu laparis
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #4538
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Atentie ca aici gresesti. Ban initial definitiv tot sistemul l-a aplicat. La fel ca la Paul.
    La tine am fost generos deci e vina mea. La Paul nu sunt generos deci e vina mea.

    Are dreptate si Dario pana la urma
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #4539
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Rectificare
    Sevilla86 ban definitiv ... la cerere
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sevilla86 bann definitiv.
    Nu mai stiu daca vreunul a fost automat din sistem, dar cateva mi le-ai dat tu cu mana ta.

    A mai avut si pauliciul un ban permanent care a durat doar cateva ore pentru ca a intervenit Dario, daca tot il pomenesti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  4. #4540
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Initial am spus.
    Ulterior te-am tot iertat si te-am tot "definitivat" ... pragmatic

    Ce tot te plangi? Vrei la "Bau" ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #4541
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Novac si Dascalescu au fost avertizati, daca se mai comporta ca niste dobitooci ABSOLUT GRATUIT SI NEPROVOCATI de cei de care-si bat joc in perioada imediat urmatoare - sa zicem aproximativ o luna si eu ii ochiesc, vine infractiunea. Ma doare-n pish pe sectiunea carui moderator impotent sau cumparat de ei se desfasoara! Punct.
    Dupa ce-i face dobitooci, ii ameninta cu pedepse colective ca razbunare.
    Intreb si eu, daca-i lucrul corect de facut, de ce doar in urmatoarea luna?

    Ionelule, de cate ori am zis ca-l ignor complet pe paulici daca ma lasa si el in pace? Si dupa nici doua zile se baga in seama si ma numea macac sau mai stiu eu cum?

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pulica, lasa-ma sa te las.
    N-am mai postat la tine "acasa".

    Am mai facut asa timp de trei zile si m-a urmarit pe administrativ si pe diverse.
    Daca insisti, revenim la normal. Da' era ideea Ionelului sa te lasam la tine si tu sa ne ignori in rest.

    Ionelule, il vezi? Dupa aia o sa zici ca tot eu caut conflict. Nebunu nu se poate controla.
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Il evitam sigur daca nu spunea tampenia ca omul e primata superioara. Si am facut greseala sa-i raspund. Nu se va mai intampla oricate idiotenii va mai debita.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Io am incercat un fel de armistitiu. De o zi si jumatate nu am mai postat pe thread-ul pauliciului, dar vad ca ma cauta pe administrativ.
    Tine-l in lesa. Il las daca ma lasa, daca nu...
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Eu te-am lasat de mult. Dar nu mai spune tampenii pe la mina acasa. Punct.
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bun, s-a instaurat pacea, nimeni nu mai cauta pe nimeni de teama de-a nu-l gasi! Punct.
    Cam asa ceva, suntem toti de acord sa nu ne mai atacam, dar pauliciul citeste ceva de la mine cu care nu e de acord si incepe sa ma insulte.
    Omul este primata superioara, dar chiar daca nu era, nu trebuia sa atace persoana, ci ideea.


    Lasa-ne cu amenintarile pentru ca deja esti penibil. Problema e la paulici, nu se poate abtine.
    Putem sa-l ignoram, dar nu mai vrem pentru ca mai devreme sau mai tarziu tot el vine dupa noi.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  6. #4542
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Stai linistit.
    Sunt supermoderator pe aici deci nu ai de ce sa te temi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #4543
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    eu zic doar ca ionel e ars, a fumat cava nasolnasol si a ramas ca Dancila

    de pe la pranz asea, posteaza defect

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #4544
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Bai Mos Craciun, tu nu ai treaba pe la copii acolo? Hai colinda
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #4545
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ionelule, paulica este singurul user din istoria acestui forum care a avut ban permanent de doua ore.
    Eu cand am avut permanent, m-a tinut o luna. Astuia i s-a dat reverse dupa nici doua ore. Nu-l mai victimiza atata.
    Pai de ce a avut ban permanent 2 ore? Si de ce-ai avut tu?
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Dupa ce-i face dobitooci, ii ameninta cu pedepse colective ca razbunare.
    Nu i-am facut dobitooci, eu am zis ca se comporta ca niste dobitooci. Daca tu zici ca sunt, eu nu contest.
    Neuronii tai te servesc prost, nu-i amenint, le promit ca rahturile ce le fac altor useri nu mai raman nepedepsite.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Parisele si Ionelu' insulta userii de cate ori le vine, dar ii critica pe altii.
    Daca se comporta ca niste dobitooci, sigur. Insa niciodata ce-a facut Novacelul, isi bate joc de om in absenta si imposibilitatea lui de luni de zile de-a replica, fara absolut nici un motiv dat de omul respectiv.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ca sa fie totul clar, prezint etimologia cuvantului "chilot" asa cum a fost definit de catre Tyler
    Daca e s-o luam asa (chiar m-am gandit la asta) si dilimandros nu cred ca din gura lu Novac a iesit prima data, insa nu conteaza cine inventeaza arma ci cine o foloseste si cum. N-am avut chef sa explic la fata locului ca era redundant si-am scris destule.
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Gresit. De un an de zile Sevilla este curat. Delaparis de ce tot dezgropi mortii?
    Fals. Este cel mult la fel de curat cum sunt eu, diferenta e ca el tot acuza, eu nu. Sunt multumit de progresul lui.
    Si mai e o diferenta, eu sunt din motive de acte dobitoocesti ale altora, el este de cealalta parte a baricatei, da intr-una cu ele cand are ocazia.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cam asa ceva, suntem toti de acord sa nu ne mai atacam, dar pauliciul citeste ceva de la mine cu care nu e de acord si incepe sa ma insulte.
    Omul este primata superioara, dar chiar daca nu era, nu trebuia sa atace persoana, ci ideea.


    Lasa-ne cu amenintarile pentru ca deja esti penibil. Problema e la paulici, nu se poate abtine.
    Putem sa-l ignoram, dar nu mai vrem pentru ca mai devreme sau mai tarziu tot el vine dupa noi.
    V-am mai zis de vreo 17 miliarde de ori, in trecut am zis "in opinia mea", acum zic "in opinia mea, oficial moderator fiind cu uneltele in mana": daca ai ceva de spus unui om, o spui la locul faptei unde se produce interactiunea in urma careia s-a iscat discutia in contradictoriu, cu-atat mai mult cu cat omul cu care ai interactiunea nu are liber la prea multe locuri. Cu exceptia casei, dar lu Paul nu i se permite loc in casa lui, asadar oriunde i se permite, liber la discutii, insa nu in locuri unde omul intra, se uita, vede ca e insultat, vede ca nimeni, nimic, nici o masura, gafaie usor sau mai putin usor ca n-are ce face si merge la locul lui unde daca cineva-l asculta, rau, daca nu, iar rau. Insultele raman acolo unde e trafic, neatacate. Nu cat timp sunt eu moderator aici.

    In restul sectiunilor si thread-urilor nepoluate, nu se aduc in discutie dobitoocisme. Cine aduce, plateste, cu exceptia Hingherului care in viata lui n-a platit pentru nimic pe acest forum. O data doar a fost aproape sa plateasca, a fost banat dar si de-acolo a dat cu pumnu ca un borfash de 2 lei si si-a anulat TOTAL acea penitenta. Eu de eram supermoderator si-aveam ceva coloana ii ziceam la fiecare abatere din asta tampita, inca 7 zile ban. Si ar fi fost o extensie hyperusoara vis-a-vis cu ce se asteapta de la tine cand esti in penitenta si tu ce faci!

    Typer e baiat finut, ataca pe toata lumea cu stil. Insa nu insista doar asupra unui individ, il baga-n boale si mai mult decat este, si apoi se mai si bucura de dobitoocisme generale cand si altii il ataca repetat si extrem de abuziv. Cu exceptia lu Dubel, insa Dubel n-are nici o problema, problemele sunt la altii, nu la el, asa cum zice el insusi si cum se comporta cand are ocazia. Din pacate pt el tot mai rar, cum FCSB-ismul lui iegemonist a cam luat-o pe ulei!

    Cand Paul insulta gratuit, va fi pedepsit. Insa el n-a insultat de multe luni de zile si tot pedepsit este, iar cine ia act de aceasta injustete este si el pedepsit. Daca i-as da infractiune Novacelului tau de fiecare data cand jigneste neprovocat, ar ajunge langa Paul pana la boboteaza.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bai Mos Craciun, tu nu ai treaba pe la copii acolo? Hai colinda
    Ce urat! Pentru asta mi-as da un autoban vreo 3 luni! Ce-am facut eu a fost o nimica toata!
    Last edited by Johnny D; 19th December 2018 at 09:06.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #4546
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Semnalez si eu un abuz: de ce n-a dat Leo avertizare lu Novac dupa ce-a dat reverse?
    E ok sa i se spuna unui om in absenta si imposibilitatea lui de-a se apara de luni de zile "pastilat pe chilot"?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #4547
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Un banat definitiv nu mai este membru pe forum!
    Deci nu mai ai cum sa il jignesti.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #4548
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Si totusi, si totusi, si totusi... el posteaza pe forum, de cu zor. Inexistentul membru!
    Exact unde posteaza si Dario, culmea, care nu e doar membru, e membroderator pe forum!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #4549
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Posteaza de nebun. De fapt nu posteaza ci "copypasteaza"
    Pana o sa il puna Vadim pe mucles.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #4550
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    dario n sus dario n jos, ca altceva nu puteti sa luati in gura...
    bau!

    descifrati va rog dizertatia ionelului ca io nu inteleg absolut nimic

  15. #4551
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu e vorba ca n-am mai postat in "casa" lui pe perioada armistitiului, e vorba ca n-am mai vorbit despre el pe nici un thread. Cand spun ca l-am ignorat complet, inseamna pe tot forum-ul. Apoi, s-a bagat in seama cu mine si a inceput sa ma insulte pentru ca n-a fost de acord cu ce am spus pe un alt thread pe un subiect ce nu avea absolut nici o legatura cu el.

    Vezi si tu ca ne ameninta o data la doua zile ca nu ne mai baga in seama, ca e ultima oara cand ne raspunde. Iar in urmatoarea postare ne face macaci

    Despre asta e vorba.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #4552
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    A dat parisele militaria jos din pod iar crede ca are armata

    Pariselu', i s-a activat ban de trei zile dupa punctul dat sau i-ai dat si punct si trei zile de la tine?
    Daca ai dat doua sanctiuni pentru aceeasi postare, e abuz. Intreb pentru un prieten.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  17. #4553
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Ai postat tampenii? Esti omul care ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #4554
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Hai ca m-ai lamurit complet
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #4555
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Probleme?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #4556
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da, v-a egalat Rennes

    De ce n-ai spus ca joaca pesege-u'? Acuma inteleg de ce esti prost dispus

    PS: ati dat gol... te simti mai bine?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  21. #4557
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Parise, baga-mi-as pulla in pizzda ma'tii, sa-i rup curu'. Futu-ti mortii ma'tii si natia in gaoaza.
    Sa-i dau la muiie pana se ineaca cu sloboz.

    Baga-mi-as pulla in pizdoaca lu' fie-ta sa-ti fac un nepotel. Sa-i rup himenu', diafragma si traheea.
    mahh
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •