Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 50 of 50

Thread: Cupa Fifa 2011 - editia 6

  1. #43
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TeBat View Post
    Păi și cine v-a pus să vă luați Swansea, Barça B sau Malaga?? Am crezut că jucăm cu echipe de mijloc, nu cu adunări comunale!

    După ce vedeți că am șanse să caștig, veniți cu faze din astea de căcat. Să fiți sănătoși! Eu nu mai joc.

    PS: Am ales Aston Villa pentru că este echipa pe care o simpatizez cel mai mult din PL după United. Nu m-am apucat să număr stelele pe cer.
    Aston Villa nu e echipa de mijloc. Are 4.5 stele si ii mai are si pe Young/Agbonlahor pe care nu ii prinzi niciodata. Mai ales cu echipele mici. Celso de la inceput a zis sa luam echipe mici ( sub 4 stele ). Era clar de la inceput ca tu o sa castigi avand in vedere ce echipe ne-am luat noi.

  2. #44
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Asta e definiția ta pentru echipe mici. Sub 4,5 stele? Unde s-a stabilit că eu am lipsit.

    Mi se pare rizibil că nu ați comentat nimic la început când ne-am ales echipele, ci doar când ați văzut că luați bătaie. Și nu știu de ce vorbiți de mine când a mai fost cineva aici cu A. Madrid. sau de faptul că eu nu am zis nimic când TaciAcolo a jucat în primul meci cu Manchester City și în al doilea cu Arsenal (contra mea). Acolo e în regulă, nu?

    LE: Ia zi yonutz, de ce nu ai zis de la început: BĂ, eu nu joc cu tine că ai echipă prea bună și sigur câștigi! Daca mă băteai sigur nu mai aveai nimic de comentat.
    Last edited by TeBat; 27th June 2011 at 12:04.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  3. #45
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    ho ba nu va mai certati, jucam de placere ...asa si eu as avea de comentat ..spre exemplu sa jucam toti de pe tastatura, e greu sa bati pe cineva cu gamepad, mai ales daca il si manuieste bine ...next time jucam toti cu aceeasi echipa

    Pun pariu pe Dytza in finala.

  4. #46
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    ho ba nu va mai certati, jucam de placere ...asa si eu as avea de comentat ..spre exemplu sa jucam toti de pe tastatura, e greu sa bati pe cineva cu gamepad, mai ales daca il si manuieste bine ...next time jucam toti cu aceeasi echipa

    Pun pariu pe Dytza in finala.
    O sa fie dezechilibrata finala. Barça B - Aston Villa

  5. #47
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    bate ma Dytza ...nici TeBat nu exceleaza cu Aston Villa

  6. #48
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Nu mai așteptați după mine. Pentru mine competiția a luat sfârșit. Luați trofeul și împărțiți-l între voi.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  7. #49
    sport legend Dytza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Mi-a fost frica ca o sa iei postul meu gresit... Am zis ca e mai bine sa postez dupa finala, dar daca m-ai fi batut si atunci ai fi interpretat gresit. Nu am batut niciun apropo doar am spus ca ar fi mai bine asa si atat.

    Te astept sa jucam.

  8. #50
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    lui TeBat ii este frica, lui TeBat ii este frica

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •