Page 105 of 106 FirstFirst ... 55595103104105106 LastLast
Results 2,185 to 2,205 of 2213

Thread: CAFENEAUA - "La taclale microbiste"

  1. #2185
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    În atenția lui Emil1986: ma kak pe tine. Cu stropi.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #2186
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,050
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    iatra incepeti cu bazaconiile comuniste ?! 90%din echipele de traditie sunt infintate de comunisti .....
    De asta astept Ripensia in Liga1
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #2187
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Iaca ca un imbecil pe numele lui de scena Tyler Durden si-a facut deja aparita. Ma mizerie, ii mai bagi mana in buzunar lui tac-tu? Sau te-ai redresat financiar de cand de cand ti-ai deschis blogul 100% jurnalism. Pisa-m-as pe fata ta de bolsevic turbat!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #2188
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    De asta astept Ripensia in Liga1
    Pai ai de asteptat ))
    Libera La LAZIO !

  5. #2189
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Iaca ca un imbecil pe numele lui de scena Tyler Durden si-a facut deja aparita. Ma mizerie, ii mai bagi mana in buzunar lui tac-tu? Sau te-ai redresat financiar de cand de cand ti-ai deschis blogul 100% jurnalism. Pisa-m-as pe fata ta de bolsevic turbat!
    Bai, fosilă paranoică, ți-am mai explicat ca aici sunt și oameni care ma cunosc personal și ca știu și ei ca nu am nicio treaba cu acel individ. Dar mna, asa ești tu, coprofil de vocație, ca orice ceausel bătrân! 😁

    P. S. Mwe Emil1986! 😂
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #2190
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    SOS, atat pot sa-ti spun, Tyler nu este bolsevic.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  7. #2191
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Si nici Duba nascut in 1986, poate a 3-a oara, la varsta a 3-a.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #2192
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    nu isi au rost atatea jigniri .. sincer...nu cred ca dupa atatia ani .. nu sunteti in stare sa purtati converstii civilizate!
    Libera La LAZIO !

  9. #2193
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Lazio
    Lasa ca nu poti sa moderezi aici. Am incercat 15 ani

    Pe Tyler il cunosc, nu pe Duba. Tyler stie sa posteze corect si inteligent. Si pe Duba l-am citit de cateva ori postand decent si la fel de interesant.
    De ce se terfelesc aici? Habar n-am.
    Probabil e o problema in legatura cu sinceritatea si asumarea unor angajamente forumistice din trecut.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #2194
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    )

  11. #2195
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    nu isi au rost atatea jigniri .. sincer...nu cred ca dupa atatia ani .. nu sunteti in stare sa purtati converstii civilizate!
    Problema e ca eu nu pot fi tolerant cu intoleranții. Duba postează exclusiv pt a provoca, este un individ care nu vine aici pentru a dialoga (nici măcar pentru a polemiza), ci doar ca să,, dea în dujmani". Tastează doar cu ochii bulbucați de ura și cu bale în colțul gurii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #2196
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Problema e ca eu nu pot fi tolerant cu intoleranții. .
    Tre sa fii indiferent.. !
    Libera La LAZIO !

  13. #2197
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Problema e ca eu nu pot fi tolerant cu intoleranții. Duba postează exclusiv pt a provoca, este un individ care nu vine aici pentru a dialoga (nici măcar pentru a polemiza), ci doar ca să,, dea în dujmani". Tastează doar cu ochii bulbucați de ura și cu bale în colțul gurii.
    Ar fi si culmea sa posteze altfel pentru un bulbucat cu bale la coltul gurii.
    Adica... ma mir cand posteaza decent, cand mai are un acces de stop criza. E uimitor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #2198
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Nu va inteleg, Duba e un user decent, care foarte rar jigneste, iar atunci cand o face are motive intemeiate.
    E ridicol din partea voastra sa sustineti incontinuu sa steaua e creatura comunista, cand se stie ca ea a fost sustinuta de cea mai anticomunista familie din Romania, familia Ceausescu.
    Asa ca, incetati !
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  15. #2199
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Tre sa fii indiferent.. !
    Imi amintesc cum ai sarit in sus cand Capitanu ti-a zis vreo doua o data. Tolerant total ai fost. Imagineaza-ti un personaj care e asa tot timpul, un jignitor pe banda, un trepadush idiot plin de zel. Este un biet oligofren si trebuie tratat ca atare. Daca nu respecti pe cei din jurul tau, nu te poti astepta la respect la randul tau. Simplu si clar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #2200
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Tre sa fii indiferent.. !
    ai mare dreptate, chiar azi balaoanele au primit 7
    maitza, has mo car!

  17. #2201
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Limbaj de stelist, il stapanesc astia bine, se vede ca-i de acasa.


    Mutulache se bate la titlu cu 7 pe meci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #2202
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Mutu a zis ca pana in min. 55 a fost de la egal la egal, dup-aia Rapidul a cazut fizic.. Bine ca avem jucatori care pica fizic dupa juma de meci, si campionatul nici n-a inceput inca.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  19. #2203
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    A vrut doar sa mascheze ce eu am zis deja de juma de an: omul n-are treaba cu partea defensiva, nu stie ce sa le ceara fundasilor laterali si aia umbla brambura si lasa pe toata lumea sa jubileze pe lateralele careului mic. N-ai cu cine...

    Insa cand joaca cu echipe cat de cat de acelasi nivel si joaca ofensiv, se vede mai putin. Cand trebuie sa apere un rezultat, se vede cat incape. E un fel de antiBursucul / antiPetrescu, filozofia fotbalului de curtea scolii, 100 faze. Daca-i va iesi de minim 3p din primele 3 etape se salveaza, dar nu stiu pe cine o sa bata intre CFR si Craiova in deplasare si WCSB acasa.

    Ca astia par sa nu aiba probleme fizice...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #2204
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Deci nu te cred, UEFA au pus sigla FC FCSB-ului intre siglele castigatoarelor Ligii Campionilor din ultimul secol! Deci... FC FCSB a castigat in mai '86, nu Steaua!


    Ce-am reusit sa le facem si astora e de-a dreptul de noaptea mintii!
    Sa-i facem sa puna un glob de cristal spart, inventzie becaliota intre onorificele lumii!


    E incredibil asa ceva, bai frate... o sa falsificam/schimbam si sigla Uniunii Europene in curand.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #2205
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,454
    Reputatie
    1
    Pai deocamdata nu s-au finalizat procesele.

    FCSB si CSA Steaua ambele se bat pt "adevar"nu?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •