View Poll Results: Pronostic

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    8 47.06%
  • X

    4 23.53%
  • 2

    5 29.41%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 88 of 88

Thread: Etapa 32: CFR Cluj - Gloria Bistriža 2-2

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    mare surpriza ptr mine. Desi nu poti zice ca Gloria e o echipa care nu pune probleme ind eplasare ma asteptam la victoria gazdelor 100%

  2. #86
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusMihalache View Post
    mare surpriza ptr mine. Desi nu poti zice ca Gloria e o echipa care nu pune probleme ind eplasare ma asteptam la victoria gazdelor 100%
    cunoscatorii se asteptau la victoria oaspetilor 100%

  3. #87
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Judetul Brasov
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    Eu unul, nu ma asteptam ca bistritenii sa preia asa repede controlul si chiar am mizat ca va fi egal la pauza. Poate daca jucau mai economicos nitel, puteau sa dea lovitura pe final.
    CFR Cluj a oferit un fotbal frumos in repriza a doua tinand cont ca nu mai avea pentru ce sa se "sacrifice".

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Linoge View Post
    Eu unul, nu ma asteptam ca bistritenii sa preia asa repede controlul si chiar am mizat ca va fi egal la pauza. Poate daca jucau mai economicos nitel, puteau sa dea lovitura pe final.
    CFR Cluj a oferit un fotbal frumos in repriza a doua tinand cont ca nu mai avea pentru ce sa se "sacrifice".
    Foarte bine zis. SI ptr mine a fost o surpriza desi daca stau sa ma gandesc mereu Gloria a cam facut mereu surprize in deplasare

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •