Page 73 of 106 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast
Results 1,513 to 1,533 of 2213

Thread: CAFENEAUA - "La taclale microbiste"

  1. #1513
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Asta nu e nimic, am citit in zilele trecute ca astia 2 (lucescu si dinu) sunt vinovatii principali si pentru razboiul din Siria si pentru scurgerile de informatii de la reteaua Facebook tu spune-ne daca ai fost la palat de craciun pentru aia 50 de lei

  2. #1514
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1515
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Tipic suporterilor celor mai odioase echipe de la noi - mimamo si decedata rapid. Sa iei in deradere ceea ce au facut cei doi seccuristi celebri - tiganul de la trei coceni, alias Miricea Lucescu, si Cornel Vinu, unul dintre cei mai mari praduitori pe care i-a avut aceasta tarisoara, doar niste mizerii la fel ca si cei doi o puteau face. N-ar trebui insa sa ne miram, copiii tortionarilor din perioada de trista amintire sunt acum la butoane. Mi-e scarba!!! Sictir taranoilor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #1516
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Bai Dubel, Rapid e la mai putin de jumatate de sezon de promovare.
    Mai mort esti tu decat Rapidul de 10 ori. Tu vei fi in mormant de mult deja cand Rapidul se va lupta la cupele europene! Ca de obicei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1517
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Bolsevicule nesimtit, pleonasm intentionat , in ceea ce am scris era vorba de altceva, suporter al nu mai stiu cate echipe. Era vorba de mizeriile umane de la mimamo, Cornel Vinu si Lucescu, doi seccuristi notorii, care l-au determinat pe antrenorul echipei nationale din 1970, Angelo Niculescu, sa nu-l bage pe Dobrin niciun minut in echipa, in ciuda faptului ca datorita lui, a dat golul victoriei cu Portugalia, ne-am calificat la acel turneu final. Asta-i subiectul, taranoiule!

    P.S.Cat priveste echipa decedata FC R, acum revitalizata cu ajutorul partidului neocomunist PSD, stie o tara intreaga ca actuala echipa este o clona infecta. Mi-e sila de prostii care mai cred ca actuala clona e una si aceeasi cu echipa infiintata de spionii sovietici Geza si Kahane in 1923 si decedata 9 decenii mai tarziu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #1518
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,474
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Florin Calinescu a lansat un atac dur împotriva lui Mircea Lucescu si a lui Cornel Dinu in emisiunea lui Ovidiu Ioanitoaia: "Durerea mea e că Dobrin n-a prins Mondialul din Mexic! Când l-a lucrat prietenul tău Lucescu (n.a. către Ovidiu Ioanitoaia), Dinu si Dinamo! El merita, pentru că ne-a calificat.
    Eu eram la Timisoara si am bătut Dinamo. Lucescu si Dinu mi-au zis că o să retrogadarăm. Eram pe locul 3 atunci si-am picat. Atât de mare putere avea Dinamo."

    Ca asa au stat lucrurile a spus-o chiar Nicolae Dobrin intr-un interviu in Evz din 23 iunie 2007. Iata link-ul: https://evz.ro/secretul-lui-dobrin-d...ni-448510.html
    s o luam pas cu pas, asta a fost postul initial fara atac la persoana si alte app. intre timp aparu flacaul ala din orasul ciobanului pres, cu trimiteri la cersitul userului Duba la viloaea unui alt cioban din pipera si evident ionica, cu rasu i timp, vrei sa ti iei doua palme si nu ai loc de el. mai avem un labar trist, un boschetar din aparatorii patriei cu acelasi comportament, poti comenta ce ti doreste inimioara, mai putin de mimamo, mizeria din haznaua aia. mai rasfirati baieti, stati la rand!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #1519
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cat priveste echipa decedata FC R, acum revitalizata cu ajutorul partidului neocomunist PSD, stie o tara intreaga ca actuala echipa este o clona infecta. Mi-e sila de prostii care mai cred ca actuala clona e una si aceeasi cu echipa infiintata de spionii sovietici Geza si Kahane in 1923 si decedata 9 decenii mai tarziu.
    Ii zice Rapid, are stema/sigla ORIGINALA pe piept! Spre deosebire de-a ta ce s-a transformat din stema mandra a Stelei, in globul spart de Craciun iar la denumire aveti interzis! Cine plm sunteti voi decat o echipa infecta careia doar din mila i s-au lasat macar culorile ros-albastre? Voi nici macar dreptul de-a fi clona Stelei adevarate nu-l mai aveti!



    Din Romania am o singura echipa de suflet: Rapid.
    Nationalul si CFR-ul sunt echipe cu care simpatizez, creierul tau prea relaxat nu e instare sa inteleaga diferenta.

    La fel cum din fotbalul mondial am doar o echipa de suflet: Arsenal.
    Barcelona si Valencia sunt echipe cu care simpatizez, asta e tot.

    Dar Valencia imi place mai mult ca Barcelona la fel cum Nationalul imi place mai mult ca CFR-ul. Dar nu sunt echipele mele de suflet asa cum sunt Rapid si Arsenal.

    Arsenal e 1/4 din sufletul meu iar Rapid e 3/4!

    Diferenta intre suflet si a simpatiza e ca de la cer la pamant, daca nu esti o gloaba oarba! Dar daca n-ai habar, continua polologhia de unul singur, Dubel!
    Last edited by Johnny D; 29th December 2019 at 09:20.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1520
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Taranoiul bolsevizat de la Zalau in loc sa ne spuna parerea sa despre cum au reusit seccuristii Cornel Vinu si Mircea Lucescu sa-l determine pe antrenorul nationalei din '70, Angelo Niculescu, sa nu-l bage pe Dobrin nici macar un minut la turneul final la CM '70, i-a acest gest mizerabil la misto impreuna cu prietenul lui de suferinta, mimamovistul Clau7_D. Mai mult, abordeaza subiectul clonei bolsevice FC R, echipa infiintata, evident de neocomunistii PSD-isti, pt. a canaliza discutia in alta directie. Tipic comunistoizilor!!!
    Doua pramatii de oameni, probabil copii ai unor fosti nomenclaturisti locali sau ai organelor MI ale vremii.
    N-ar fi rau ca Miril, pe care-l vad logat, sa le explice cum au stat lucrurile la vremea respectiva. Poate, cine stie, acesti nemernici vor intelege ceva.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #1521
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Vorbesti far'de tine Dubel, eu ti-am zis cum sta treaba raportat la ce stiu.
    La ce nu stiu, las pe altu. Nu vreau sa mint, nu e stilul meu.


    Ce stiu raportat la discutia voastra e un singur lucru: cei care sunt responsabili cu lasarea lui Gicutza Dobrin acasa ar trebui toti impuscati in tozaie. Asa ceva nu se face niciodata, in opinia mea Dobrin a fost cel mai mare talent pe care l-a avut Romania vreodata, cu-asa ceva nu te joci.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1522
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    s o luam pas cu pas, asta a fost postul initial fara atac la persoana si alte app. intre timp aparu flacaul ala din orasul ciobanului pres, cu trimiteri la cersitul userului Duba la viloaea unui alt cioban din pipera si evident ionica, cu rasu i timp, vrei sa ti iei doua palme si nu ai loc de el. mai avem un labar trist, un boschetar din aparatorii patriei cu acelasi comportament, poti comenta ce ti doreste inimioara, mai putin de mimamo, mizeria din haznaua aia. mai rasfirati baieti, stati la rand!
    Hai no, la cate se scriu pe forumul asta chiar se poate considera ca mistoul meu e un atac grav si fara precedent asupra unei persoane ce sa-ti povestesc, va dati toti mari virgini cand zice omul o gluma despre voi si echipa ciobanului. Si pana la urma userul Duba nu a negat prezenta la palat o tot arde cu Lucescu si Dinu si chestii de prin '70 cand la noi se fac convocarile acum in 2019 pe pilele si relatiile patronului-antrenor de la fcsb, in timp ce Romania rateaza constant prezenta la turneele finale. Normal, in plm, voua vi se rupe p..a de asta, dar mai sunt oameni care vor si binele tarii, nu doar al propriei persoane si a mizeriei de la stana pe care o sustineti, chit ca e clona csa-ului.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Taranoiul bolsevizat de la Zalau in loc sa ne spuna parerea sa despre cum au reusit seccuristii Cornel Vinu si Mircea Lucescu sa-l determine pe antrenorul nationalei din '70, Angelo Niculescu, sa nu-l bage pe Dobrin nici macar un minut la turneul final la CM '70, i-a acest gest mizerabil la misto impreuna cu prietenul lui de suferinta, mimamovistul Clau7_D. Mai mult, abordeaza subiectul clonei bolsevice FC R, echipa infiintata, evident de neocomunistii PSD-isti, pt. a canaliza discutia in alta directie. Tipic comunistoizilor!!!
    Doua pramatii de oameni, probabil copii ai unor fosti nomenclaturisti locali sau ai organelor MI ale vremii.
    N-ar fi rau ca Miril, pe care-l vad logat, sa le explice cum au stat lucrurile la vremea respectiva. Poate, cine stie, acesti nemernici vor intelege ceva.
    Arunca cu jigniri si tu, e si normal ca toti cei care se opun fecesebe-ului sa fie tradatori de tara si comunisti partea proasta e ca din taxele pe care le dau la stat se plateste si pensia ta si aici nu am ce sa fac urat sa jignesti familiile userilor dar na...ma opresc aici, "nu mai vreau sa lovesc acolo unde a facut-o deja natura"

  11. #1523
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Dar ce activ e Dubel acum, imi place despre el!
    Si inca de sarbatori! Aproape ca n-ai zice ca-i pensionar!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1524
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,474
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Hai no, la cate se scriu pe forumul asta chiar se poate considera ca mistoul meu e un atac grav si fara precedent asupra unei persoane ce sa-ti povestesc, va dati toti mari virgini cand zice omul o gluma despre voi si echipa ciobanului. Si pana la urma userul Duba nu a negat prezenta la palat o tot arde cu Lucescu si Dinu si chestii de prin '70 cand la noi se fac convocarile acum in 2019 pe pilele si relatiile patronului-antrenor de la fcsb, in timp ce Romania rateaza constant prezenta la turneele finale. Normal, in plm, voua vi se rupe p..a de asta, dar mai sunt oameni care vor si binele tarii, nu doar al propriei persoane si a mizeriei de la stana pe care o sustineti, chit ca e clona csa-ului.
    ..........
    io am zis sa o luam pas cu pas, dupa cum bine vezi nu am mai raspuns dupa unul sau altul, pur si simplu o atentionare sa vada tor poporul unde se ajunge de la un copypaste nevinovat. tu cu o glumita care i sta in gat lui Duba, ionica cu vesnicele tampenii si tot asa, toate bune si la locul lor pana ataci personajul cu care incerci un minim dialog. departe de mine gandul sa ti reprosez ceva, esti o pasare rara aici.
    vb despre clone, da, echipa aia are continuitate si este o clona. e parerea ta, sa mai auzim si de bine in 20-20.

  13. #1525
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Arunca cu jigniri si tu, e si normal ca toti cei care se opun fecesebe-ului sa fie tradatori de tara si comunisti partea proasta e ca din taxele pe care le dau la stat se plateste si pensia ta si aici nu am ce sa fac urat sa jignesti familiile userilor dar na...ma opresc aici, "nu mai vreau sa lovesc acolo unde a facut-o deja natura"
    Cu jigniri ai inceput tu, mizerie. Eu am postat doar un fragment dintr-un articol (afirmatia lui Florin Calinescu) din GSP, dublat de un link din Evz cu interviul lui Nicolae Dobrin, care arata marsavina clubului dinamo si a seccuristilor Cornel Vinu si Lucescu. N-are nici cea mai mica legatura cu Steaua, tradatori, comunisti si ce mai indrugi tu acolo.
    Te-am jignit pe tine, un produs, chiar daca relativ tanar, al sistemului comunist, sistem in care minciuna, marsavia, perversitatea sunt elemente de baza.
    Mizerie, de jignit m-ai jignit tu chiar in primul mesaj, in care m-ai facut cersetor, dar si in acesta din urma. Cat priveste pensia, idiot cu diploma (unde dracu ti-ai luat-o ca esti prost de puti?!), afla ca taxele, proasta satului, si le platesc fiecare contribuabil in parte in timpul activitatii profesionale. Am crezut ca-i ceva de capul tau, dar esti de-o imbecilitate crasa.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #1526
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Florin Calinescu a lansat un atac dur împotriva lui Mircea Lucescu si a lui Cornel Dinu in emisiunea lui Ovidiu Ioanitoaia: "Durerea mea e că Dobrin n-a prins Mondialul din Mexic! Când l-a lucrat prietenul tău Lucescu (n.a. către Ovidiu Ioanitoaia), Dinu si Dinamo! El merita, pentru că ne-a calificat.
    Eu eram la Timisoara si am bătut Dinamo. Lucescu si Dinu mi-au zis că o să retrogadarăm. Eram pe locul 3 atunci si-am picat. Atât de mare putere avea Dinamo."

    Ca asa au stat lucrurile a spus-o chiar Nicolae Dobrin intr-un interviu in Evz din 23 iunie 2007. Iata link-ul: https://evz.ro/secretul-lui-dobrin-d...ni-448510.html
    E chestie de cuvantul lui x vs cuvantul lui y.

    Evident tu ai luat varianta care iti convine neluand in calcul se exemplu ca Dobrin este contrat chiar in linkul pus de tine de Angelo Niculescu,Lita Dumitru si Radu Nunweiller.

  15. #1527
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Mizerie, de jignit m-ai jignit tu chiar in primul mesaj, in care m-ai facut cersetor, dar si in acesta din urma.
    Dubel, simpatic ca intotdeauna se asteapta doar el sa arunce cu vorbe urate, si daca riposteaza cineva! WTF man, cum ti-ai permis!? De-aia e Dubel cel simpatic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1528
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cu jigniri ai inceput tu, mizerie. Eu am postat doar un fragment dintr-un articol (afirmatia lui Florin Calinescu) din GSP, dublat de un link din Evz cu interviul lui Nicolae Dobrin, care arata marsavina clubului dinamo si a seccuristilor Cornel Vinu si Lucescu. N-are nici cea mai mica legatura cu Steaua, tradatori, comunisti si ce mai indrugi tu acolo.
    Te-am jignit pe tine, un produs, chiar daca relativ tanar, al sistemului comunist, sistem in care minciuna, marsavia, perversitatea sunt elemente de baza.
    Mizerie, de jignit m-ai jignit tu chiar in primul mesaj, in care m-ai facut cersetor, dar si in acesta din urma. Cat priveste pensia, idiot cu diploma (unde dracu ti-ai luat-o ca esti prost de puti?!), afla ca taxele, proasta satului, si le platesc fiecare contribuabil in parte in timpul activitatii profesionale. Am crezut ca-i ceva de capul tau, dar esti de-o imbecilitate crasa.
    Domn' profesor, arată-mi în postarea mea inițială un singur cuvânt jignitor! E o singură întrebare la care puteai sa răspunzi negativ și se încheia discuția. Faptul ca te-ai aprins așa lasă niște semne de întrebare...ori nu ai mai ajuns anul acesta ori suma a fost mai mică de 50 de lei
    Te dai singur de gol când ii pocesti numele lui Dinu dar la Lucescu scrii corect. E normal, Nea Mircea e prieten cu ciobanul vostru, a fost și în vestiar sa va explice cum se joaca cu varza și de el trebuie sa vorbești frumos
    Iar o bagi cu comunismul, mai zi și de altceva ca e plictisitor deja. Fii atent, îți las numele meu întreg aici și dacă găsești cea mai mică legătură cu psd sau comuniști eu ma retrag de pe forum...in caz contrar te îmbraci tu în echipamentul lui Dinamo și ne pui o poza cu tine aici. Ce zici, te bagi?

  17. #1529
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ce tupeu incredibil are fosila ceausista care-si facea veacul pe la sahistii din Cismigiu pt a culege informatii pt baietii cu ochii de culoarea cerului!
    Mars in cimitir, baragladino!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #1530
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dubel, simpatic ca intotdeauna se asteapta doar el sa arunce cu vorbe urate, si daca riposteaza cineva! WTF man, cum ti-ai permis!? De-aia e Dubel cel simpatic!

    Tarane cu diploma, ce vorbe urate am aruncat? Esti diliu???!!! Cel care a jignit primul a fost (uita-te cronologic la postari) suporterul fostei echipe a seccuritatii comuniste, dinamu. Ca dupa aceea, e adevarat, l-am apostrofat si eu pe copilul de meletean sau, stiu eu, al unui nomenclaturist comunist sibian. Era absolut normal!
    Last edited by Duba; 30th December 2019 at 13:13.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #1531
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ce tupeu incredibil are fosila ceausista care-si facea veacul pe la sahistii din Cismigiu pt a culege informatii pt baietii cu ochii de culoarea cerului!
    Mars in cimitir, baragladino!
    Sa mori in cancer c-am fost eu informator? Ma hotule, tu ai declarat/scris aici pe site ca-i furai bani din buzunar lui tac-tu. Repet, daca am fost informar sa ma duc cat mai repede la cimitir, cum spui. Daca nu, sa mori tu in cancer si in cele mai mari chinuri, jigodie!
    Last edited by Duba; 30th December 2019 at 13:15.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #1532
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    E chestie de cuvantul lui x vs cuvantul lui y.

    Evident tu ai luat varianta care iti convine neluand in calcul se exemplu ca Dobrin este contrat chiar in linkul pus de tine de Angelo Niculescu,Lita Dumitru si Radu Nunweiller.
    Aceeasi varianta a/au luat/luat-o si Calinescu, dar si alti (foarte multi) oameni de fotbal care au trait acele timpuri. Tu esti un putoi, care n-are de unde sa stie ce faceau mizeriile de la dinamo in perioada de trista amintire.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #1533
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Domn' profesor, arată-mi în postarea mea inițială un singur cuvânt jignitor! E o singură întrebare la care puteai sa răspunzi negativ și se încheia discuția. Faptul ca te-ai aprins așa lasă niște semne de întrebare...ori nu ai mai ajuns anul acesta ori suma a fost mai mică de 50 de lei
    Te dai singur de gol când ii pocesti numele lui Dinu dar la Lucescu scrii corect. E normal, Nea Mircea e prieten cu ciobanul vostru, a fost și în vestiar sa va explice cum se joaca cu varza și de el trebuie sa vorbești frumos
    Iar o bagi cu comunismul, mai zi și de altceva ca e plictisitor deja. Fii atent, îți las numele meu întreg aici și dacă găsești cea mai mică legătură cu psd sau comuniști eu ma retrag de pe forum...in caz contrar te îmbraci tu în echipamentul lui Dinamo și ne pui o poza cu tine aici. Ce zici, te bagi?
    Da, copilul de meletean continua sa jigneasca, dar in acelasi timp sa se victimizeaze. Tipic persoanelor cu caracter mic, mic de tot.
    Pai o bag cu comunismul, pentru ca nu inteleg cum ii poti apara pe acei seccuristi notorii, care, baga bine la dovleac, au tinut in viata un sistem criminal. Ai idee cam cati romani au murit in inchisorile comuniste?
    Daca nu esti, asa cum sustii, copil de nomenclaturist comunist sau secu, atunci nu stiu ce-i in capusorul tau de le tii partea. Sa fii iubit!
    Last edited by Duba; 30th December 2019 at 13:25.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •