Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 430

Thread: Romania - Belarus 2-2

  1. #22
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,639
    Reputatie
    0
    lasa-l sa dea si alea 3 care le mai are de dat si scapam de el
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #23
    incepator marinoDV's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    ieee revine baiatul nostru betiv. sa speram ca nu viziteaza Bamboo inainte de meci

  3. #24
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Luni, 3 octombrie a.c., la ora 12.00, se va încheia vânzarea online a biletelor de intrare la jocul România - Belarus, programat la data de 7 octombrie a.c., de la ora 21.30, pe Național Arena din București, în cadrul preliminariilor EURO 2012.
    În schimb, pentru permite unui număr cât mai mare de oameni să achiziționeze bilete, acestea vor fi puse în vânzare în două rețele de magazine din București, începând de mâine, 1 octombrie a.c., ora 14.00:
    ALTEX
    - Unirea Shopping Center, Corp Splai, etaj 3
    - Plaza România, zona Atrium, Bulevardul Timișoara
    - Liberty Center, șoseaua Progresului nr. 151-171
    - Complexul Comercial Bucur Obor, parter

    MEDIA GALAXY
    - Centrul Comercial Feeria, șoseaua București-Ploiești nr. 44A
    - Mall Vitan
    - Auchan Militari
    - Orhideea


    Biletele se vor vinde conform programului magazinelor respective.

  4. #25
    sport legend Dexter30's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    Biletele se vor vinde...
    ...in visele celor de la FRF.

  5. #26
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,639
    Reputatie
    0
    oricum nu mai conteaza calificarea a fost pierduta chiar si daca prin absurdul absurdului reuseste luxemburg un egal cu Bosnia tot nu ne calificam
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #27
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Lotul României
    Portari: Costel Pantilimon (Man City), Silviu Lung (Astra), Cristian Bălgrădean (Dinamo)
    Fundași: Alexandru Mățel (Astra), Srdjan Luchin (Dinamo), Dorin Goian (Rangers), Gabi Tamaș (West Bromwich), Valerică Găman (Astra), Cosmin Moți (Dinamo), Florin Gardoș (Steaua), Răzvan Raț (Șahtior), Iasmin Latovlevici (Steaua)
    Mijlocași: Gabriel Torje (Udinese), Bănel Nicoliță (St. Etienne), Răzvan Cociș (Rostov), Costin Lazăr (PAOK Salonic), Alexandru Bourceanu (Steaua), Lucian Sînmărtean (Vaslui), Cristian Tănase (Steaua), Adrian Cristea (U Cluj)
    Atacanți: Adrian Mutu (Cesena), Bogdan Stancu (Orduspor), Ciprian Marica (Schalke), Gigel Bucur (Kuban Krasnodar)

    In sfarsit Sanmartean + Cristea care jucat bine etapa asta.
    Ce o cauta Tanase, Gardos si Nicolita la lot? ca pe mine ma depaseste.

  7. #28
    senior LucioCodinho's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    150
    Reputatie
    1
    mi se pare ok lotul

  8. #29
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Sunt cativa care n-au ce sa caute acolo , gen : Moti , Latovlevic , Nicolita , Cocis , Tanase .

  9. #30
    senior LucioCodinho's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cipri View Post
    Sunt cativa care n-au ce sa caute acolo , gen : Moti , Latovlevic , Nicolita , Cocis , Tanase .
    si cine in locul lor?

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    Bilete la case

    Bai frate, pai cum se plang ca nu se vand bilete, ca eu am fost si sapt. trecuta (pe 27 sept.) la stadion si nu se vindeau decat bilete la Otelul-Benfica si Rapid-PSV iar azi (03.10, ora 12.00) erau casele inchise. Pai cand la vand?????

  11. #32
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Prosport
    Începând de marți, cei interesați să ocupe un loc în tribunele Național Arena la meciul cu Belarus își vor putea cumpăra biletele direct de la stadion și din rețeaua magazinelor Altex.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  12. #33
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Online au vandut doar 300 de bilete. Sper sa fie invatatura de minte si sa bage de acum pe ambele cai, dar cu mai mult timp inainte si mai ieftin daca se poate, in ditamai stadionul iti permiti sa lasi peluzele si mai ieftin daca vrei sa ai lume. Romanul se uita la 10 lei in plus, chiar conteaza.

  13. #34
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Prosport
    Deci: vanzare slaba la bilete dar ele se vand de marti?!?!?

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Cum naiba sa mai intelegi ceva ? Pe Mutu si Tamas nu-i chemi cu Franta, dar ii chemi cu Belarus ? De ce ???? Ce experiente mai sunt si astea ?
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  15. #36
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Am trecut acum vreo ora pe langa casele de bilete de la stadion si erau inchise. Mai se plang ca nu vand bilete...daca nici cu 3 zile inainte de meci nu deschid casa!?!

  16. #37
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    BILETE MOACA... ce fel am ajuns
    De ce dracu nu l-au programat la Ploiesti ?


    frf.ro
    În zilele de 5, 6 și 7 octombrie a.c., între orele 10.00-18.00, vor fi disponibile, la casele speciale de bilete ale Național Arena din Bulevardul Basarabiei, bilete gratuite pentru femei, copii cu vârste de până la 16 ani și pensionari la jocul România - Belarus, programat în ziua de 7 octombrie a.c., de la ora 21.30, la Național Arena, în cadrul preliminariilor EURO 2012.

    Se află la dispoziție bilete la Tribuna a II-a (sectoarele 109, 110 și 118), Peluza Nord (sectoarele 119, 125, 341, 357 și 342) și Peluza Sud (sectoarele 106, 107, 108, 301, 317 și 318).
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  17. #38
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Romania in revenire. Batem Belarusul.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  18. #39
    Modelator RunRun1730's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Earth
    Posts
    2,006
    Reputatie
    1
    Ce sa zic flower power...meci neinteresant...sanse 0.0000000000000000000001% de calificare...Sandel mai bine ar merge cu cate o valiza pt jucatorii Luxemburgului
    Dacia Unirea Brăila - Alb-Albastru

  19. #40
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    BILETE MOACA... ce fel am ajuns
    De ce dracu nu l-au programat la Ploiesti ?


    frf.ro
    Frate astia sunt tampiti de-a dreptul.
    De 10 zile tot incerc sa-mi iau bilete (din alea ieftine la 20lei). La stadion nu am gasit pana ieri la pranz desi am trecut de 4 ori in 10 zile. Si ei se vaitau ca nu s-au vandut bilete. Pana la urma am luat de la Altex. Dar merg cu sotia si copilul. Azi au anuntat ca la femei si copii acces gratuit. Nu au nici o logica. Imi dau banii inapoi pe biletele ptr. nevasta si copil? Nu cred. Dar sunt varza rau, schimba regulile din mers....
    Chiar nu au buget suficient la federatie sa angajeze si o persoana care sa mai si gandeasca, nu numai veri, fini, nepoti....

  20. 5th October 2011, 10:40

  21. #41
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    1 solist... HAI ROMANIA!
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  22. #42
    junior
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    146
    Reputatie
    1
    daca nici asta nu e de 1 atunci asta e baieti; pacat ca nu e divizia b si la nationale!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •