Page 70 of 70 FirstFirst ... 2060686970
Results 1,450 to 1,456 of 1456

Thread: Game of Thrones

Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Reputatie
    0
    Doctorul spaniol a avut iar dreptate, a pus pe net plotu de la ep 1 acum 2 luni. A stiut tot. Unele faze cuvant cu cuvant.
    A spus si un plot principal din sez 8, probabil ca si aici are dreptate. O sa fie multa lume nemultumita.

DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Parca, parca dar... era ditamai zidocul
    Parca doar varful zidului l-a distrus, trebuia sa traga de vreo 100 de ori sa faca un gauroc de sus pana jos!
    Si ca sa tragi de 100 de ori, tot trebuie sa stai sa te-ncarci cu zilele, oricat de dragon nemuritor ai fi tu!
    Bre, aia de cate ori au dat in turnurile gemene in atentatul din 2001?
    Gravity is a bitch, ce pot sa spun. Poti sa-i dau una pe la jumate si cade pana jos.

Ca nu pricepi tu niste chestii e de inteles, ne-am obisnuit
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Asta e gheata groasa omule, nu e o structura de rezistenta care se topeste la jumatate.
    Ca sa topesti ditamai ghetzoiul ala iti tre gusha de dragon serioasa, nu asa!
    N-am crezut vreodata ca o sa pot fi neutru cand joaca spurcaciunea dar... uite ca minunea s-a produs, s-a impartit in doua si se bate cu ea insasi!

Dubel, te astept cu berea la meci!

DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Reputatie
    1
    Ionete, esti mai de la tara si nu pricepi. Las-o asa.
    Sa-l intrebi pe George R. R. Martin cand il intalnesti pe la conventiile voastre ale scriitorilor
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Reputatie
    0
    In plus, cum dracu dragonu de gheata, mort, trage cu foc!?
    Ma rog, sa lasam filozofiile, uite ce porcarie ne-au tras astia azi iar, atata au balanganit-o de la dreapta la stanga, de sus in jos, si de lateral in coltz, pana nici macar n-am avut armata la "poalele dealului" so to speak! Nici n-am crezut ca nu-ncepem cateva secene de lupta, macar cateva minute, cand colo n-am apucat s-o vedem nici langa castel!

Din ce-ai pus tu acolo, vad ca timpii cresc cu fiecare episod, urmatoru va fi decent dar ultimele 3 vor fi cu-adevarat cele mai tari si aproximativ cat un film artistic fiecare!
    Last edited by Johnny D; Yesterday at 23:05.
    N-am crezut vreodata ca o sa pot fi neutru cand joaca spurcaciunea dar... uite ca minunea s-a produs, s-a impartit in doua si se bate cu ea insasi!

Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Reputatie
    0
    mi-a placut episodul 2...toate reuniunile...a fost asa, nostalgic, inainte sa inceapa horror-ul...

destul de ne-necesara faza cu Arya...a fost awkward rau...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Reputatie
    0
    Tu n-ai fi udat-o putin? Nup, vei muri virgina, sau cauta-l pe Clegane, el poate are chef!