Page 13 of 72 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 253 to 273 of 1505

Thread: Game of Thrones

  1. #253
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Ramsay e din ce in ce mai tare)

  2. #254
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Ce tot zic aici de vreun an si ceva?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  3. #255
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Trebuie apreciati aia de au facut casting-ul. Inca mi se pare incredibil cati actori care isi fac treaba excelent au adunat astia in serial. Serialul n-ar fi fost un fenomen fara ei.

  4. #256
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Foarte tare Dany Fata de carti, aici e mult mai impunatoare sau cel putin mie asa mi se pare. Si are o sclipire in ochi, de superioritate. Clar in serial e mai bine pusa in evidenta.

    [SPOILER="DOAR PT CEI CARE AU CITIT CARTILE!!!!"]Sper sa bage The Red Wedding sezonul asta Desi nu cred. Macar nunta lui Joffrey s-o bage ca si aia e buna Oricum, cine a vazut episodul de azi, se prinde foarte repede cine trebuie sa moara in curand.

    Parca si Tywin a inceput sa creasca in ochii mei ca personaj. Lannisterii nu-mi mai sunt asa antipatici, excluzand-ul pe Joffrey si desigur pe Cersei O sa-mi para rau cand o sa moara Tywin Actorul e genial.[/SPOILER]

  5. #257
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post

    [SPOILER="DOAR PT CEI CARE AU CITIT CARTILE!!!!"]Sper sa bage The Red Wedding sezonul asta Desi nu cred. Macar nunta lui Joffrey s-o bage ca si aia e buna Oricum, cine a vazut episodul de azi, se prinde foarte repede cine trebuie sa moara in curand.

    Parca si Tywin a inceput sa creasca in ochii mei ca personaj. Lannisterii nu-mi mai sunt asa antipatici, excluzand-ul pe Joffrey si desigur pe Cersei O sa-mi para rau cand o sa moara Tywin Actorul e genial.[/SPOILER]
    [SPOILER="TOT PENTRU AIA CARE AU CITIT CEL PUTIN A 3-A CARTE"] Eu v-am zis demult ca se termina cu Red Wedding sezonul. Pot sa bag si la pariuri. Joffrey n-are cand muri asa curand. Trebuie organizarea, dornishenii sa vina, fanele sa-si clateasca putin ochii cu Oberyn, festinul, alea-alea. S04EP3, asta e estimarea mea. Si nu trebuie sa-ti para rau de Tywin, nici in serial, nici in film. Omul e un perfectionist in singura lume unde nimic nu poate merge perfect. Nu e loc de dictatori si atat in Westeros. Doar dictatori psihopati. Tywin nu-i din asta. Nici nu caca aur. [/SPOILER]

    Totusi, scenele cu Jon-Ygritte si Sam-Gilly sunt filmate in Islanda, ca seamana cu zona de dincolo de zid. Cum au adus astia ciori in Islanda?

    [SPOILER="pimp"]Samwell is a pimp.[/SPOILER]
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  6. #258
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Bestial episodu de azi !

  7. #259
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Silmar22 View Post
    [SPOILER="TOT PENTRU AIA CARE AU CITIT CEL PUTIN A 3-A CARTE"] Eu v-am zis demult ca se termina cu Red Wedding sezonul. Pot sa bag si la pariuri. Joffrey n-are cand muri asa curand. Trebuie organizarea, dornishenii sa vina, fanele sa-si clateasca putin ochii cu Oberyn, festinul, alea-alea. S04EP3, asta e estimarea mea. Si nu trebuie sa-ti para rau de Tywin, nici in serial, nici in film. Omul e un perfectionist in singura lume unde nimic nu poate merge perfect. Nu e loc de dictatori si atat in Westeros. Doar dictatori psihopati. Tywin nu-i din asta. Nici nu caca aur. [/SPOILER]

    Totusi, scenele cu Jon-Ygritte si Sam-Gilly sunt filmate in Islanda, ca seamana cu zona de dincolo de zid. Cum au adus astia ciori in Islanda?

    [SPOILER="pimp"]Samwell is a pimp.[/SPOILER]

    [SPOILER="PENTRU CINE A CITIT CARTILE!!!"]In carte oricum cronologia evenimentelor e data peste cap.(am verificat acum, The Red wedding e putin inainte de nunta lui Joffrey) Deci probabil ai dreptate, sezonul se incheie cu asta Va fi epic. Totusi, dornishenii nu apar dupa nunta lui Joffrey, cand trebuie astia sa faca alte aranjamente pentru Margaery? Parca apar o data cu arestarea lui Tyrion care e clar dupa.

    Tywin totusi imi place, ca si caracter. Desi conditiile in care moare ii cam strica reputatia(faza cu prima sotie a lui Tyrion si faza cu Shae).[/SPOILER]

    Samwell e un prost. A lasat ca fraierul pumnalul de obsidian acolo

  8. #260
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Ba cum i-o da Tyrion la Joffrey de fiecare data..

    http://images3.wikia.nocookie.net/__...ps_Joffrey.gif
    Am zis!

  9. #261

  10. #262
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Pentru cine a vazut ultimul episod

    http://www.happyplace.com/24039/game...on-3-episode-8

  11. #263
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Ce ma enerveaza Margaery cu ranjetul ala..

  12. #264
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Ce ma enerveaza Margaery cu ranjetul ala..
    http://i1.kym-cdn.com/photos/images/...GA-YOU-GAY.jpg

  13. #265
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0


    )

  14. #266
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Holy fuck!!!

    Au facut-o si le-a iesit bine rau, cel putin ca dramatism. Cred ca mi-a batut inima de doua ori mai repede tot episodul cand am realizat ca va urma si cred ca in punctul culminant pur si simplu s-a oprit. Poate cel mai bun episod al serialului, in zona cu episodul cu "Wildfire".

  15. #267
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Maaamaaaa, nu mai am rabdare sa ajung acasa, imi tremura Parkinsonu'. Mai bine spuneai ca a fost un episod uber-shit.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #268
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    https://twitter.com/RedWeddingTears

    NU VA UITATI DACA NU ATI VAZUT EPISODUL!!!

    Jur ca sunt pe jos de ras cand vad ce reactii a creat episodul asta Nu-mi dau seama daca astia sunt seriosi sau doar fac caterinca.

  17. #269
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    NOBODY WATCH GAME OF THRONES ITS HORRIBLE AND IT WILL MAKE YOUR SOUL CRUSH INTO PIECES AND YOU'LL BE FOREVER CRYING
    Am zis!

  18. #270
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    how the fuck am i suppose to go to school and work and function after that game of thrones episode, fuck im shaking and crying
    =))

  19. #271
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    csacmsancas;lcksaasmlkcnsacjsaclsancsa;lcksamcs;ak c'sancsaljcbsaiocbsacl;sakncsacsa

  20. #272
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    se mai uita **** mea....ba ce nervos is

  21. #273
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eko
    futu-i in gura ce nervos is
    ahaha
    Spoilere:
    http://perezhilton.com/2013-06-03-ga...t#.UayrotIwtm4
    Am zis!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •