Page 2 of 37 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 775

Thread: Maria Sharapova

  1. #22
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Maria View Post
    Eu sunt incepatoare, practic tenis de cateva luni si imi doresc foarte mult sa fac o cariera in accest sport ,dar cred ca rezultatele depind si de alimentatie.
    Am incercat sa gasesc alimentatia care s-ar potrivi unui tenismen si sa o respect dar cautand pe net si in carti gasesc mereu sfaturi diferite si care se contrazic...
    Mult succes in cariera ta de jucatoare de tenis...O curiozitate:citi anisori ai?

  2. #23
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timišoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Maria, daca tot ai postat in topicul asta ..ai putea s-o intrebi pe Maria pe site-ul oficial poate are sfaturi mai utile decat iti putem da noi aici lol ..si de obicei raspunde

  3. #24
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    inca o fana Sharapova!!!!!!!! ma refer la tine, Laura! cred ca eu eram singura. nici nu aveam cu cine sa vorbesc. vad ca postezi des. mi-ar face placere sa dezvoltam acest topic. dar numai asteapta o saptamana-doua, pana termin si eu cu examenele, ca dupa-aia, nu mai ies de-aici. :ras-plans:
    sunt o super fana a Mariei si ma bucur ca mai apar si altii.

    cat despre performanta de la RG, mi se pare excelenta, mai ales ca venea dupa accidentare, dupa 2 luni de pauza. felicitari Mariei! si totusi, daca juca asa cum trebuie o batea pe Ivanovic. dar prea a gresit.
    acum, succes la Birmingham si sper sa-l castige pt. a treia oara!
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  4. #25
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    am facut un pariu si vreau sa-mi tin promisiunea asa ca vreau sa vada cat mai multa lume:
    daca maria sharapova castiga la wimbledon eu nu ma scriu pe forum o luna de zile
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  5. #26
    junior ioni's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cneazul View Post
    am facut un pariu si vreau sa-mi tin promisiunea asa ca vreau sa vada cat mai multa lume:
    daca maria sharapova castiga la wimbledon eu nu ma scriu pe forum o luna de zile
    putin ..doar o luna ??!!! la cate sanse are ?? eu daca il castiga numai scriu 3 luni ..hai 4 luni

  6. #27
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    conteaza ca macar o data l-a castigat. bineinteles c-o sa-l mai castige. nu acum, poate mai tarziu...
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    51
    Reputatie
    0
    sunt nou dar adaugati-ma la lista cu fani

    thread pt surori este pe undeva ..sau pe forumul asta in afara de Sharapova, Ivanovic si poate Henin nu mai exista nimeni?
    Last edited by AndreiT.; 12th June 2007 at 09:37.

  8. #29
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timišoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Buna ade17( Adela?) si Andrei

    in sfarsit o fata ...imi era teama ca nu o sa am cu cine discuta þoale si bijuuri lol ca Maria are la greu..

    nu cred ca exista vreun thread pt surorile Williams si nu prea are rost sa incepi unul ...te ,,adoptam'' noi mai ales avand in vedere semnatura ta

  9. #30
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    51
    Reputatie
    0
    buna idee, Laura!

    daca ne gandim la stilul de joc si si la personalitatile asemanatoare putem spune ca e adevarat, nu?

  10. #31
    incepator CristinaCT's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    Buna ade17( Adela?) si Andrei

    in sfarsit o fata ...imi era teama ca nu o sa am cu cine discuta þoale si bijuuri lol ca Maria are la greu..
    inca una ...putem incepe cu rochia pentru Wimbledon am vrut de mult sa ma inregistrez dar nu stiu de ce nu am facut-o pana acum.

    http://img19.imagevenue.com/loc1192/...122_1192lo.jpg

  11. #32
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timišoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    e draguta ...dar mi-a placut cea de anul trecut mai mult sincer.oricum Maria va fi cea mai eleganta ca de obicei

    in legatura cu inregistratul si eu am avut reticente la inceput, dar mi/am facut curaj a fost primul forum romanesc de tennis de care am dat...

  12. #33
    incepator CristinaCT's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    pe bune? mie imi place asta mai mult, aia de anul trecut era cam sleampata,larga,lunga...asta seamana cu rochita din 2004

  13. #34
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timišoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    aduce un pic ai dreptate...dar aia de anul trecut era super croita la spate, ca tricourile lui Federer asta nu stiu cum arata din spate..ai vazut vreo poza ceva?

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    0
    sexy !!!

  15. #36
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    51
    Reputatie
    0
    ca bine zici Raducule

  16. #37
    incepator CristinaCT's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    aduce un pic ai dreptate...dar aia de anul trecut era super croita la spate, ca tricourile lui Federer asta nu stiu cum arata din spate..ai vazut vreo poza ceva?
    nu am vazut inca dar sunt sigura ca va aparea in curand..pana atunci cateva poze din Paris, sunt superbe!



    http://img156.imagevenue.com/loc1163...122_1163lo.jpghttp://img125.imagevenue.com/loc641/..._122_641lo.jpghttp://img173.imagevenue.com/loc557/..._122_557lo.jpg http://img24.imagevenue.com/loc693/t..._122_693lo.jpg

  17. #38
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timišoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    chiar ca superbe...Cris, cum le iei de pe site-ul oficial , da un PM pls

  18. #39
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    0


    chestia asta nu-mi exprima sentimentele in plenitudinea lor

  19. #40
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    51
    Reputatie
    0
    Ce sentimente Radule?

    in a 4-a poza numai Sarapova e in ordine, cladirea aia...

    dar poza citata e no comment intr-adevar

  20. #41
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timišoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    chiar ce-i cu a 4 -a poza lol?

  21. #42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •