View Poll Results: Cine castiga Uefa Champions League 2010-2011 ?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    36 50.70%
  • FC Barcelona

    35 49.30%
Page 5 of 24 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 486

Thread: FINALA : Manchester United -FC Barcelona 1-3

  1. #85
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Manchester United
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  2. #86
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Cred ca Manchester va juca in alb, nu in negru.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  3. #87
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    eu zic ca vor jucat in rosu si alb....ca finala trecuta cu barca au jucat in alb
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #88
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Nu conteaza in ce au jucat finala trecuta...conteaza cine e organizatorul meciului in urma tragerii la sorti...si cum l-a tragerea la sorti Barca este considerata echipa organizatoare in Londra...United va juca in echipamentul de deplasare care e de doua culori - cel alb si cel negru...si cum cel negru se va confunda cu cel al Barcelonei...United va juca in alb.

    END OF.
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Bes ce misto asta din semnatura ta.... O tin minte mai de multi ani...

  6. #90
    #65 Tazz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,574
    Reputatie
    1
    Nu pot sa cred cate voturi avem.

  7. #91
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    ambele echipe vor intra in finala drept campioanele tarilor lor...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #92
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Baieti bagati voturi la Barcelona sa fie si ei favoriti for once
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    Pai in ce meci nu au fost astia favoriti?!

  10. #94
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    În ultima finală UCL pe care au disputat-o.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  11. #95
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TeBat View Post
    În ultima finală UCL pe care au disputat-o.
    Cand nu aveau aparare ,defapt si atunci au fost favoriti si s-a vazut.

  12. #96
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Nu mi se pare că au fost favoriți. Mai ales după ce s-au calificat cum s-au calificat... Noi veneam din postura de deținătoare a trofeului după o semifinală în care v-am bătut cu 4-1 la general... Toate indicau spre o victorie a noastră. Anul acesta altfel stă treaba.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  13. #97
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TeBat View Post
    Nu mi se pare că au fost favoriți. Mai ales după ce s-au calificat cum s-au calificat... Noi veneam din postura de deținătoare a trofeului după o semifinală în care v-am bătut cu 4-1 la general... Toate indicau spre o victorie a noastră. Anul acesta altfel stă treaba.


    Mare chestie ce ne-ati batut cu 4-1 la general.Stoke ne-a dat etapa trecuta 3-1 intr-un singur meci

  14. #98
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    Mare chestie ce ne-ati batut cu 4-1 la general.Stoke ne-a dat etapa trecuta 3-1 intr-un singur meci
    Envious much??...v-am macelarit in semifinala aia tur-retur...si golul ala l-ati dat dintr-un penalty inventat
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  15. #99
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Inventat....dar ce frumos a batut V.Persie

  16. #100
    sport legend Dytza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Manchester era favorita doar prin prisma absentelor din apararea Barcelonei, cauzate de acidentari si suspendari. Cu echipa completa, cred ca Barcelona ar fi fost favorita inainte de meciul ala.

    Valdés - Puyol (dreapta), Piqué, Yaya Toure (!), Sylvinho (stanga) - Xavi, Busquets, Iniesta ... Asta a fost echipa Barçei de atunci.
    Valdés - Alves (dreapta), Piqué, Puyol, Abidal (stanga) - Xavi, Busquets/Yaya Toure, Iniesta ... Asa ar fi aratat echipa Barçei fara absente.

    E o diferenta uriasa, din moment ce lui Yaya Toure ii numarai pe degetele de la o mana meciurile jucate ca fundas central, Puyol sa spunem ca era oarecum obisnuit cu postul de fundas dreapta pe care a mai evoluat si in trecut, Pep nu avea incredere in Sylvinho pentru un astfel de meci din moment ce avea 34 sau 35 ani atunci, si a incercat sa il foloseasca pe Keita fundas stanga. Busquets nu era nici pe departe jucatorul de acum.

  17. #101
    incepator
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Oleee olee,dai gol manchesteree !

  18. #102
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Busquest in atentia Uefa pentru racism
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  19. #103
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Uefa launches a disciplinary case against Barcelona's Sergio Busquets over alleged racial abuse in the Champions League tie with Real Madrid

  20. #104
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    este un Mascherano, un Keita, sunt solutii. in caz ca frustrarea celor de la Real se materializeaza in ceva...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  21. #105
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    Si ce o sa-i faca...
    Adica ce pot sa-i faca ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •