Page 37 of 37 FirstFirst ... 27353637
Results 757 to 775 of 775

Thread: Maria Sharapova

  1. #757
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Maria Sharapova, numarul 9 mondial, are 2515 puncte in acest an. La doar 21 de ani a reusit deja sa stranga peste 12 milioane $ din turnee.

  2. #758
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    in sfarsit, mai scrie cineva pe aici si tot va mai strange
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #759
    ^_^fana rafa^_^ suzy.horror's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    maria mai joaca pana la urma sau ce s-a intamplat q ea???
    Rafael Nadal---Ronnie O'Sullivan---Fernando Verdasco---Mark Selby---

    Restul...e CANCAN!!!!

  4. #760
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    joaca, normal...in 2009 o vom vedea...a fost accidentata la umar si s`a retras inainte de olimpiada de la toate competitiile...
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  5. #761
    ^_^fana rafa^_^ suzy.horror's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    super...abia astept...acum avem scena wta completa...chiar imi lipsea
    Rafael Nadal---Ronnie O'Sullivan---Fernando Verdasco---Mark Selby---

    Restul...e CANCAN!!!!

  6. #762
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    si mie
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  7. #763
    Mada Mada Dane! Andreea's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bahamas
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    [COLOR="RoyalBlue"]'Insanity in individuals is something rare but in groups, parties, nations, and epochs it is the rule.' Friedrich Nietzsche
    "When you look long into an abyss, the abyss looks into you." Friedrich Nietzsche
    "The farther backward you can look, the farther forward you will see." Winston Churchill[/COLOR]

  8. #764
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,240
    Reputatie
    0
    La multi ani ,Maria!

  9. #765
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0

  10. #766
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    A doua e clar modificata in photoshop sau ceva. E imposibil sa arate in halu' ala.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  11. #767
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Si chiar daca, e usor sa gasesti cadre naspa pentru oricine. Chiar si pentru Masha.

  12. #768
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    409
    Reputatie
    0
    Probabil ca sunt multi topiti dupa figurile Sharapovei. Si asta e threadul dedicat ei.
    Dar trebuie sa spun parerea sincera fiindca nu e comunism pe forumul asta, este?

    Deci Sharapova asta e cea mai enervanta jucatoare de te....nu, m-am grabit, e cea mai enervanta femeie. Am pus pe alte threaduri defectele acestei jucatoare, am umplut chiar o pagina intreaga cu descrierea defectelor ( exclusiv legate de tenis ). Nu o sa reiau iarasi ce am tot spus.

    Sper sa nu mai prinda vreo finala de WTA in acest an, sa ia bataie de la toate Kerber-ele si Serene-ele care o sa ii iasa in cale.
    Sa dea zeul tenisului ca bulgarul sa o lase, sa intre in depresie compulsiva si sa se lase de tenis. Duamne ajuta si ne apara de urlete si serve de 30 minute bucata!

  13. #769
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Citind mai devreme niste postari cu twittere de-ale Doctorului, m-am gandit sa va intreb daca a zis vreodata ceva de Masha .
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  14. #770
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Scrisoare catre Sharapova

    Draga urlatoare,
    Iti scriu cu speranta in suflet in pragul tragerii la sorti a tabloului feminin de la USO. Iti doresc sa nimeresti cu Serena chiar in primele tururi si iti doresc cu sinceritate un parcus scurt si plin de faze gen "Hey chair lady, check her blood pressure!" pline de frustrare si nervi.
    Nu mi-e dor de urletele tale, nu duc lipsa servelor tale de 10 minute fiecare, chiar nu imi doresc sa te vad increzuta cu trofeul in brate si aratandu-ti peste tot moaca de adolescenta-wannabe, cand tu esti aproape de 40 ani.

    Mult insucces la USO, eventual sa dai de Serena in turul 2!
    Ia-ti o vacanta devreme si du-te in Emirate cu bulgarul tau si stai acolo pana cand te voi chema eu.
    La final iti urez celebrul : "Ieeeeeeesi acassss'!"

  15. #771
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    http://i59.tinypic.com/ekgtgy.png

    Bulgarul s-a trezit la cap si a lasat-o cu ochii in soare!

  16. #772
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    http://i60.tinypic.com/axodwm.png

    Se pare ca se tine tare urlatoarea si face pe niznaiul Putin-gen fara caderi psihice de amor ranit.
    Sper sa fie doar de suprafata si sa clacheze psihic la Wuhan si mai apoi la TC sa fie total absenta!


    Sharapova, Na Li te asteapta sa i te alaturi printre pensionare!

  17. #773
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Scrisoare catre Sharapova

    Draga urlatoare,
    Iti scriu cu speranta in suflet in pragul tragerii la sorti a tabloului feminin de la USO. Iti doresc sa nimeresti cu Serena chiar in primele tururi si iti doresc cu sinceritate un parcus scurt si plin de faze gen "Hey chair lady, check her blood pressure!" pline de frustrare si nervi.
    Nu mi-e dor de urletele tale, nu duc lipsa servelor tale de 10 minute fiecare, chiar nu imi doresc sa te vad increzuta cu trofeul in brate si aratandu-ti peste tot moaca de adolescenta-wannabe, cand tu esti aproape de 40 ani.

    Mult insucces la USO, eventual sa dai de Serena in turul 2!
    Ia-ti o vacanta devreme si du-te in Emirate cu bulgarul tau si stai acolo pana cand te voi chema eu.
    La final iti urez celebrul : "Ieeeeeeesi acassss'!"
    Se vede cat tenis sti daca speri sa pice 2 jucatoare din primele 10 mondial intre ele in turul 2.

  18. #774
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Semne bune pentru majoritatea iubitorilor de tenis.
    Sharapova a fost eliminata devreme la Wuhan de Bacsinszky, o no-name.
    Parasita de bulgar, se pare ca Sharapova incepe sa cada psihic si sa nu mai tina performanta in tenis.

    Urmeaza TC in curand, speram ca depresia urlatoarei sa ii afecteze in continuare jocul si sa nu faca mare branza acolo.

    Multumim bulgarule, care esti tu bulgar ca ai determinat caderea enervantei.

  19. #775
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    S-a impacat bulgarul cu rusoaica...


    Un jurnalist chinez a întrebat-o pe Maria Șarapova despre relația cu bulgarul Grigor Dimitrov. Ultimele zvonuri apărute în presă i-au dat separați pe cei doi.

    "Totul merge excelent. Vă mulțumesc că vă pasă atît de mult de mine!", a explicat Maria Șarapova cu un zîmbet larg.

    Mașa și Grigor nu au fost văzuți împreună deloc la recent încheiata ediție de US Open și nu s-au încurajat niciodată din tribune, deși jucau în zile diferite. De data acesta, Grigor a fost văzut de reporteri venind la primul meci al Mariei de la China Open.

    Sursa gesepe.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •