View Poll Results: Cine ajunge in finala?

Voters
79. You may not vote on this poll
  • Real Madrid

    33 41.77%
  • Barcelona

    46 58.23%
Page 2 of 64 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 22 to 42 of 1340

Thread: Semifinala: Real Madrid-Barcelona

  1. #22
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Urat ba Iaco,urat.

  2. #23
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    dar ce a scris ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #24
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Urat de tot .

  4. #25
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    sper ca nu de Barca

    sper sa gaseasca 'cheia' Pep pana marti, altfel cel putin la meciul de pe Bernabeu prevad iara probleme.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  5. #26
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    vai marele mariomax a inceput sa se indoiasca.
    gata nu mai bate barca de la 3 in sus.
    de abia daca bate.
    gata nu mai ai aroganta in tine.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  6. #27
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1


    milanezu e regele semnelor de punctuație.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  7. #28
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    milanezu e regele prostiei, deci totodata tatucul lui raul...

    unde am zis bre mosneagule [alint pentru orice milanist] ca Barca le da de la 3 in sus? nu-i toata ziua primavara, a inghetat mourinho jocul
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  8. #29
    Anti-prosti dani.barcelona's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Valencia
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    nu trebuie gasita nicio cheie, in semifinala vom juca la fel, este stilul nostru de joc si credem in el pana la "moarte". http://www.youtube.com/watch?v=NSMZ2...eature=related

  9. #30
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Deja se simt frustrati baietii.Din pacate pentru voi, va trebui sa va multumiti anul asta doar cu campionatul.

  10. #31
    Anti-prosti dani.barcelona's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Valencia
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    nu e nicio frustrare amice, am castigat cateva trofee in ultimul timp, ne tin astea de "foame" pentru o vreme. frustrare era la voi pana aseara, sunteti cel mai mare club de fotbal din lume (spun unii) si de 3 ani nu mai luaseti niciun trofeu.

  11. #32
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Va fii o semifinala echilibrata. Guardiola va trebui sa gaseasca o solutie pentru a castiga mijlocul terenului, sa treaca de zidul format din 3 inchizatori ai lui Real. La Real lipseste Carvalho in tur, lucru de care Barcelona ar trebui sa profite.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  12. #33
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kain View Post
    Ce sa zici si tu.. Stii sigur ca cei din conducere nu agreeaza tacticile si ii plangi de mila lu Ronaldo de parca ar fi fratele tau, stai linistit ca n-o sa plece Mourinho si o sa va faca zile negre, nu o sa stati voi linistiti prea curand, inafara de anu asta cu campionatu care e deja castigat, macar daca pierdem toate trofeele sa va facem sa suferiti cand le castigati
    Eu din cate tin minte, pe Capello l-au dat afara dupa ce a castigat campionatul.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  13. #34
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Important e ca Real sa nu primeasca gol acasa deoarece Barcelona va marca sigur pe Camp Nou...

    Un 3-0 e perfect
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #35
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,633
    Reputatie
    0
    eu zic ca Barcelona va marca si pe Bernabeu
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  15. #36
    senior peace's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    218
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Important e ca Real sa nu primeasca gol acasa deoarece Barcelona va marca sigur pe Camp Nou...

    Un 3-0 e perfect
    Inainte de acest pachet de de intalniri superbe nici nu ma puteam gandii sa batem 3-0...acum insa mi-am schimbat opinia

  16. #37
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by atdi View Post
    Eu din cate tin minte, pe Capello l-au dat afara dupa ce a castigat campionatul.
    Nu poti sa-l compari niciodata pe Capello cu Mourinho
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  17. #38
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by peace View Post
    Inainte de acest pachet de de intalniri superbe nici nu ma puteam gandii sa batem 3-0...acum insa mi-am schimbat opinia
    Nici chiar 3-0....

  18. #39
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kain View Post
    Nu poti sa-l compari niciodata pe Capello cu Mourinho
    Nu poti, doar am spus ca a fost dat afara dupa ce a castigat campionatul si sincer echipa de atunci a Realui ca si lot era sub ce are la dispozitie acum Mourinho. Daca nu ma insel Barcelona castigase ultimele 2 campionate si era detinatoare UCL in acel sezon.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  19. #40
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Ce vrei ma Eko...unde te uiti doar despre ze midget se vorbeste
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  20. #41
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Se va califica barcelona fara probleme...

  21. #42
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    sa speram, desi Realul are avantajul moral acum. plus ca nu prea are jucatori importanti lipsa.

    va lipsi unul din cei 3 de la mijloc, Khedira. e o veste buna, asteptam si vesti de la Pepe dupa meciul cu Valencia

    ba sunt doi, Khedira si Carvallo, suspendat. doi oameni importanti.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •