Page 96 of 106 FirstFirst ... 46869495969798 ... LastLast
Results 1,996 to 2,016 of 2213

Thread: CAFENEAUA - "La taclale microbiste"

  1. #1996
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    revin, de dorit golani inteligenti
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #1997
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    @ pt mizeria absoluta: in 1953, cand tov n ceausescu se ocupa in mod direct de cca, perioada in care au si castigat 3 titluri consecutive. Si cand demolau alte echipe, cum era, de ex, Flamura Ploiesti. Si cred ca au distrus si una pe la Campulung, de unde au luat jucatorii cu care s-a castigat titlul in 53.

    Gunoaiele astea dau lectii de moralitate. Incredibil cat tupeu bolnav are fosila asta!

    Tov. Nicolae Ceaușescu: De la ședința care a avut loc la tov.
    Chișinevschi nu am mai luat jucători de la alte echipe.
    Tov. Petrescu: Dar Titi
    Popescu, Flamaropol și ceilalți jucători de la Ploiești, cine i-a
    luat, cine a distrus echipa Flacăra?
    Tov. Ceaușescu:Am
    făcut o prostie când am distrus echipa Flacara Ploiesti


    Tov Aman Anton: CCA merge mai departe pe linia racolajului. Tov. Ceaușescu a spus că de la ședința cu tov. Chișnievschi ei nu au mai luat jucători de la alte grupări. Aș vrea să dau numai câteva exemple. În ultimul timp au luat prin racolaj pe Mesaroș, Levendai, Horvath, Coman, Karikaș, Vlad, Titi Popescu, Sebaslău, Aceștia numai la fotbal. Trebuie spus că CCA are acum șapte portari de divizie pe care nu-i întrebuințează.

    Ia, ma, cu paine, sarakie!

  3. #1998
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    @ magic: nu uita ca pompos numita fc arges e de fapt tot o echipa a militiei corcita cu nu stiu ce srl local. Fc arges e militia 3 bucuresti. Nu i-a abuzat nimeni, au castigat pe teren un titlu pt ca erau valorosi, dar au hiperbolizat, au brodat povesti vanatoresti de care se agata ca babele de moaste. Au fost protejati pt ca erau in sistem. Nu la nivelul celor doua, desigur, dar se stia pedigreul lor. Iar Craiova avea ministrul de externe in spate, nu? Nu prea te futeai cu prima echipa romaneasca care a facut semifinala in Europa. Costobocia olteneasca era tare, avea un spate fantastic. Zic, nu dau eu verdicte, nu am trait vremurile alea. Da' uite ca le-a trait Muppets asta de la Snagov. Si degeaba

  4. #1999
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Nu exista postare ca Duba sa nu se faca remarcat prin purtare nedenma jignind, injurand... Si nimeni nu-i face nimic !
    Are spatele asigurat sau este insusi Vadim ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  5. #2000
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Muuuama, ce iubire-n funduletz a primit Duba! Cred ca are cur de babuin. 😂
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #2001
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    La cat de des si-o cere, ai zice ca e gay.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #2002
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Zise Ion sangerand usor din mijareta
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #2003
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Nu exista postare ca Duba sa nu se faca remarcat prin purtare nedenma jignind, injurand... Si nimeni nu-i face nimic !
    Are spatele asigurat sau este insusi Vadim ?
    Bag seama ca matale tot pretentios ai ramas
    Useri anterior banati pentru limbaj caustic au devenit modelatori.
    De la un forum furibund, uneori cu peste 100 de postari in 20 de minute s-a ajuns la un forum muribund cu 100 de postari pe saptamana. Si ales in saptamana de post. Din astea, 70% sunt cardeala de birt si glumite contraindicate copiiilor peste 6 ani ca-i baga in depresie.
    Calitatea pe forum e istorie, mai iei si pleava de la cantar nu mai ramane nimic de vandut. Ramane Parizache fara pensie de la Vadim.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  9. #2004
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Astia de la Academia Romana au inchis forumul? Ca tot vad chestii schelalaitoare pe aici!

    Parizene, cand mai accepti userite resapate, pe langa mila de a le reprimi pe forum da-le si link spre threadul cu gimnastica!
    Intra ratacitele pe threadul despre fotbal, vad baieti in boasele goale si raman proastele cu sechele de le ai pe constiinta!
    Last edited by Hingherul; 30th October 2021 at 23:47.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #2005
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    QED...daca mai era nevoie

    Cu maestrul Buda mi-a facut norma pe anul asta la bagat in seama filozobii de la Filiala Comunista a Stanei Bolsevice (aka FCSB) si nu am de gand sa depasesc norma.

    PS
    PS
    Sorry Hingherul is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.

    Eterna poveste cu 'the turd that you can't flush'

    PPS
    Corect ar fi:
    Sorry Hingherul is a moderator/admin and you are not allowed to ignore IT.
    In limba engleza pentru cantitatile neglijabile se foloseste persoana a treia singular.
    Last edited by MagicTouch; 31st October 2021 at 00:36.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  11. #2006
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Muta-ti, ma, cuibul!
    Ti-ai gasit partenerul? Ai reluat legatura cu el? Ca nu te mai vad mult prin zona..
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #2007
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Cainele moare de alergatura (sa scape de retrogradare ) si prostul de grija altuia.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  13. #2008
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Eu i-am tot spus. Dar cand i-o spune si altul, poate-i suna mai bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #2009
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Na ca aparura si idiotii clonei de sub pod, Tyler Durden, cel care recunostea ca-i fura lui taica-su bani din buzunar pentru ca era mort de foame, si idiotul de Zalau, care cum ii este obiceiul ii lige pe scrot pe cei care ma ataca.

    Cat privesate remarca idioata a pasarei calandrinon, acesta, saracutu', in prostia lui ar dori ca toti care jignesc sa fie banati si sa ramana singur pe forum. Pai ma amaratule, daca ai stii sa monitorizezi corect, ai vedea ca inainte sa jignesc sunt la randul meu jignit, specie de mimamovist milog. Pe cuvant ca esti mai ceva ca mimamo atunci cand s-a dus la Burleanu sa mareasca numarul de echipe in prima liga.
    Last edited by Duba; 31st October 2021 at 09:29.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #2010
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Na ca aparura si idiotii clonei de sub pod, Tyler Durden, cel care recunostea ca-i fura lui taica-su bani din buzunar pentru ca era mort de foame, si idiotul de Zalau, care cum ii este obiceiul ii lige pe scrot pe caei care ma ataca.
    Ne cerem scuze d-le Duba, nu ne-am dat seama ca doar va aparati, in permiera pe Univers.
    Rai mai suntem, doar atacam si atat. Un om ce n-a atacat niciodata pe nimeni, doar s-a aparat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #2011
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Na, ca a iesit din sarcofag si ceauselul putrescent, jigodia de sifon din Cismigiu. Mars, mah, inapoi in cimitir!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #2012
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ma mizerie, sifon poate ai fost sau esti tu, hotule! La mine-n familie toti am fost anticomunisti. N-a fost nimeni nici macar membru de partid la misto, cum au fost unii, pentru ceva avantaje. Sictir, pramatie!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #2013
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Semnat, love, Duba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #2014
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Anamaria Prodan reactioneaza violent dupa anuntul lui Ioan Becali ca Reghecampf vrea sa fie impresariat de el: 'Ii strang pe toti ai ii pun in genunchi. Sa vedem daca mai maraie vreunul!'

    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/ana...ct-645772.html

    Super pizzda!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #2015
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Hell hath no fury like a woman scorned!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #2016
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Ingalat mai este specimenul acesta usr-ist din tata-n fiu...
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •