View Poll Results: Pronostic

Voters
28. You may not vote on this poll
  • 1

    2 7.14%
  • X

    6 21.43%
  • 2

    20 71.43%
Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 367

Thread: Etapa 32: Victoria Brãneºti - Oþelul Galaþi 1-2

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Noi le lasam Denis.Stan de ce nu lasa competitia libera?

  2. #44
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Aberezi. Tot ce poti face e sa-ti incurajezi echipa. Zvonuri apar, si vor aparea mereu, ziare, reviste, la stiri, etc, dar nimeni nu stie 100% ce-i intradevar adevarat.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Denis View Post
    Aberezi. Tot ce poti face e sa-ti incurajezi echipa. Zvonuri apar, si vor aparea mereu, ziare, reviste, la stiri, etc, dar nimeni nu stie 100% ce-i intradevar adevarat.
    Adica eu sunt orb? Adica cele 2 offsiduri pe care le-am vazut ,nu au fost? Ce politica duceti voi? Pe cine credeti ca prostiti?

    De ce doar cu voi arbitrii nu gresesc?

  4. #46
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    suspect de mult pariaza asiaticii pe meciul acesta !!?? 1 solist
    sa fie un tun d'alu' mariusica ????
    https://t.me/pump_upp

  5. 7th May 2011, 18:32

  6. #47
    senior
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    Daca ar fi sa se dea tunuri la pariuri acum ar fi momentul, si nu numai la Otelu cat si la Timisoara! Brrrr

  7. #48
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    suspect de mult pariaza asiaticii pe meciul acesta !!?? 1 solist
    sa fie un tun d'alu' mariusica ????
    Zi-ne sursa...
    Daca e de incredere bag si eu... cota de 5.5
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  8. #49
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Adica eu sunt orb? Adica cele 2 offsiduri pe care le-am vazut ,nu au fost? Ce politica duceti voi? Pe cine credeti ca prostiti?

    De ce doar cu voi arbitrii nu gresesc?
    Faci o grava confuzie. Daca nu a iesit nimeni sa urle ca din gura de sarpe impotriva deciziilor arbitrilor nu inseamna ca nu au existat greseli impotriva noastra. Cele mai evidente: eliminare Astafei la Tg. Mures, cand pe langa o intrare criminala la care a luat doar galben, prin minutul 30 a mai si simulat, s-a acordat lovitura libera dar galben ciuciu. Apoi eliminare clara la primul penalty in meciul cu Gaz Metan, daca nu chiar directa macar din al doilea galben. Asta ca sa numesc doar primele care mi-au venit in minte.
    Da, impotriva Craiovei primul gol a fost din offside suficient de clar cat sa poata trezi unele suspiciuni (desi pe reluare se vede ca tusierul e si prost plasat si are si un jucator fix in fata lui). Dar la fel si Timisoara a marcat impotriva Craiovei si Gazului din offside. La fel de aadevarat e si ca in Ghencea am beneficiat de 2 decizii favorabile insa in majoritatea meciurilor aduse in discutie au fost fie exagerari crase, fie faze la limita, fie decizii gresite impotriva ambelor echipe(cel mai bun exemplu Otelul-CFR din tur, cand toata lumea urla ca DOAR CFRul a fost furat, desi Otelul avusese penalty clar neacordat si eliminare la Alcantara).
    Voi ar trebui sa fiti ultimii care comenteaza arbitrajele din moment ce Alexa trebuia eliminat in partida tur din minutul 20
    E pacat ca singurele greseli evidente in favoarea noastra s-au facut in meciuri in care cel mai probabil rezultatul ar fi fost acelasi si fara "ajutorul" arbitrilor. Pe Craiova ii bateam si cu ochii inchisi chiar daca era 0-0 la pauza. Ba chiar mai mult ne-a incurcat 2-0 ala. Cu Steaua pierdeam oricum la cum jucasem. Dar cu Gaz Metan cine-mi poate garanta ca, la cum s-a jucat, daca aveam om in plus 30 de minute la 1-1 nu castigam chiar lejer?
    Cred ca ar trebui fiecare sa se uite in ograda lui in primul rand. Vad ca unii sunt mai preocupati de Otelul decat de echipele lor si inventeaza tot felul de scandaluri artificiale care nu fac decat sa indeparteze lumea de la stadion. De aia nici nu ma mai uit la meciurile celorlalte echipe decat foarte rar si pe bucati. Va recomand sa faceti la fel
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  9. #50
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Dupa cum am mai spus, in Romania bunul simt e luat drept slabiciune. Totusi nu inteleg ce e cu Prosportul de face un articol pe aceeasi tema o data la doua zile despre cum a ajuns o echipa ca Otelul sa domine fotbalul romanesc.Si tot ei ne cantau prohodul acum cateva luni ca vom pierde orice sprijin financiar si vom muri subit.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  10. #51
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Dupa cum am mai spus, in Romania bunul simt e luat drept slabiciune. Totusi nu inteleg ce e cu Prosportul de face un articol pe aceeasi tema o data la doua zile despre cum a ajuns o echipa ca Otelul sa domine fotbalul romanesc.Si tot ei ne cantau prohodul acum cateva luni ca vom pierde orice sprijin financiar si vom muri subit.
    Si?

    Cine a venit cu banii? Actionarul ala de la furnale? Netoiu?

    Cine finanteata aceasta candidata la campionat?

  11. #52
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Si?

    Cine a venit cu banii? Actionarul ala de la furnale? Netoiu?

    Cine finanteata aceasta candidata la campionat?
    Cine doreste sa finanteze Branestiul si in ce conditii ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  12. #53
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    N-a venit nimeni... uimeste-te
    Traim din banii cu care am inceput sezonul.
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Cine doreste sa finanteze Branestiul si in ce conditii ?
    hai ma...
    Jabba nu-si permite sa plateasca salariile jucatorilor... acuma isi cumpara alt club ?
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  13. #54
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul View Post
    Faci o grava confuzie. Daca nu a iesit nimeni sa urle ca din gura de sarpe impotriva deciziilor arbitrilor nu inseamna ca nu au existat greseli impotriva noastra. Cele mai evidente: eliminare Astafei la Tg. Mures, cand pe langa o intrare criminala la care a luat doar galben, prin minutul 30 a mai si simulat, s-a acordat lovitura libera dar galben ciuciu. Apoi eliminare clara la primul penalty in meciul cu Gaz Metan, daca nu chiar directa macar din al doilea galben. Asta ca sa numesc doar primele care mi-au venit in minte.
    Exemplele astea cu faulturi care cica n-au luat cartonas sunt fix pix. Da-mi un exemplu in care ati pierdut un meci printr-un gol din offside.
    beleafer

  14. #55
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Cine doreste sa finanteze Branestiul si in ce conditii ?
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    .

    hai ma...
    Jabba nu-si permite sa plateasca salariile jucatorilor... acuma isi cumpara alt club ?
    Ai aici raspunsul.daca nici galatenii nu musca asta......


    Totusi partea financiara a clubului Otelul Galati este interesanta.Sper ca cineva sa se autosesizeze ,sigur vor gasi chestii interesante acolo.
    Stan este doar un director,totusi.

  15. #56
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Exemplele astea cu faulturi care cica n-au luat cartonas sunt fix pix. Da-mi un exemplu in care ati pierdut un meci printr-un gol din offside.
    ....sau printr-un penalty facut in afara careului.

  16. #57
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    ....sau printr-un penalty facut in afara careului.
    paranoia... nu am castigat meciul ala... asa cerea prietenul de mai sus, erori decisive.

    Quote Originally Posted by tim S View Post
    [...]Sper ca cineva sa se autosesizeze ,sigur vor gasi chestii interesante acolo.
    Cum ar fi....
    Spune daca tot ai inceput.
    Eu zic ca nu ar trebui sa vorbiti voi de bani, pentru ca Otelul este mult mai legala financiar decat numitul M.Iancu.

    Eu vreau sa se autosesizeze cna-ul si sa nu-l mai lase pe iancu la tv ca provoaca indigestii, greturi, stari de voma si altele.
    Last edited by fl0o; 7th May 2011 at 21:02.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  17. #58
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Ai aici raspunsul.daca nici galatenii nu musca asta......

    sa inteleg ca timisorenii spun lucruri trasnite ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  18. #59
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    sa inteleg ca timisorenii spun lucruri trasnite ?
    Nop... Stan le pune cuvinte in gura, tot el pune presiune pe arbitri prin gura lui jabba.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  19. #60
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    meci cu grad sporit de dificultate pt administratorul nocturnei de pe terenul gazda,chiar daca se joaca pe timp de zi...
    granita la Orsova!

  20. #61
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    meci cu grad sporit de dificultate pt administratorul nocturnei de pe terenul gazda,chiar daca se joaca pe timp de zi...
    Forza OTELUL!!!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  21. #62
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    meci cu grad sporit de dificultate pt administratorul nocturnei de pe terenul gazda,chiar daca se joaca pe timp de zi...
    tu glumesti ?
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  22. #63
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    tu glumesti ?
    Du-te mah linistit,nu le-a luat nimeni pana acuma.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •