View Poll Results: Pronostic

Voters
28. You may not vote on this poll
  • 1

    2 7.14%
  • X

    6 21.43%
  • 2

    20 71.43%
Page 2 of 18 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 367

Thread: Etapa 32: Victoria Brãneºti - Oþelul Galaþi 1-2

  1. #22
    sport legend mach's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    lucrurile sunt evidente, Otelul bate, Branesti e localitate infratita cu Stanesti (locul de nastere al lui Marius Stan)...
    Sa-mi trag palme daca mai vinde liga vreun meci pe urmatorii ani

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by megastar View Post



    Normal ca e Netoiu, tot el e cel care a umplut la refuz stadionul, tot el e cel care a creat atmosfera de vis de la meci, etc.


    La refuz? 12 .000 de locuri?

    Despre ce atmosfera vorbesti? La TV s-a vazut doar un sincron perfect de mancat seminte!

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Clasament retur:
    1. Oþelul +6 (6 "pro" - 0 "contra)
    2. Timiºoara 0 (5 - 5)
    3. FC Vaslui -2 (0 - 2)
    4. Rapid 0 (2 - 2)
    5. Dinamo +1 (4 - 3)
    6. Steaua 0 (3 - 3)

    Clasament general:
    1. Oþelul +5 (10 "pro" - 5 "contra")
    2. Timiºoara +1 (11 - 10)
    3. FC Vaslui -2 (1 - 3)
    4. Rapid +2 (10 - 8)
    5. Dinamo 0 (12 - 12)
    6. Steaua 0 (7 - 7)

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...enilor-8240934


    Cred ca a venit vremea .....dreptatii.

  4. #25
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post


    La refuz? 12 .000 de locuri?

    Despre ce atmosfera vorbesti? La TV s-a vazut doar un sincron perfect de mancat seminte!
    la noi 12.000 inseamna "la refuz"... atat putem, sunteti voi mai buni la capitolul asta.
    Iar cu sunetul... a fost prost la tv, am vazut si eu meciul in reluare si nu s-e auzea mai nimic.
    La dracu... faceam valuri in soapta
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  5. #26
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Da chiar, ce este cu sonorizarea asta proasta?
    Digi si Gsp nu stau bine deloc la capitolul asta. Am vazut si eu 7 minute din meci la tv, in reluare, dar la golul 2 nici nu se auzea bucuria publicului ( daca nici la goluri nu se aude zgomot...).
    Noi stim cum a fost oe stadion si in plus era stadionul plin cu 30-45 de minute inainte de inceput (asta doar pentru ca se intra greu pe stadion).Au mai ramas afara multi, scarile de acces erau pline de oameniu , iar in spatele ultimelor locuri pe scaune erau cate 3-4 randuri de oameni.
    Cererea a fost mare si stadionul mult prea mic.Au fost 14000 de oameni pe stadion lejer.
    Pai eu am venit la stadion cu o ora jumate si tot mi-a luat cam 10-15 minute sa intru pentru ca era coada. Un prieten a vrut sa vina cu 10 minute inainte de inceput si a ramas in afara stadionului .
    La urmatorul meci de acasa a zis ca vine cu doua ore mai devreme.
    Last edited by Steel Jar; 7th May 2011 at 12:13.

  6. #27
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post


    La refuz? 12 .000 de locuri?

    Despre ce atmosfera vorbesti? La TV s-a vazut doar un sincron perfect de mancat seminte!
    Stadionul are 13500 de locuri , si toate sectoarele in afara de un colt acordat oaspetilor au fost pline , lumea a stat in picioare pe culoarele de trecere si deasupra sectoarelor de scaune. Pur si simplu nu au mai fost locuri. Eu sunt primul care recunosc : Otelul are nevoie de un stadion mai mare la nivelul la care a ajuns.
    Legat de atmosfera http://www.youtube.com/watch?v=2obvxUiAhF8
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  7. #28
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    usor, ca daca aud primatele ca am fost 14.000 de oameni cu 12.000 de bilete vor spune ca suntem suporteri fraudulosi.
    Uite sunet normal, inainte sa plece lumea acasa bucuroasa.

    Last edited by fl0o; 7th May 2011 at 12:18.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  8. #29
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Eu in retur m-am mutat la galerie si acolo se sta unul langa altul , nu pe scaune...deci incap mult mai multi.
    L-am asteptat la intrare pe intarziat( telefonul il aveam descarcat si nu stiam cand ajunge) si cand am vazut ca e gata sa inceapa meciul am vrut sa intru in galerie....taca mi-am luat, pentru ca nu era loc sa se mai strecoare cineva acolo.
    M-am resemnat si am plecat la tribuna a 2 a, de unde nu am vazut nici-un gol , pentru ca erau prea multi in fata mea.

  9. #30
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Gata... am trecut la alt meci
    Victorie cu Victoria !
    Si sa nu ne luam de Branesti... iancu vorbeste prea mult.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  10. 7th May 2011, 12:27

  11. #31
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Acum de ce sa facem doar noi egal la Branesti, ar merge si un egal al Otelului.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  12. #32
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Daca otelul trebuie sa castige campionatul, atunci sa-l castige. Ma intreb doar.............in acest meci cate goluri din offside se vor marca?

  13. 7th May 2011, 13:58
    Reason
    prostii

  14. 7th May 2011, 14:31
    Reason
    prostii

  15. #33
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Daca otelul trebuie sa castige campionatul, atunci sa-l castige. Ma intreb doar.............in acest meci cate goluri din offside se vor marca?
    Hattrick Dorinel Popa Toate din offside

  16. #34
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    "Dintre oamenii lui Dorinel Munteanu nu mai puþin de 6 jucãtori se regãsesc la limita suspendãrii. Milan Perendija, Gabriel Paraschiv, Alejandro Viglianti, Silviu Ilie, Adrian Sãlãgeanu ºi Ionuþ Neagu vor sta o etapã la urmãtorul cartonaº galben încasat."

    Toti jucatori foarte importanti.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  17. #35
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Iar la Timisoara un intreg lot de 11 jucatori.

    Pantilimon - Helder, Scutaru, Cisovsky, Sepsi - Goga, Bourceanu, Alexa, Zicu - Magera, Axente

    Daca vor juca in formula asta si toti vor lua galben, va trebui sa joace cu "echipa a 2-a" cu OTELUL.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  18. #36
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Denis View Post
    Iar la Timisoara un intreg lot de 11 jucatori.

    Pantilimon - Helder, Scutaru, Cisovsky, Sepsi - Goga, Bourceanu, Alexa, Zicu - Magera, Axente

    Daca vor juca in formula asta si toti vor lua galben, va trebui sa joace cu "echipa a 2-a" cu OTELUL.
    Stati relax;doar stiti ca de problema asta se ocupa stan si cu brigada de arbitri.
    Doar nu credeti ca o sa ne permita primarul stan sa jucam cu Zicu,Alexa,Goga sau Sepsi!?

  19. #37
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca stiti de frica noastra. Ar trebui sa va fie mai frica pe teren si mai putin de culise! Asta-i adevarul.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  20. #38
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    pai voi sunteti periculosi doar in culise.Altfel ati fi o echipa de pluton.

  21. #39
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Mai vedem noi.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  22. #40
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Stati relax;doar stiti ca de problema asta se ocupa stan si cu brigada de arbitri.
    Doar nu credeti ca o sa ne permita primarul stan sa jucam cu Zicu,Alexa,Goga sau Sepsi!?
    Pot face eu o cerere ca Zicu si Alexa sa joace cu noi. Cu vedetele astea in teren sigur vom fi campioni.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  23. #41
    senior
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    206
    Reputatie
    1
    ...ce ti-e si cu suporterii astia.Nimeni nu mai baga in seama jocul "granzilor",toata lumea calare pe Galati si Timisoara si Vaslui.

  24. 7th May 2011, 17:07
    Reason
    Ajunge!

  25. 7th May 2011, 17:15
    Reason
    Ajunge!

  26. 7th May 2011, 17:29
    Reason
    Ajunge!

  27. 7th May 2011, 17:43
    Reason
    Ajunge!

  28. #42
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Gata, ajunge! Lasati echipele sa "vorbeasca", pe teren!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •