Page 27 of 37 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 547 to 567 of 775

Thread: Maria Sharapova

  1. #547
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    @Darius_Mihai: sunt de acord cu tine, cu tot ce-ai zis.
    Maria va juca decat 2 turnee inaintea US Oepn-ului. de fapt, unul s-a dus si l-a si castigat. acum joaca la Los Angeles, apoi pauza pana la grand slam.
    mult noroc la LA! daca-l castiga si pe asta...va fi o adversara pe cinste la US Open.

    @Alex: iar te iei de Andy? eu credeam ca va mai castiga vreun turneu si a si facut-o.
    daca ei ii place, tu ce mai vrei?

    ps: ati vazut o noua reclama la lady speed stick? am vazut-o de 2 ori si am si inregistrat-o. e foarte misto.
    Last edited by praf_de_stele; 8th August 2007 at 16:26.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  2. #548
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AlexStefan View Post
    sunt de acord cu tine atunci a inceput toata nebunia cu sarapova..apropo are cineva finala aia sau stie unde se poate viziona ? tare as vrea sa o revad ..sau macar secvente daca nu in intregime.
    cred ca a fost unul dintre cele mai mari socuri din tenisul feminin daca nu cel mai mare..sa ne amintim ce ravagii faceau surorile Williams atuncisi vine o frumusica necunoscuta de 17 ani si o bate pe invincibila Serena cu set la 1 parca...pacat ca s-a incurcat cu Roddick ,mare pacat imi mentin parerea
    Sa faci rost neaparat de meciul ala ca altul n-o sa mai vezi ...
    Chiar daca nu ma credeti eu tot va repet : Maria nu mai este ce-a fost ! Banii si faima i-au "atrofiat" creierul !
    Asa ca numai asteptati de la ea minuni...Zana cea buna nu intra niciodata pe terenul de tenis !
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  3. #549
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    pai altul tocmai am vazut la us open, anul trecut.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  4. #550
    sport legend vassy's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Londra
    Posts
    977
    Reputatie
    1
    ade, folosesti lady speed stick?

  5. #551
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vassy View Post
    ade, folosesti lady speed stick?
    dar de ce intrebi?
    da, folosesc.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  6. #552
    sport legend vassy's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Londra
    Posts
    977
    Reputatie
    1
    oare de ce intreb, sa vad daca te-a hipnotizat Sharapova in reclama... must buy lady speed stick

    un Roddick ca al ei nu ti-ai tras?

  7. 8th August 2007, 17:51

  8. #553
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    folosesc lady speed stick demult. inainte de-a face maria reclama.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  9. #554
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    folosesc lady speed stick demult. inainte de-a face maria reclama.
    Acum fac eu legatura de ce o idolatrizezi pe Maria ?! Daca facea Hrbaty reclama ce mai faceai ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  10. #555
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    sau stepanek :|
    .

  11. #556
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    wow ..ce discutii

    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    dar de ce nu se mai joaca la anul turneul?
    sincer nu stiu detalii dar nu se mai joaca sigur..am citit un interviu al Mariei de dupa finala si zicea ca se simte ciudat ca nu va trebui sa isi apere titlul anul viitor. vaza cristalina e a ei pt totdeauna

    Quote Originally Posted by vassy View Post
    nu, nu a reprezentat mare lucru in tenisul mondial, totusi a fost o buna jucatoare de dublu, oricum desi nu si-a adjudecat nici un titlu a reusit sa ajunga destul de sus in clasament, chiar daca nu prea a avut o copilarie usoara, poate fi caracterizata ca o jucatoare ambitioasa si muncitoare, lucruri pe care poate le apreciezi la Sharapova

    daca a jucat mai slab dar arata mai bine ca Sharapova nu trebuie sa vorbesti urat de ea
    foarte frumos si corect ce spui tu aici - sper sa aplici si tu asta in cazul jucatorilor care nu iti plac

    @Alex : tu ai o fixa cu asa-zisa relatie dintre ei? ca vad ca te repeti la infinit.in primul rand nu e nimic sigur..si daca ar fi cine esti tu sa o judeci? e alegerea ei

    cat despre finala, pe youtube cu siguranta...era si in intregime si secvente; meciul a intrat in legenda. era si un DVD misto pe amazon cu asta.

    @Darius ce dragutzzz din partea ta ms pt ''radiografie'' , sunt de acord 100% ..as adauga lipsa rabdarii si a concentrarii in momente cheie. si mie mi se pare exagerat sa joace 3..dupa aia daca forteaza umarul si iar incepe sa o doara ce face iar cortizon shot? sper sa faca precum in 2006 cu o saptamana pauza inainte de open. mai mult decat suficient.
    daca ai timp, sa mai postezi pareri si dupa LA asta daca apuci sa vezi meciurile ei, ca eu nu o sa le vad din pacate.
    Last edited by Laura1985; 8th August 2007 at 22:45.

  12. #557
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    43
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post

    @Alex : tu ai o fixa cu asa-zisa relatie dintre ei? ca vad ca te repeti la infinit.in primul rand nu e nimic sigur..si daca ar fi cine esti tu sa o judeci? e alegerea ei

    cat despre finala, pe youtube cu siguranta...era si in intregime si secvente; meciul a intrat in legenda. era si un DVD misto pe amazon cu asta.
    intr-adevar e alegerea ei dar o alegere extrem de proasta macar daca ar fi ceva de capul lui dar parca e din Muppets saracu'. inteleg sa o admiri pe Maria, ca ai toate motivele si e justificat dar nu stiu cum poate cu patratosul asta ... si cum sa spuneti ca se potrivesc..e aberant! Maria e o luptatoare de mica, asa a crescut, greutatile au invatat-o sa lupte impotriva tuturor celor care se indoiau de ea de la bun inceput si nu ii dadeau nicio sansa , intr-o tara straina ,singura si cea mai mica la academie, fara mama, pe yuri il vedea o data pe saptamana..trebuie ca a fost greu, mai ales pentru o fata... practic nu a avut copilarie dar a reusit.cu un pret destul de mare ce-i drept.

    da' Roddick? mascariciul cel imatur al tenisului...care a avut totul pe tava de aur de mic..tipicul texan care stie sa trasneasca mingea si cam atat. daca nu merge, daca da de Federer face pe el. iar in final in loc sa recunoasca superioritatea adversarului el da si niste declaratii de smecheras. gata am incheiat subiectul asta cu un ultim

    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Acum fac eu legatura de ce o idolatrizezi pe Maria ?! Daca facea Hrbaty reclama ce mai faceai ?
    ...si cum '' ma protejeaza si e delicat cu pielea mea'' ..nu s-ar mai da asa des cum se da acum in timpul emisiunii lui Mircea Badea nu ca m-ar deranja ba dimpotriva

  13. #558
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Acum fac eu legatura de ce o idolatrizezi pe Maria ?! Daca facea Hrbaty reclama ce mai faceai ?
    ce amuzant... poate ai altceva de facut si eu te retin.
    discutii care nu-si au rostul....
    pt. mine e o placere sa folosesc produse la care face reclama idolul meu. punct.

    @alex: cum poti sa-l jignesti atat pe andy? am inteles ca nu-ti place, dar nu e nevoie de atatea cuvinte "frumoase" la adresa lui...nu-ti place si gata. pacat ca maria nu se ia dupa tine.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  14. #559
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    ce amuzant... poate ai altceva de facut si eu te retin.
    discutii care nu-si au rostul....
    pt. mine e o placere sa folosesc produse la care face reclama idolul meu. punct.
    Sunt multe discutii pe acest thread care nu-si au rostul,discutii care n-au nici-o legatura cu tenisul : ceasuri,cercei,deodorante s.a. Si daca am vazut ca aici este un fel de "bordel" al forumului, am lansat si eu discutii inutile...
    Aaaa am inteles, discutiile tale inutile crezi ca nu deranjeaza pe altii ?! Ale altora te deranjeaza, de parca threadul asta ar fi propietatea voastra ...
    La tine si Laura n-am vazut niciodata o discutie tehnico-tactica despre un meci. DE ce ? Pt. ca eu cred ca nu va pricepeti decat la moda , statistici,barfe si reproduceri din media despre Sharapova. TENIS IOC !
    Zilnic trebuie sa mai scrieti cate o abureala despre rusoaica ca sa tineti threadul sus ...
    Vreau sa aud si parerea altor forumisti la cele de mai sus .Multumesc anticipat.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  15. #560
    junior ioni's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    nu prea inteleg de ce le invinovatesti pe fete ??!!?..nu e vina lor ca meciurile Sharapovei nu prea lasa loc de discutii tehnico-tactice cum ti-ai dori tu ..

  16. #561
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Hm, este un thread dedicat Mariei. Si Maria nu inseamna doar tenis...inseamna si rochite, care de care mai frumoasa, inseamna si bijuterii asortate, inseamna si viata mondena. Sa recunoastem, Maria se afla in mijlocul reflectoarelor.
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  17. #562
    junior ioni's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    ^^
    dezlegare la discutii inutile !

  18. #563
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luma View Post
    Hm, este un thread dedicat Mariei. Si Maria nu inseamna doar tenis...inseamna si rochite, care de care mai frumoasa, inseamna si bijuterii asortate, inseamna si viata mondena. Sa recunoastem, Maria se afla in mijlocul reflectoarelor.
    Mie cerceii aia mi se par cam taranesti
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  19. #564
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Adevarul asta e optimistule, insa sunt de treaba ambele, si ade si laura, totusi sunt discutii despre Maria...ele scriu doar aici...

    Ade, nu a fost ironie acolo cand te-am intrebat daca te-ai suparat...
    .

  20. #565
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Ia te uita!!!! Prieteni vechi...
    Nu sunt urati si chiar i se potrivesc. Are gat lung si subtire...perfect pentru acest gen de cercei.
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  21. #566
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luma View Post
    Ia te uita!!!! Prieteni vechi...
    Nu sunt urati si chiar i se potrivesc. Are gat lung si subtire...perfect pentru acest gen de cercei.
    Ca o pictura de modigliani te pomenesti...

    E draguta, dar la capitolul stil parca scartiie putin(acum doar nu vrei sa fiu total de acord cu tine)
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  22. #567
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Ca o pictura de modigliani te pomenesti...

    E draguta, dar la capitolul stil parca scartiie putin(acum doar nu vrei sa fiu total de acord cu tine)
    Parca n-ar fi asa de melancolica...
    Da, ai dreptate! Lasa-mi te rog speranta ca ma pricep mai bine...
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •