Results 1 to 16 of 16

Thread: A Fost Sau Nu A Fost Offside La Golurile Lui Kiev??

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    402
    Reputatie
    0

    A Fost Sau Nu A Fost Offside La Golurile Lui Kiev??

    Din Ce Se Vede ...primul A Fost Faul...iar Al Doilea A Fost Offside Pasiv!!!!

  2. #2
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    ai baut alcool metilic?ce offside visezi la golul 2?la primul a fost fault,la al doilea a fost...prost tusierul,gol anulat aiurea,au recunoscut pana si stelisti aia de comentatori,jucatorul care era in offside nu a influentat cu nimic faza

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    NEAGA daca tot vrei sa deschizi subiecte inutile fii macar atent pe ce sectiune o faci ... Ce are intrebarea ta cu fotbalul intern ?

    Mutat pe EuROpa
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    La golul 2 n-a fost nici-un offside, nici fault in atac, a fost gol perfect valabil

  5. #5
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Ambele goluri au fost perfect valabile si ca un bonus la golul vostru a fost fault clar la mijlocul terenului ( s-a vazut pe reluare)
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  6. #6
    alb si rosu johny bravo's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    484
    Reputatie
    1
    zic ca primul gol a fost anulat intemeiat. fault destul de clar dupa parerea mea.

    al 2-lea gol insa a fost anulat aiurea. greseala flagranta a tusierului.

    dar asta este, bine ca au trecut mai departe. din cand in cand iti mai trebuie si astfel de cadouri. la nivelul asta oricum fara sansa nu prea faci mare branza. ieri Steaua a avut sansa si bine ca a fost asa.
    mrr-ham-ham

  7. #7
    ~red dawg~ crazy_rednwhite's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    cj~bm
    Posts
    624
    Reputatie
    1
    al doilea gol..perfect valabil..(ce offside pasiv?!)..
    [FONT="Comic Sans MS"][B]live long..as a [COLOR="Red"]red[/COLOR] dawg..[/B][/FONT]

  8. #8
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    E o greseala pe care o fac de multe ori asistentii, nu stau sa vada la cine merge mingea. Daca va amintiti, in meciul cu Villareal de la Bucuresti de acum 2 ani Dica a dat un gol anulat pt un ofside la Cristea. Asta e fotbalul.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  9. #9
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    primul fault in atac, al doilea greu de tot am inteles ce a dictat arbitru, am tinut cu steaua, m-am bucurat ca s-au calificat dar nu am inteles ce a fost la golul 2. chiar daca a fost ajutata de arbitru la cel gol, rezultatul ramane 1-1 si asta conteaza cel mai mult. erorile de arbitraj sunt inerente, si nu inteleg de ce presa din romania baga prea mult in seama faza asta, se vede ca nu suntem pregatiti sa intram in lumea buna a fotbalului in care arbitrii greseste mai mult in favoarea echipelor romanesti.

  10. #10
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Ce timpita intrebarea asta Cum adica offside la golurile lui Kiev? Doar la al doilea gol a fost offside (parerea mea), la primul a fost fault in atac.

  11. #11
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    La golul stelei a fost fault in atac cand au recuperat mingea
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ba voi nu sunteti normali la cap ???
    N-a fost nici-un offside, mai lasati-ne dracu cu offside pasiv.. fante de lumina si alte panarami de genu asta. Scorul trebuia sa fie 1-2 ptr dinamo kiev si cu asta basta.

  13. #13
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    1. faultul nu a influentat faza
    2. ofside-ul nu a influentat faza

    bulan 100%

  14. #14
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    bulan 100%
    Nu imi place sa spun bulan... asa ca o sa spun noroc.
    Daca aveam cat de cat noroc jucam si sezonul trecut in CL. Am ajuns aici pe valoare si meritam locul 3! Daca termina Kiev pe 3 ar fi facut-o datorita conditiilor atmosferice de la meciul cu Real. Au si recunoscut ca sperau in ultima etapa sa faca macar un egal cu Real pt ca s-ar fi jucat la multe grade cu minus!
    Spuneti voi ce vreti, dar Steaua a meritat sa ajunga aici si sa termine pe 3!
    Da, cred ca a fost offside la al treilea gol, dar nu mai conteaza! Sunt greseli inerente care de obicei nu apar in favoarea romanilor. S-a intamplat! Putea la fel de bine sa fie validat al doilea gol al ucrainienilor, daca nu ar fi observat tusierul jocul periculos la Goian.
    Incep sa simt frustrare in unele posturi care sunt pe aici... si asta ma bucura!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    1. faultul nu a influentat faza
    1. In urma faultului , Goian cade si mingea sutata de ucrainian e trimisa exact prin spatiul liber creat in careu dupa caderea lui Goian

  16. #16
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    1. fault clar, gol corect anulat.
    2. ofsaid inexistent, gol valabil.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •