Page 63 of 106 FirstFirst ... 1353616263646573 ... LastLast
Results 1,303 to 1,323 of 2213

Thread: CAFENEAUA - "La taclale microbiste"

  1. #1303
    Netherlander Iulian.'s Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Romania
    Age
    54
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    S-au predat deja fratii Becali. Iar judecătoarea aia a luat 7 ani.
    (Se pare că unii preferă să stea niste ani prin puscării dar rămân cu banii...)
    # Fotbal : NEDERLAND, Rapid Bucuresti
    # Tenis : FEDERER, Hingis

  2. #1304
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ii confisca si banii. Deci aia e chiar si tufuta de Porcica si cu banii luati.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #1305
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Nu le ia niciun ban si in cateva luni vor fi eliberati.

  4. #1306
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    De judecatoare vorbeam nu de trepadusii astia.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #1307
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Ca Borcea a fost achitat in acelasi caz nu zice nimeni nimic? Prosti ailalti ca s-au declarat vinovati...

  6. #1308
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Probabil ca Porcica a tufut si mituit si judecatoarea de azi.
    Vedem la urmatoarul proces cum sta treaba
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #1309
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1310
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    catelaria inca e ferecata! eu unde comentez cu prietenii blanosi ungerea Bratului ca dresor de hariciumbe?


    Cornel Dinu e extaziat de mutare

    Venirea lui Bratu la dinamo nu-l încanta pe Cornel Dinu: "Dupa tati vine mami. Doamne fereste!"
    Last edited by Hingherul; 25th February 2018 at 23:57.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #1311
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    MM Stoica face din nou pipi pe dinamo/dinamovisti.


    Quote Originally Posted by Mihai Stoica View Post
    Iertati-mă, dar chiar să cânte jucătorii în Peluză la 0-2 si 1-2?! Îmi aduc aminte că în 2004, ne calificasem la Bilbao în primăvara europeană. Peluza mă cerea să cânt în peluză, jucam cu Alba Iulia, îmi era frică să nu se întâmple ceva. Risti să te faci de râs. Tot mă chemau, dar eu m-am dus cu inima îndoită.

    Te poti face de râsul lumii. Cum să lasi jucătorii să se ducă în peluză?! Un club ajunge să fie condus de galerie!

    Mai e ceva! Cei de la Dinamo au ascuns două fanioane pentru ca meciul să nu înceapă până nu termină chestile alea ce le fac ei în peluză. Nu stiu dacă sunt coregrafii ce fac ei. Sunt sclavii fanilos? Cum să ascunzi fanioanele, Doamne - fereste!? Coregrafia să se facă cu un sfert de oră înainte!

    După ce termină jucătorii încălzirea au mai stat 10 minute până si-au terminat ei lucrurile alea. Acum câteva luni am stat pe întuneric, aveau nevoie de intimitate, se gâdilau în spatele pânzelor. Unde ati mai pomenit asa ceva. Dacă ai suflet de artist, noaptea vesel, ziua trist, OK, dar meciul să înceapă la ora lui!, a zis Mihai Stoica la TV Digi Sport.
    Te dor flocii si bobocii de ce sunt in stare coregrafii de la dinamo!!!! Ce zici Clau7_D de chestia asta???
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #1312
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #1313
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Care-i faza cu Costache? Petrescu nu l-a vrut la echipa sau ce se intampla?
    Imi pare ca isi bate joc de el. Parca Mourinho facea de-astea sa dea de inteles jucatorilor ca-i vrea plecati.

    http://oi63.tinypic.com/311qcnr.jpg

    Cinci meciuri la rand nu poate sa fie intamplare. Cred ca ii transmite un mesaj si nu este deloc subtil
    Ma mir ca nu a mai sesizat nimeni lucrul asta pana acum.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  12. #1314
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Cutremur in sanul echipei lui Niculae.
    Edy a cerut rezilierea contractului, iar jucatorii au fost jigniti de patron: "Cersetorilor, milogilor! Stati doar cu mana intinsa si vreti doar prime."

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/cutr...it-534862.html

  13. #1315
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Last edited by Hingherul; 13th March 2018 at 16:48.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #1316
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Azi, 27 martie 2018, cel mai mare comentator sportiv din istoria televiziunii romane, implineste varsta de 80 de ani. Este omul care ne-a bucurat mereu cu transmiterea partidelor de fotbal dar si a altor evenimente sportive, cu profesionalism, daruire, inteligenta si foarte multa decenta.

    Ma inclin in fata dumneavoastra, MAESTRE!
    La Multi Ani cu multa sanatate, domnule CRISTIAN TOPESCU!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by delaoltenia; 27th March 2018 at 13:57.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #1317
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    N-a fost niciodata un comentator formidabil. In afara de un timbru vocal f. bun si evident o buna dictie nu era cine stie ce comentator. Poate doar cand comenta concursuri la calarie, dar, cine stie, poate si acolo mai batea campii, eu, cel putin, nu pot aprecia prea bine acel sport. Batea campii la greu, mai ales la fotbal. Faptul ca se inflacara, ca punea tot sufletul in comentariu nu inseamna ca era/a fost un comentator adevarat. Imi pare rau sa spun, dar Digisport are o echipa f. buna, Socol si Angheluta sunt super comentatori, chiar se pricep si inteleg si tactic ce se intampla pe teren, iar unele schimbari chiar le anticipeaza, ceea ce nu era cazul la Topescu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #1318
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    N-a fost niciodata un comentator formidabil. In afara de un timbru vocal f. bun si evident o buna dictie nu era cine stie ce comentator. Poate doar cand comenta concursuri la calarie, dar, cine stie, poate si acolo mai batea campii, eu, cel putin, nu pot aprecia prea bine acel sport. Batea campii la greu, mai ales la fotbal. Faptul ca se inflacara, ca punea tot sufletul in comentariu nu inseamna ca era/a fost un comentator adevarat. Imi pare rau sa spun, dar Digisport are o echipa f. buna, Socol si Angheluta sunt super comentatori, chiar se pricep si inteleg si tactic ce se intampla pe teren, iar unele schimbari chiar le anticipeaza, ceea ce nu era cazul la Topescu.
    Babaciunea isi da cu parerea, vai de capul lui!
    Daca nici Topescu nu a fost comentator, atunci.....
    *
    Last edited by Leo; 27th March 2018 at 14:58. Reason: * fara injuraturi
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  17. #1319
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cine-l tine pe cretinul asta de Petea in brate? Handicapatul asta ar trebui banat in secunda 2, atat e de retard.
    BOULE, tu n-ai cum sa intelegi, vita, nu poti aprecia, evalua valoare unui om, in orice domeniu. Esti prea PROST, PROST RAU!!! Mars de aici ca ne dai purici, potaie!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #1320
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Vorbeste frumos. Cine te accepta pe tine pe forum il accepta si pe el.

  19. #1321
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Vorbeste frumos. Cine te accepta pe tine pe forum il accepta si pe el.
    Petea-i RETARDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asta nu intelege nimic chiar daca-i desenezi. E mai prost decat prevede legea, pasarico!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #1322
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Asa vorbesti si cu femeile din familia ta? Frumos.

  21. #1323
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ce ti-am zis????!!!!!! 'Pasarico' e un compliment. Pe bune.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •