Page 54 of 228 FirstFirst ... 444525354555664104154 ... LastLast
Results 1,114 to 1,134 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #1114
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    da psg.asa este.singurul pe care l-as sustine sa devina super m alaturi de tine ar fi dario...dar...
    Dario este nostalgic de epoca in care pe ols aveam sute de useri online pe seara si se adunau peste 3000 de postari pe zi. Atunci era cascada de sanctiuni pt cascada de jigniri pe ora. Da, se justifica sanctiune directa si bann pt bunul mers al forumului. Dar asta a fost pe vremuri
    Azi trebuie mult calm si discernamant. Avem mult mai putini useri si jigniri sunt doar cateva pe saptamana. Nu trebuie ars cu pofta deoarece este un comportameent extrem fata de o situatie care nu merita panica. Da, un user jigneste, vorbesti cu el, ii ceri sa se calmeze, il respecti, te respecta si se va calma.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #1115
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    habar nu ai tu cat apreciaza femeile un suflet sensibil si priceput
    tocmai ca apreciez matamorfoza ta.nicio aluzie la viermele de matase.

    si bine ca te apreciaza si altcineva in afara de mine!

  3. #1116
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    ca si pana acum, incaseaza bani de la structurile de propaganda.
    a dreacu chitra, o vorba n-a suflat in grup! ce o face frate cu atatia bani numai pentru el?????
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #1117
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post

    si bine ca te apreciaza si altcineva in afara de mine!

    beton
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #1118
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hai sa vorbim si serios putin, pana mi se face friptura.
    deja suntem o mana de oameni pe forum, lucru nu neaparat rau. ne cunoastem deja de ani buni, ne stim chichitele, stim ce enerveaza si pe cine. serios, terminati in pepenasul meu cu atacurile astea! suntem aici sa radem, sa glumim, sa ne simtem bine!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #1119
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    M-am prins, Dario l-a scos din teren pe Ciorbica timp de 7 zile.
    Din ce-am urmarit azi Ciorbica l-a "intepat" pe Vadim nu pe Dario.
    Dario nu trebuia sa se "bage". Trebuia sa-l lase pe Vadim sa rezolve problema.
    Asta inseamna ca Dario e "unealta" lui Vadim. E omul sistemului, adica.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  7. #1120
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    beton
    m-am abtinut ca aveam o replica letala

    dar a fost simpatic
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #1121
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    hai sa vorbim si serios putin
    Sa sustinem acest forum, singurul in Ro care fidelizeaza useri si unde se poate discuta constant indiferent de sirul evenimentelor sportive, politice, economice.
    Sunt alternative dar sincer nu am gasit decat siteuri unde "persoana" nu conteaza. Este doar un numar al postului.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #1122
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai asta e clar. cu exceptia ariciului, lumea nu revine de proasta aici!
    e clar ca e un loc ce ii face sa se simta bine. si atunci de ce sa te tot impungem cu jigniri cand putem folosi ironia atat de amuzant?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #1123
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dario este nostalgic de epoca in care pe ols aveam sute de useri online pe seara si se adunau peste 3000 de postari pe zi. Atunci era cascada de sanctiuni pt cascada de jigniri pe ora. Da, se justifica sanctiune directa si bann pt bunul mers al forumului. Dar asta a fost pe vremuri
    Azi trebuie mult calm si discernamant. Avem mult mai putini useri si jigniri sunt doar cateva pe saptamana. Nu trebuie ars cu pofta deoarece este un comportameent extrem fata de o situatie care nu merita panica. Da, un user jigneste, vorbesti cu el, ii ceri sa se calmeze, il respecti, te respecta si se va calma.
    tu cum ai rabdare? chiar cand si eu, in nemernicia mea, incerc sa-ti persiflez misiunea.
    moderatorul ,fie el super psg sau super steaua,intai trebuie sa modereze.adica sa taie din radacina posibilele stari conflictuale.asta inseamna efortul de a fi prezent pe .dar multi moderatori sunt doar guesti moderatori.si intra doar ca sa-si defuleze angoasele trairii zilnice.razbunandu-se pe carnea de tun olsista ramasa.adica pe useri.
    oricum este clar.starea conflictuala din societatea romaneasca se transmite si pe ols.de aceea va spun ca trebuie sa traiesti si in tara ca sa intelegi trairile romanilor.care gasesc si in forumuri un mijloc de descarcare a energiei negative acumulate in real.daca nu esti sinergic cu ei,conflictele prolifereaza.
    dar nu este cazul tau pesegistule,al lui miril si al lui uti-pe care astazi am vrut sa-l necajesc.sa-l scot din imperturbabilitatea sa zilnica.
    nimeni nu este perfect.mea culpa!
    Last edited by Lordliv; 12th November 2016 at 23:14.

  11. #1124
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    sunt foarte curios.

    imi poate explica si mie cineva, printr-un pm, ce s-a intamplat cu Marius?

  12. #1125
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    sunt foarte curios.

    imi poate explica si mie cineva, printr-un pm, ce s-a intamplat cu Marius?
    Salut, Cristinele. Am auzit ca ati facut prapad pe National. Putini dar rai
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  13. #1126
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    isi permit. ce li se putea intampla? sa li se interzica accesul la meciurile... rapidului?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #1127
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    e clar ca e un loc ce ii face sa se simta bine. si atunci de ce sa te tot impungem cu jigniri cand putem folosi ironia atat de amuzant?
    Ce aluzii tot pui ?

    Ironia, da. Umor, da. Simtul umorului nu este la indemana oricui
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #1128
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si ce ai subliniat repede? nu ai sesizat pana acum?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #1129
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    isi permit. ce li se putea intampla? sa li se interzica accesul la meciurile... rapidului?
    Aseara au castigat admiratia tuturor. Un grup mic de rapidisti au dat foc la National. Sudul si Nordul au fost mici copii fata de ei, desi erau blindati cu arme albe.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #1130
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Salut, Cristinele. Am auzit ca ati facut prapad pe National. Putini dar rai
    Salut, Bobi.

    N-a fost prapad, am reusit sa stricam un moment frumos. Stadionul aplauda in picioare cand a aparut banner-ul cu Rapid nu moare, dar ne-am gandit ca ar fi frumos sa aruncam cu torte pe teren. Nu e chiar ok

    Si nu, nu suntem putini.

  18. #1131
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    oricum este clar.starea conflictuala din societatea romaneasca se transmite si pe ols.de aceea va spun ca trebuie sa traiesti si in tara ca sa intelegi trairile romanilor.care gasesc si in forumuri un mijloc de descarcare a energiei negative acumulate in real.daca nu esti sinergic cu ei,conflictele prolifereaza.
    [B]
    Trairile le poti si imagina analizand ce se posteaza. Apoi traind in alta tara iti lasa posibilitatea discernamantului obligatoriu si necesar moderarii ... parerea mea

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post

    imi poate explica si mie cineva, printr-un pm, ce s-a intamplat cu Marius?
    Stii foarte bine. Ai citit pe RA.
    A fortat decizia lui Vadim sa fie pus SM la un moment dat iar eu am pus veto energic. Am castigat momentan deci s-a suparat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #1132
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    hai sa vorbim si serios putin, pana mi se face friptura.
    deja suntem o mana de oameni pe , lucru nu neaparat rau. ne cunoastem deja de ani buni, ne stim chichitele, stim ce enerveaza si pe cine. serios, terminati in pepenasul meu cu atacurile astea! suntem aici sa radem, sa glumim, sa ne simtem bine!
    100% de acord.inclusiv disputele astea asa zise politice sunt bullshit.
    dar cand vad niste semeni de-ai mei care vad ca dispretuiesc alti semeni de-ai mei,ma apuca strechea...si reactionez compulsiv.
    total contrar stilului meu de viata.stii cum se zice.sub acoperirea anonimatului ( s-o crezi tu Lordlivule) poti sa faci ceea ce in viata reala este forbiden.daca respecti cat de cat dogmele.
    esti moderator.ai inceput sa capeti si tu experienta,adica ai inceput printr-o replica gogosaroasa sa aplanezi unele conflicte.dar nu uita.anul trecut,tu le intretineai.se pare ca aveai anturaj rau.

  20. #1133
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Trairile le poti si imagina analizand ce se posteaza. Apoi traind in alta tara iti lasa posibilitatea discernamantului obligatoriu si necesar moderarii ... parerea mea



    Stii foarte bine. Ai citit pe RA.
    A fortat decizia lui Vadim sa fie pus SM la un moment dat iar eu am pus veto energic. Am castigat momentan deci s-a suparat
    pe ra s-a specificat ca scrie pentru dogioaica?

  21. #1134
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    100% de acord.inclusiv disputele astea asa zise politice sunt bullshit.
    dar cand vad niste semeni de-ai mei care vad ca dispretuiesc alti semeni de-ai mei,ma apuca strechea...si reactionez compulsiv.
    total contrar stilului meu de viata.stii cum se zice.sub acoperirea anonimatului ( s-o crezi tu Lordlivule) poti sa faci ceea ce in viata reala este forbiden.daca respecti cat de cat dogmele.
    esti moderator.ai inceput sa capeti si tu experienta,adica ai inceput printr-o replica gogosaroasa sa aplanezi unele conflicte.dar nu uita.anul trecut,tu le intretineai.se pare ca aveai anturaj rau.
    nu le intretineam ci chiar le provocam uneori. dar nu din rautate ci din amuzament!
    imagineaza-ti o secunda ca pe forumul asta o sunteti doar tu, Bobi, timache si lake ala aricesc.

    ce pana mea motivatie ati mai avea sa scrieti? sa va mirosiri basinile unul altuia? tocmai faptul ca exista si alte pareri face dialogul frumos.

    uneori e enervanta polemica (mai ales cand ti se dau argumente solide) dar fara ea nu mai exista dialog.

    de Leo ce sa mai zici? timisoareanca si e cu rasii
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •