Page 126 of 228 FirstFirst ... 2676116124125126127128136176226 ... LastLast
Results 2,626 to 2,646 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #2626
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    frantuzule,baga-l inapoi la mititica si scoate-l de acolo cand se mai calmeaza...
    granita la Orsova!

  2. #2627
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Sunt calm, insa oamenii trebuie sa fie atenti cand posteaza, ca se arunca ca musca-n lapte.

    Mie imi pasa mult de Iulian, e un om foarte de bun simt, prea de bun simt, insa rateaza amanunte vitale.
    In plus, un om bolnav si cu alte apasari ca el n-ar trebui sa se bage intr-un conflict de genul asta, unde de o parte e o gashca a abuzorilor cu hlinzetul pana la urechi ca cel de mai sus, de cealalta sunt 2-3 perdanti care stiu prea bine ce-nseamna sa fii abuzat, dar niciodata ca Paul, in viata vietilor mele n-am vazut asa abuz. Nici n-am citit prin carti sincer de asa ceva.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #2628
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Ba mie chiar nu.
    cand mai dau un RP pot sa folosesc asta ? :
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post

    Atat.

    Dar data viitoare ar fi bine sa nu astepti saptamani la rand pana incep razboaie.
    Raul trebuie starpit de la radacina, nu asteptat sa-i creasca nu doar ramuri ci si rude.
    plizzz ?

  4. #2629
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Poti sa dai RP la ce vrei tu!
    Insa, vezi ca Delaparisul nu e de opinia mea, l-am auzit o data bine daca nu ma tradeaza memoria ca RP-ul are responsabilitatea sa, poti sa-l folosesti insa cu bagare de seama ca daca e nefondat, s-ar putea sa-ti aduca tie deservicii ca si ultrajul sau defaimarea. Eu nu sunt de aceeasi parere, dar ma rog.


    In situatia aia ca sa taie raul de la radacina trebuia sa-l contacteze de Urgenta pe Vadim sa vedem care e solutia asta in conflictul pe thread-ul lui Paul, dar nici la basca nu l-a durut atunci, a asteptat pana au degenerat lucrurile. Ori nu stie sau nu poate sa-l contacteze pe Vadim, din doua, una.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #2630
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Sigur ca dau la ce vreau eu...eu iti ceream voi sa te citez doar
    Si evident ca nu poti abuza de RP! Nu te lasa nici "sistemu`" poti sa dai unu la cateva minute!!! si pentru asta protestez oficial.

    FREE RP !!

  6. #2631
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Ca sa-ti rezum, din cauza Hingherului e bagat pe Paul in cusca, Vadim e fortat sa-l ostracizeze de restul forumului,Hingherul da-n el cand iese din cusca si-l ameninta ca-l sparge de fiecare data cand il mai prinde p-afara, apoi suparat ca CFR a batut pe Viitorul pe thread-ul respectiv pe prima pagina daca te uiti scrie "Vezi ca ti-l banez pe Paul!" si din seara aia incepe sa dea-n el ca-n caine, de fapt mai rau ca de caine ti-ar fi mila, de Paul nu, pt simplu motiv ca activeaza acolo in cusca lui, ca nici acolo nu mai are voie de domnul unghie in gat de frustrare in vene!

    Si apoi vii tu "Paule, nu mai intepa si tu prin gard!"
    Vine Chinezu "Iar incepi Paule?"

    Dati-va note, daca voi ziceti ca e bine, e bine, ce sa mai. Sunt eu nebun si gata.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #2632
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    paul a3des e un baiat cu probleme. nimeni nu poate sa ma/ne oblige sa vedem asta.
    el totusi spameaza, fac etrafic, poate bani - ceea ce il face indispensabil. acum, tu bai moralist cacacios, ia gandeste-te.. tu ce vrei? content sau bani? normalitate sau bani? vrei ca locul asta sa fie un bastion al epocii forumurilor cu discutii simpatice si oameni care-si pierd timpul de ani pe aici sau un spatiu publicitar aducator de 2-3 lei?
    retired.

  8. #2633
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Johnny te-ai gandit vreo clipa ca Hingherul face asa DOAR ca vede ca te agiti tu ? Si plus de asta Hingherul are si regulamtentul de partea lui .Nu stiu ce este intre tine si hingherul si e treaba voastra insa sfatul meu de om mai batran si bolnav este ori sa va impacati...ori sa va ingorati reciproc... your choices
    Si mai gandeste-te de ce in afara de tine nu prea il sustine nimeni pe Paul ...e clar ca baiatu ala are ceva probleme sau daca nu are vrea sa faca.

    PS tocmai a dat report Sevilla la cateva posturi ale lui paul cu dubluri , tripluri...cvadrupluri ..etc cu acelasi clip
    daca pt tine care esti finescu asta nu inseamna ca ori are probleme ori vrea sa faca ....

    phife editeaza-ti postul ca ai scris ceva gresit prin el ... probabil ca vroiai sa trimiti cuiva pe whatsup ceva si ai inserat in postul pe OLS

  9. #2634
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    paul a3des e un baiat cu probleme. nimeni nu poate sa ma/ne oblige sa vedem asta.
    el totusi spameaza, fac etrafic, poate bani - ceea ce il face indispensabil. acum, tu bai moralist cacacios, ia gandeste-te.. tu ce vrei? content sau bani? normalitate sau bani? vrei ca locul asta sa fie un bastion al epocii forumurilor cu discutii simpatice si oameni care-si pierd timpul de ani pe aici sau un spatiu publicitar aducator de 2-3 lei?
    Tu esti cazut in cap ca Liverpool-ul tau, eu vorbeam de thread-ul sau nu de restul sectiunilor.(Asta e valabil si pt Iulian) Daca Vadim l-a lasat sa posteze acolo ce vrea el, tu cacacios cacacios - expresie pleonastica dar adresabila tie, ce-ai cu el atat timp cat nu posteaza pe unde mergi tu sau mai toti membrii forumului?


    Hingherul e un frustrat deplorabil, daca are el regulamentul de partea lui, de ce nu suntem toti banati atunci cand se face double posting?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #2635
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    `na seara prieteni abuzati si abuzatori, salut timache, pm lordliv, sarumana mama lu` Ion!

    ce voiam io sa intreb.... de ce plm e Sevilla banat si eu si ala cu nume de sluga nu??
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #2636
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Pfiu......na sa vezi acum.......

    Stati asaaaaa ...ma duc sa-mi mai iau bere si floricele !!!


    Sau pot sa raspund eu ? Si sa se inchida discutia aici ?
    ca nu prea imi plac floricelele ...
    Last edited by iulian; 8th December 2017 at 17:47.

  12. #2637
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    `na seara prieteni abuzati si abuzatori, salut timache, pm lordliv, sarumana mama lu` Ion!

    ce voiam io sa intreb.... de ce plm e Sevilla banat si eu si ala cu nume de sluga nu??

    la fel,pm hingherule!

  13. #2638
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si ce sa iti scriu?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #2639
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    pm hingherule.tu ai cerut!ai uitat ce ai gandit? nu ti-a priit mancarea la puscarie?

  15. #2640
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    vrei un PM d`ala cu "draga lordliv..."?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #2641
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Johnny te-ai gandit vreo clipa ca Hingherul face asa DOAR ca vede ca te agiti tu ? Si plus de asta Hingherul are si regulamtentul de partea lui .Nu stiu ce este intre tine si hingherul si e treaba voastra insa sfatul meu de om mai batran si bolnav este ori sa va impacati...ori sa va ingorati reciproc... your choices
    Si mai gandeste-te de ce in afara de tine nu prea il sustine nimeni pe Paul ...e clar ca baiatu ala are ceva probleme sau daca nu are vrea sa faca.

    PS tocmai a dat report Sevilla la cateva posturi ale lui paul cu dubluri , tripluri...cvadrupluri ..etc cu acelasi clip
    daca pt tine care esti finescu asta nu inseamna ca ori are probleme ori vrea sa faca ....

    phife editeaza-ti postul ca ai scris ceva gresit prin el ... probabil ca vroiai sa trimiti cuiva pe whatsup ceva si ai inserat in postul pe OLS

    Esti sigur omule batran si bolnav? Intrebarea ar fi de ce boala suferi.
    Hingheru e penibilitatea acestui forum. Toti o stiu dar putini o recunosc.

  17. #2642
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    zbanghiule, ti-ai pus alarma sa sune de ai aparut fix cand a expirat bannul? asa puternica e boala copy/paste?

    nu-i nimic, acusica sari gardul si vine alt banut!
    de Craciun, fii mai bun... tralalalala....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #2643
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Esti sigur omule batran si bolnav? Intrebarea ar fi de ce boala suferi.
    .
    Nu pot sa-ti spun...daca iti spun ,dupa aia ar trebui sa te omor.
    Oricum, pentru marea majoritate ar fi o simpla raceala, insa combinata cu cea de care suferi tu ar fi mortala ... deci stai departe de mine ca mori oricum.

  19. #2644
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "paul a3des e un baiat cu probleme. nimeni nu poate sa ma/ne oblige sa vedem asta.
    el totusi spameaza, fac etrafic, poate bani - ceea ce il face indispensabil. acum, tu bai moralist cacacios, ia gandeste-te.. tu ce vrei? content sau bani? normalitate sau bani? vrei ca locul asta sa fie un bastion al epocii forumurilor cu discutii simpatice si oameni care-si pierd timpul de ani pe aici sau un spatiu publicitar aducator de 2-3 lei?"

    reivane - moralistule cacacios - gandeste-te inainte sa deschizi gura mare.

  20. #2645
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Nu pot sa-ti spun...daca iti spun ,dupa aia ar trebui sa te omor.
    Oricum, pentru marea majoritate ar fi o simpla raceala, insa combinata cu cea de care suferi tu ar fi mortala ... deci stai departe de mine ca mori oricum.
    Daca esti numai racit, de ce te duci pe fenta Hingherului. Ai suflet de sluga? Si o sa stau foarte departe de tine ca mi-e groaza ca ai sa ma omori. Te-ai gandit totusi vreodata ca s-ar putea sa fie invers?

  21. #2646
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Duamne si caand ma gandesc ca la inceput ii luam chiar apararea pauliciului ... de ce mi-a devenit asa antipatic??? e ceva in aer ?

    Ba nu...sunt eu batran si bolnav...asta este explicatia.

    Editeaza-ti posturile de mai sus CA POTI( fa din 2 unu - consecutive) ....atlfel ajungi la beciul domnesc mai repede decat vrea Hingherul
    Last edited by iulian; 8th December 2017 at 18:39.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •