Results 1 to 7 of 7

Thread: Diablo II - Hell Unleashed

  1. #1
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1

    Diablo II - Hell Unleashed

    Joaca careva Diablo II?

    Eu joc mod Hell Unleashed pe battle.net - are o carca de items noi si rune words si are monstrii, harti noi...
    Mai multe informatii despre mod aici:
    http://www.arimyth.com/hell.htm
    Cine e interesat?
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  2. #2
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Eu astept Diablo 3 pe Playstation 3
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #3
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Mai dureaza...astia de 10 ani tot lucreaza la el...ziceau ca scot beta doar prin octombrie noiembrie...iar de varianta de consola nici nu s-au apucat...oricum cred ca e destul de greu de pus in practica...nu ai destule butoane pentru optiuni

    Modul asta e super greu...sigle nici nu cred ca il poti termina...iar multiplayer trebuie sa ai echipa serioasa ca te doboara aia...toti bosii cu viata cat ecranu...iar daca nu dai in ei 20 de secunde creste toata viata inapoi
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  4. #4
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Iaco View Post
    Joaca careva Diablo II?

    Eu joc mod Hell Unleashed pe battle.net - are o carca de items noi si rune words si are monstrii, harti noi...
    Mai multe informatii despre mod aici:
    http://www.arimyth.com/hell.htm
    Cine e interesat?
    Vrei sa zici "cine MAI joaca Diablo 2". Nu de alta, dar oricat de mult mi-a placut acest joc, din anul 2005 nu l-am mai jucat, ca m-am cam plictisit de el.
    Cred ca Diablo 3 o sa fie primul joc original pe care voi da banii, desi sansele sunt destul de mari sa fie o dezabagire gen Starcraft 2 (tind sa cred ca cei de la Blizzard au dezvoltat Starcraft 2 in timp ce-si beau cafeaua in pauza de tigara, fiind prea ocupati cu WOW).
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #5
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Si eu la fel...in legatura cu diablo III

    Eu zic sa incerci modul...e alta mancare de peste decat LOD...e atat de greu ca nu prea ai cum sa te plictisesti...iar pe battle.net e chiar fain
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  6. #6
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Nu-i chestia de dificultate (ca si LOD la Hell era rezonabil spre final), ci de grafica si actiune. Iar pe battle.net nu stiu sa ajung fara cont platit.
    Mai nou am o problema cu MMORPG-urile, cele pe calculator nu le-am mai jucat de multa vreme pentru ca devin plictisitoare odata ce ai gustat din interactivitate.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #7
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    LOD hell final e la fel ca modul asta a3 nightmare(cam trebuie sa fii lvl70 ca sa ai sanse pe acolo)...iar pe battle.net...modul are servere separate fara bani...doar ca sa ajungi la Baal trebuie sa treci prin alte 6 7 dungeon-uri diferite cu bosi gen baal...totul tine de munca in echipa...daca in LOD poti termina bine mersi jocul singur...aici nici o sansa...
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •