Results 1 to 4 of 4

Thread: Probleme e-mail, rezolvate

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Probleme e-mail, rezolvate

    Stiu ca au fost zilele astea niste probleme cu primirea e-mailurilor de pe forum (inregistrari, alerte de mesaje sau PM-uri). S-a rezolvat problema astazi.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Sa inteleg ca merge si cu un alt browser?
    Am mai discutat.

    edit/verificat,nu ma pot inregistra.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu stiu de ce nu iti merge tie cu alt browser. Am verifiat in IE, mozilla si chrome si cu toate merge. Sa nu ai tu restrictionat in acel browser cookieurile din motive de securitate. Cred ca asta e explicatia.

    Probabil de aceea nu iti mergea nici sa te loghezi, atuni cand am vorbit pe messenger. De la cookie ar putea sa fie, browserul nu accepta si de aici problemele.

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Am făcut o greșeală , am înregistrat pe alt cont un nume nașpa , pus la întâmplare , nu are nici un sens . krus3_bl4j@yahoo.com e id-ul , nu mi l-ai putea șterge ? Adică să ștergi cont-ul înregistrat pe el .. și să-l muți pe ăsta acolo . Thanx

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •