Results 1 to 7 of 7

Thread: Euro 2011,Cehia - Junioare

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0

    Euro 2011,Cehia - Junioare

    Nationala antrenata de Popa Sevistean debuteaza astazi la europeanul destinat junioarelor.

    Grupa B:
    -Danemarca
    -Cehia
    -Romania
    -Portugalia

    Echipele clasate pe primele trei locuri ale grupei vor accede mai departe in grupa principala.

    Program meciuri:

    Joi,23 iunie: Romania-Portugalia,ora 17:30 (ora Romaniei)

    Vineri,24 iunie: Cehia-Romania,ora 20:00 (ora Romaniei)

    Duminica,26 iunie: Danemarca-Romania,ora 18:00 (ora Romaniei)


    Lot Romania:

    Portari: Denisa Stefania Dedu,Lacramioara Georgiana Stan,Ana Maria Inculet.

    Jucatoare de camp: Laura Petruta Popa,Gabriela Perianu,Cristina Enache,Maria Madalina Zamfirescu,Mihaela Anca Stoica,Daira Nicoleta Ghiocel,Maria Eliza Cicic,Georgiana Bazon,Cristina Diana Boian,Ana-Maria Tanasie,Nicoleta Safta,Larisa Tamas,Roxana Carjan,Angela Cioca,Alexandra Maria Gavrila,Camelia Carabulea,Maria Constantinescu,Andreea Pricopi.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    Grupa A:
    -Rusia
    -Germania
    -Suedia
    -Austria

    Cristina Nastase (26 ani) si Simona Stancu (25 ani) vor arbitra la acest European.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    De la Romania au jucat bine azi Pricopi, Perianu si Dedu. Brasovul la putere . Ce sa spunem despre echipa asta, ca nu are nici macar o incercare de scheme, ca nu cauta pivotul sau extremele, ca trage de la 9m fara paravan, ca paseaza prost spre foarte prost. Danemarca fara sclipire azi, au jucat cat au avut nevoie.

    P.S. Perianu imi aminteste de Steluta Luca. Nu pluteste in aer, arunca prin arcuire, e la fel de puternica. Joaca inter stanga.

  4. #4
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    S-a televizat meciul? Ce rau imi pare ca l-am ratat
    www.fangymnastics.com

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Inregistrare Danemarca - Romania: http://hazena-me-w17-2011.tvcom.cz/v...nship-zlin.htm

    Pt zilele urmatoare, meciurile se vad in direct aici: http://online-prenosy.tvcom.cz/videa/

    Site oficial: http://www.euro2011.cz/ (daca tot ne-am apucat de o treaba).
    Last edited by Anicia Juliana; 26th June 2011 at 20:39.

  6. #6
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumesc!
    www.fangymnastics.com

  7. #7
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    In ultimul timp n-am prea avut timp de net si nici de forum.Imi cer scuze pentru faptul ca nu am venit zilnic cu informatii referitoare la acest european al junioarelor.

    Dupa Romania-Olanda 35-29 (19-9),ocupam locul 7 si biletele pentru Mondialul din Muntenegru din 2012.
    Felicitari si numai victorii in continuare.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •