Page 125 of 228 FirstFirst ... 2575115123124125126127135175225 ... LastLast
Results 2,605 to 2,625 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #2605
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Am dat reverse si infraction la postul care trebuia.
    Am incurcat RP' urile lui Iulian

    Si sa-ti raspund repede ca nu prea am timp asta dimineata.
    Nu l-am adus eu pe Iulian. Nu cred ca l-a adus cineva, a venit singur.

    Mi-e frica de Novac ca de pisica mea cand se alinteaza sa-i dau pateul dimineata. Are foame bietul animal.

    Ce ai mai spus acolo?

    Ah ca nu stapanesc nu stiu ce... Nici nu vreau sa stapanesc ceva pe aici. De unde apucaturile astea de dictator?
    Eu doar bannez moderatori dupa cum vezi

    Stii ce rau imi pare ca ma ia cutare si cutare peste picior? Nu stii

    Numai bine si tie.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2606
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ti-ai luat pisica?

    a banna discretionar inseamna a fi dictator!

  3. #2607
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pentru a se face dreptate pentru popor, trebuie un supermoderator din popor!!!!!
    "INTERZIS"!

  4. #2608
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    mie de pisica aia imi pare cel mai rau...
    granita la Orsova!

  5. #2609
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Johnny, dupa ce a efectuat un prison break(cica a trebuit sa il ia si pe hingherul cu el, era treaba ce se face in doi) e pus pe fapte mari.
    Cip...ai grija ca umbla vorba ca e groasa
    "INTERZIS"!

  6. #2610
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    ce,a dat frantuzul drumul la chieni?
    granita la Orsova!

  7. #2611
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Au iesit de pe VP tinandu-se de mana!
    "INTERZIS"!

  8. #2612
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    nu-i nimic,intra ei inapoi...le da Iulica de nici n-or sa stie ce i-a lovit...
    granita la Orsova!

  9. #2613
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Sa-i spuna cineva lui Hingherul ca nu mai are bann. Nu cred ca si-a dat seama
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #2614
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Hinghi,nu mai ai bann.Nu stiu daca ti-ai dat seama
    done
    granita la Orsova!

  11. #2615
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Bravo. Asa sa faci mereu ce-ti zic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #2616
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Hingherul stie ca nu mai are bann!
    Dar e plecat dupa cateii lui Iulian


    Pariziene, de Paul nu ti se face mila?
    Last edited by chinna tm; 8th December 2017 at 12:37.
    "INTERZIS"!

  13. #2617
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    E mai scurt decat doua ore asta e clar.
    Dar nu stiu cu cat deoarece eu de 10 ani pot edita si postari din 2004

    Hopa....e clar! Viciu de procedura forumistica , cer eliberarea tuturor celor banati conform regulament gresit si sanctionarea vinovatilor!

    Regulamentul dezinformeaza si minte !!!

    1.3 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread sau acelasi mesaj cu copy/paste pe mai multe threaduri, numai de dragul de a va creste numarul de posturi. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post (puteti edita un mesaj in maxim doua ore dupa ce l-ati scris prima oara).

    Asa ca:
    1. Hingherul la banat pe paul pentru ca asa a stiut regulamentul , pentru ca nu a stiut ca de fapt nu poti dupa 10 minute sa mai editezi. Vinovat regulamentul !
    2. paul cand a postat consecutiv a stiut ca nu poate edita , dar n-a stiut ca Hingherul nu stie ! Vinovat regulamentul !
    3.delaparis a stiut ca nu poti edita asa cum spune regulamentul in 2 ore dar s-a facut ca nu stie ca ceilalti nu stiu ! vinovat delaparis !
    Last edited by iulian; 8th December 2017 at 13:43.

  14. #2618
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Hopa....vinovat delaparis !
    oui,oui,a bas le Mugabe!


    vazusi cienzule,io ti-am zas ca n-avem a ne teme prea tare,n-am vazut mai vigilent ca Iulica pana acum...
    granita la Orsova!

  15. #2619
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,346
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Au iesit de pe VP tinandu-se de mana!
    Cu ochii mici si cu mersul un pic cracanat?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #2620
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Iulica e un fel Batman ziua si beatman seara!(a zis el, nu eu)
    Imparte justitia cu drepta, cu stanga si cu RP-ul!
    Stie regulamentul de zici ca e un militian undercover!
    Cu cainii nu imparte nimic, doar ii plimba

    Doctore...nu inteleg la ce faci referire cand zici "ochii mici", dar sigur nu cred ca au avut nevoie de dulcolax pe acolo
    Last edited by chinna tm; 8th December 2017 at 13:52.
    "INTERZIS"!

  17. 8th December 2017, 14:46

  18. #2621
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sevilla nu e bannat
    Am inteles, multumesc pt precizare. Dupa cum s-a comportat mi s-a parut ca e banat.
    E totusi bine ca i-ai spus, zic.
    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai fara Hingher forumul asta isi pierde jumatate din farmec...treaba ta,Parisele...
    Dar de vreo 3 ori mai mult fair-play. A pus in balanta si i-a dat un rezultat normal.
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Inspirat de luptele de la Marasti-Marasesti-Oituz, Johnny Averescu, facand sacrificiul suprem, i-a tras o dunga rosie lui Hingher von Mackensen
    Asa crezusem si eu initial, dar si din infern inca da-n Paul ca posteaza acolo la el unde Vadim i-a dat voie. Asa ceva... Nu poate fi oprit frustratul sa-si desfasoare frustrarea in continuu, macar a platit cu 7 zile de tacere, tot nu e chiar zero.
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Din pacate opbserv ceva tare urat:
    Prea multe injuraturi la adresa familiei unor useri.
    Nu am nimic cu nimeni, dar daca sunteti asa pilule coioase....injurati userul, nu va luati de familie!
    Radem, glumim...dar mai ho in pilula mea!Familia nu are nimic de a face cu parerile unora sau ale altora!
    Nu tin partea nimanui, mi se rupe pilula de el forum...idar mai ho in pana mea!Ca ati intrecut masura!Aveti ce aveti intre voi, puteti sa va dati dupa colt sau de fata cu toata lumea...dar voua!Doar voua!Nu e logic asa?

    E de cacao ce citesc pe forumul asta in diferite locuri.
    Ajunge ba hahalerelor!Si va mirati de ce ne consideram noi, banatenii, superiori!De aia!Ca fata de unii, suntem!Am zis!
    GRANITA LA ORSOVA!
    E valabil ce spui, atat timp cat nu exista frustrati intre moderatori care intr-un mod cu totul miselesc si abject se folosesc de un regulament ce e mai vechi decat arca lui Moise ca sa pedepseasca mereu un user care activeaza perfect normal, facand double posting dealtfel un lucru pe care noi toti il facem mereu, pe thread-ul si sectiunea din haul forumului unde a fost exilat si lasat de administratorul forumului sa activeze in voie, cu cate videoclipuri o vrea el. Cand acest frustrat moderator exista, deja nu mai e valabil.
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Paule chiar este o mare pierdere Crede-ma si incearca sa nu mai bagi si tu batu` prin gard.
    Nu stiam ca i-au lasat si bat in cusca... interesant.
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Paul...un sfat: nu mai da tu primul cu piatra!...
    Ca asa cum tin cu ndreptatea in ceea ce ii priveste pe Johny, frantuz si pe tine vis a vis de injuraturile de familie, asa iti zic si acum ca gresesti incepand tu razbelul.Dupa aia sa nu te miri ca ti se va raspunde.
    Eh piatra... daca Iulian a spus o prostie, era normal sa-l intepe putin Paul, sa-si revina la realitate.
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dupa ce elimin mitocanii de pe forum si eventual de la moderare atunci discutam despre ce se poate pozitiv.
    Atat.

    Dar data viitoare ar fi bine sa nu astepti saptamani la rand pana incep razboaie.
    Raul trebuie starpit de la radacina, nu asteptat sa-i creasca nu doar ramuri ci si rude.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #2622
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Da-mi si mie quote cu prostia care am spus-o te rog , in legatura cu paul evident ,ca altfel spun multe prostii

  20. #2623
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Am dat, e acolo, observ-o. Am vazut-o de acum cateva zile dar pana azi n-am putut-o sublinia.
    Ce m-a deranjat e ca Chinezul n-a vazut-o crezand ca Paul a inceput treaba, luandu-se prost, dupa tine.


    Hai ca-ti explic, ca vad ca nu intelegi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #2624
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    ori eu sunt prost ori...eu

    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Paule chiar este o mare pierdere Crede-ma si incearca sa nu mai bagi si tu batu` prin gard.

    Unde ar fi prostia in postul asta ??

    hai sa-ti explic cum e cu postul ala ....

    Paul a scris asa :

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nimic ciudat Chinna. Hingheru e marea "pierdere" pe OLS . Nu eu. Probabil ca singurul moderator adevarat al OLS s-a saturat de acest individ. Acest hingher e frate cu sandy matei. "Viteazul" din Piata Victoriei care l-a invins cu un boxer pe un batran. Acelasi hingher care a mutat ura din piete pe ols. Realitatea e ca Piata Vitoriei e reprezentata AZI de acesti Sandy Matei. Fara ca politia lui carmen dan sa se comporte exact ca ea : o biata neajutorata din teleorman care nu stie sa curete un pistol.
    ----------------
    Asta intr-un moment in care Sevilla umplea cimiterele pe unde apuca .


    eu i-am raspuns lui paul in ideea a a nu mai zgandarii si el si mai mult situatia ...si nu stiu de ce am impresia ca si-a editat postul si a scos vreo 2 cuvinte de prin el ...ceva gen " frustrat" sau ceva de genul....
    Hingherul era banat - dar tacea
    Tu erai banat - dar taceai
    Sevila ....

    Simplu parerea mea.
    Last edited by iulian; 8th December 2017 at 16:51.

  22. #2625
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Cand bagi un animal in cusca, ce i-au facut lu Paul ca l-au exilat in pwla lu Cristos unde nici Dumnezo nu cauta pe subiecte sensibile unde doar 2 feluri de useri posteaza: Paul pe thread-ul sau unde a fost lasat de Vadim sa posteze in voie, si de vreo 8 saptamani si ceilalti punk-isti care dadeau in el zilnic pana saptamana trecuta, iar apoi de vreo luna il baneaza Unghierul in continuu aproape din motiv ca face spamm pe nu stiu ce thread-uri. Iar de 2 saptamani da-n el non-stop ca posteaza videoclipuri la el pe thread-ul sau acolo in pwla lu Cristos si tu-mi vii si-mi zici ca Paul il impunge pe nesimtitul ala odios cand zice ca nu e pierdere pt forum!??

    Cum sa-mpunga Paul din cusca lui unde a fost desemnat de Vadim sa stea pe ala din afara pe care nu-l atinge nimeni? Si nici acolo nu mai are acces ca-l baneaza imediat punkistul ala odios de frustrat! Si apoi vine Chinezu si zice ca nu e frumos sa-ncepi conflictul Paule, cand omul n-a zis nimic zile intregi fiind banat de un forum de kkt si legile sale guvernate de la extrem de abuziv in sus? Si tu la fel ca el, forumul ii duce lipsa, ca de la tine s-a luat. Nu va e rusine?

    Ce rusine, nici n-ati gresit cu nimic.
    Last edited by Johnny D; 8th December 2017 at 16:51.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •