Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 97 of 97

Thread: CAFETERIA - "La taclale" despre fotbal Extern

  1. #85
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Da, a avut un traseu usor Marseille. Numai cand te gandesti ca a jucat cu dinamo... escrocherie pe fata.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #86
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #87
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Daca va intereseaza in acest moment are loc CM fotbal feminin.
    Iar azi chiar e meci sferturi Franta - Germania scor 1-0 in min 72
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #88
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    pana la urma germania a castigat la penaltiuri cu 5-4. un meci in care echipa frantei a fost main buna
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  5. #89
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    prima semifinala sua - germania 2-0
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  6. #90
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Stie cineva vreun site de pe care se poate comanda autobiografia lui Maradona ?(preferabil in lb romana sau macar engleza) Am terminat recent de citit cartea lui Zlatan si m-ar interesa una asemanatoare

  7. #91
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Stie cineva vreun site de pe care se poate comanda autobiografia lui Maradona ?(preferabil in lb romana sau macar engleza) Am terminat recent de citit cartea lui Zlatan si m-ar interesa una asemanatoare
    De unde ai luat autobiografia lui Zlatan?

  8. #92
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Sincer, nu mai tin minte... dar uite un link daca esti interesat: http://www.publica.ro/zlatan-ibrahim...nt-zlatan.html Se gaseste cam oriunde cartea lui Zlatan

  9. #93
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Ma lamureste cineva cu programul de televizari din Romania ? Adica, ce recomandati, Dolce sau Digi ? Cine da Serie A, La Liga, Premier League, Liga 1 si Champions League ? Anul trecut Champions League-ul parca a fost la Dolce, Eurosport nu mai da duminica meciurile din Premier League samd... Bine, n-ar strica si putin Europa League, Bundesliga, Ligue 1, campionatul Portugaliei samd

  10. #94
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Ma lamureste cineva cu programul de televizari din Romania ? Adica, ce recomandati, Dolce sau Digi ? Cine da Serie A, La Liga, Premier League, Liga 1 si Champions League ? Anul trecut Champions League-ul parca a fost la Dolce, Eurosport nu mai da duminica meciurile din Premier League samd... Bine, n-ar strica si putin Europa League, Bundesliga, Ligue 1, campionatul Portugaliei samd
    Bai, eu le am pe ambele. CL o sa fie la Dolce si sezonul asta si sezonul viitor. Dupa nu se stie. Meciurile de duminica din EPL tot ei le dau. Spania dau si ei si Digi. Franta si Seria A sunt la Digi. Eu zic ca ambele au avantaje si dezavantaje. Comentatorii parca imi plac mai mult la Digi. La fel si transmisia.

  11. #95
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    dolce acopera integral ucl si el.
    transmite duminica de epl, toate picks din bundesliga care nu-s date la eurosport 2, la liga integral. dau si meciurile lu zenit din rusia la care oricum nu se uita nimeni

    digi transmite serie a si ligue 1. nu stiu daca au luat pachet de ucl si el..

    ^da, au mai multe transmisii in modul hd digi.
    retired.

  12. #96
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    So basically... vorbim de Serie A (Digi) vs Premier League integral (presupun ca telekom da Eurosport) si UCL, ambele la Dolce. Sa vad ce face digi sapt viitoare cand e UCL. Cat de cacacios o fi campionatul Italian acum, parca tot inclin spre Digi si Serie A

  13. #97
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Saracii Rangers Am vazut ca Celtic a dat de pamant cu ei. Parca s-au mai intalnit acum ceva timp printr-o cupa ceva si nu s-a terminat chiar la o diferenta asa de mare.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •