Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 54 of 54

Thread: Mihai Nesu intre "punct" sau "punct si de la capat"

  1. #43
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Legenda fotbalului argentinian și mondial, Diego Armando Maradona, a ținut să îi trimită un mesaj de încurajare lui Mihăiță Neșu după ce la urechile "Butoiașului atomic" a ajuns povestea tragediei jucătorului român. Odată ce a văzut poza cu Mihăiță, Maradona s-a interesat imediat de soarta fostului fundaș stelist: "Incredibil! Ce ghinion a avut băiatul ăsta. N-am mai auzit pînă acum de o asemenea accidentare la un fotbalist".

    După ce s-a fotografiat cu poza lui Neșu, "El Pipe D'oro" l-a rugat pe jurnalistul care i-a luat interviul să îi trimită un mesaj lui Neșu: "Spune-i lui Mihai să nu uite să zîmbeasscă! Eu am depășit cele mai dificile momente din viața mea cu zîmbetul pe buze și cu familia alături de mine. Un om care nu știe să zîmbească e un om pe jumătate mort".



    sursa: adevarul.ro
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #44
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    La multi ani, Mihaita Nesu!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #45
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    La multi ani,Mihaita!
    Sa ai parte de cat mai multa sanatate.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #46
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    La multi ani, Mihaita !
    La bine si la rau suntem alaturi de tine .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    viata e mult prea nedreapta cu omul asta...
    retired.

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1

    Lovitura teribila primita de Mihaita Nesu

    Aflat in plin proces de recuperare pe langa George Ogararu in anturajul echipei Universitatea Cluj, fostul fundas stanga Mihaita Nesu a primit o veste cumplita in noaptea de duminica spre luni.
    detalii aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    detalii aici
    "Tatal fostului fotbalist de la Steaua si Utrecht a ales sa-si puna capat zilelor, dupa cum reiese din primele informatii ale medicilor legisti."

    Decat detalii d-astea mizerabile, mai bine nimic. Sau o fi vorbit vadim cu legistii care n-au efectuat nici macar autopsia pana acum si a aflat el ca Nesu senior s-a sinucis?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  9. #51
    Banned
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    871
    Reputatie
    0
    Păi el era internat pt. că a luat o cutie de medicamente..... E clar ce-a vrut. Eu nu-l condamn, n-a mai putut suporta loviturile vieții.

  10. #52
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Ce specializare ai in medicina? Nu de alta, da' detaliile astea le stiu doar medicii si aia care inventeaza prostii.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Azi, 19 februarie 2016, Mihai Nesu a implinit varsta de 33 de ani.

    La Multi Ani Mihaita, suntem alaturi de tine!
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •