View Poll Results: Otelul vs. Poli (FC) Timisoara. Cine are dreptate?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Otelarii

    8 20.51%
  • Timisorenii

    27 69.23%
  • Nimeni

    1 2.56%
  • Nu ma intereseaza

    3 7.69%
Page 1 of 107 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 21 of 2233

Thread: Galati vs. Timisoara/ Timisoara vs. Galati

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

    Galati vs. Timisoara/ Timisoara vs. Galati

    "Astept sa se termine sezonul si, indiferent de decizia pe care o voi lua, daca voi mai ramâne sau nu în fotbal, promit ca voi face anumite dezvaluiri despre fata nevazuta a fotbalului. În acest an petrecut la Timisoara m-am lovit de anumite lucruri pe care nu credeam ca o sa le întâlnesc într-un fotbal care se vrea civilizat", a spus Daniel Stanciu.

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...fotbalului.htm

  2. 8th April 2011, 16:13

  3. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    In sfarsit cineva care are curajul sa ia taurul de coarne. Sa fie asta un nou moment 0 in fotbalul romanesc? Om vedea la vara.

  4. #3
    オフ...オフファック
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Timișoara
    Posts
    336
    Reputatie
    1
    Din pacate multi promit dezvaluiri, care mai de care mai incendiare, dar cand e momentul sa o faca iti spun senini ca au glumit, sau constati ca marea dezvaluire se refera la portarul de la liga, care a ajuns odata beat la lucru.
    Bine ar fi, dar eu tare ma indoiesc
    Doar prin hazardul inconstient social nu se putea ajunge in sfere atit de aureolate si in plan financiar

  5. #4
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    ete flosc

    cand o sa invatati sa nu mai puneti botul la tot ce zboara?

  6. #5
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    astia de la timisoara concureaza cu succes pentru titlul de clownii ligii 1, cu cioara de iancu in prim-plan.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  7. #6
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    am avut dreptate. Uichilics TM trece la dezvaluiri. Asanje de Bega demasca coruptia din Ro.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  8. #7
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Mda, poate de data asta o sa aveti o surpriza.

  9. #8
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    surpriza nu o sa avem, soarecu ala penibil de stanciu o sa zica niste frectii la modul general si nimic mai mult, nici macar apa de ploaie.

    in plus, impocrizia e in floare la FC Timisoara, fosta Poli AEK si Fulgerul Bragadiru, pentru ca ce face sobolanul se numeste tainuire. Ai aflat de un lucru mizerabil, o tentativa de blat, o susa, o ceva, spui atunci, nu dupa cateva luni cand nu mai intereseaza pe nimeni.

    corectii Romaniei, in frunte cu cioara borata de iancu, sa se stimuleze anal unul pe altul pana le piere cheful de "dezvaluiri".
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #9
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ce noutati poate sa spuna pe care noi sa nu le intuim?
    Ca nu poti accede la banii din UCL daca nu dai 90 % din ei?Sa ne spuna Bucsaru de ce nu are acum buget la echipa! Ce face DNA-ul?
    Aceasta labareala de urziceni ar trebui sa aiba buget minim pe urmatorii 10 ani.Unde sunt banii?

    Asta este o intrebare: unde sunt banii urzicenilor? De ce nimeni nu pune aceasta intrebare?
    Poate daca am afla raspunsul,nu am mai avea acum aceste presiuni.

    Cat trebuie sa dam din ce castigam ca sa fim lasati sa luam si noi un trofeu?

  11. #10
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Banii lui Bucsaru din CL s-au dus pe datoriile personale, la jiji.

  12. #11
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    [QUOTE=tim S;3456973
    Cat trebuie sa dam din ce castigam ca sa fim lasati sa luam si noi un trofeu?[/QUOTE]

    pai n-ai zis ca stii cat trebuie sa dai? ideea e ca trebuie sa ai si valoare

    banii unirii din UCL s-au dus in Green City, dar deh, aici vad ca toata lumea e cunoscatoare
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  13. #12
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Am auzit ca Iancu a depus plangere la DNA impotriva lui Vasile Avram pentru infiintarea unui grup infractional organizat cu care face trafic de influenta. Din grup fac parte Vasile Avram, Marius Avram si Valentin Avram. Cand l-au intrebat pentru ce face plangere au inceput aia de la DNA sa lesine de ras. "Mi-a scos Marius Avram mingea din poarta si ta'su l-a delegat la doua meciuri dupa".

    Cam astea sunt dezvaluirile.

  14. #13
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    "Astept sa se termine sezonul si, indiferent de decizia pe care o voi lua, daca voi mai ramâne sau nu în fotbal, promit ca voi face anumite dezvaluiri despre fata nevazuta a fotbalului. În acest an petrecut la Timisoara m-am lovit de anumite lucruri pe care nu credeam ca o sa le întâlnesc într-un fotbal care se vrea civilizat", a spus Daniel Stanciu.

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...fotbalului.htm
    Dece nu vorbeste acuma ? Asteapta "aranjamentele" lui Iancu ?
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  15. #14
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,277
    Reputatie
    0
    asa se agita si Iancu.....nu cred ca va face dezvaluiri ...doar daca va pleca definitiv din fotbal si atunci si Timsioara o va lua in jos (bine va mai merge un an din inertie si apoi probabil ca unirea se va duce in liga a II ) , ori Iancu nu cred ca isi doreste asa ceva
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #15
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    praf in ochi.
    Toti ameninta de ani si ani ca fac dezvaluri si de fapt nimica.
    beleafer

  17. #16

  18. #17
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    mizerii marca bragadiru

  19. #18
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    acuzatiile nu-s dezvaluiri
    beleafer

  20. #19
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    stanciu ala vrea locul ocupat de "mita biciclista" ??? Vad ca e pe drumul cel bun...era nevoie de inca o tarfa in fotbalul romanesc nu aveam destule...

  21. #20
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Or. de la Dunare
    Posts
    2,055
    Reputatie
    1
    E pe surse Stanciu asta. Are el trimisi speciali la TASu. Fix pielea p**** e si Stanciu asta.

  22. #21
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    mda.....ca se fac magarii in fotbalul romanesc stiu toti.ca exista prosti inclusiv pe forumul asta care cred ca echipa lor nu face, e altceva.....ca exista frustrati si complexati vis a vis de Timisoara iarasi e adevarat.ca parerea lor nu conteaza pt noi, de asemenea.


    AICI ESTE BANATAUL, AICI E TARA NOASTRA.....
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •