Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 51 of 51

Thread: Cupele europene: discutii, comentarii.

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Primele 9 minute din meciu de azi, 4-4 dupa ce-am avut atac sa facem 4-0 ratat de Neagu c-o pasa in afara terenului!
    Neagu 2 pase gresite ce rezulta in gol pe faza urmatoare a adversarelor si-o aruncare parata!
    Deci 3 ratari, pase de gol zero, goluri zero.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Varza pe inceput, varza pe final cand a avut 2 ratari in ultimele 30 de secunde Neagu, in loc sa mergem la 3 goluri diferenta sau macar la doua cat era normal, am terminat repriza cum nu se poate mai prost, la doar un gol diferenta. Chiar daca in mijlocul reprizei a jucat bine, totusi cu un procentaj de 50%, 5/10 aruncari din care una e de la 7m slab de tot iar in aceasta prima jumatate de meci. Pase de gol n-a prea avut repriza asta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Wow dar ce avem noi aici.. un hater Neagu
    Sfârșit de meci, Cristina 9/15 și multiple pase de gol și mai tot meciul in aparare.. dar nu e asta important, ce contează este ca a avut și ratări..
    Incepi să mă amuzi, te tii de analize fara sens!
    Handbalul e frumos, e sport de echipa, bucură-te de el !!!

  4. #46
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Că tot vorbeam de jocul de 50% al Cristinei.. joaca cu dureri și injecții pentru a ajuta umărul pentru naționala.

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Wow dar ce avem noi aici.. un hater Neagu
    Sfârșit de meci, Cristina 9/15 și multiple pase de gol și mai tot meciul in aparare.. dar nu e asta important, ce contează este ca a avut și ratări..
    9/15 nu e extraordinar. Nu e o treaba subiectiva, de hater, e o realitate.
    Si mai ales in conditiile in care ai jucat cu ciuri-buri si pe teren propriu!

    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Că tot vorbeam de jocul de 50% al Cristinei.. joaca cu dureri și injecții pentru a ajuta umărul pentru naționala.
    Sa nu joace atunci. Cu ciuri-buri nu e nevoie de ea, ba era mai bine in deplasarea aia sa nu fi jucat, in loc sa pierdem la 2-3g, am fi batut la 1g.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. 20th November 2017, 10:31

  7. #48
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Ceea ce incercam eu să îți spun e că forma ei e vizibil la nivel mediu sau chiar mai jos. De ce a jucat/ joaca nu avem de unde ști.
    Aceeași formă mediocră o are și nora sezonul asta - ea fiind afectată de ceva probleme personale cu un țicnit care i-a furat poze intime din telefon.

    Ceea ce vedem la tv e clar că poate fi influențat de viață personală, forma fizica, probleme medicale.

  8. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Vrea probabil iar recorduri peste recorduri. Nu alea-s importante ci in primul rand sanatatea, in al 2-lea performanta echipei care s-ar fi putut descurca si fara ea in grupele preliminare si doar apoi in al 3-lea rand recordurile personale. Acum oricum are timp pana la anul sa-si revina, nici in campionat n-ar trebui sa joace, acolo chiar nu e nevoie de ea. Anul asta mai mult ca oricand deoarece Brasovu e varza, nu mai exista nici macar echipa sigura de locul 2, ceea ce-nseamna ca n-are cine sa fie langa CSM nici pe departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #50
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Cred că vrea să tragă pt națională, unde își dorește performante cu echipa. Umărul ei a ținut mai mult decat mă așteptam avand in vedere problemele sale.
    Sper sa o vad pe Cristina Zamfir în teren la națională. Cristina Neagu poate juca și centru, poate e o combinație mai buna la acest mondial ce se apropie

  10. 5th August 2019, 22:17

  11. 5th August 2019, 22:18
    Reason
    spam

  12. #51
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce spamer prost
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •