Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 193

Thread: Campionatul Mondial 2011

  1. #85
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iar a ratat Ding cu masa deschisa, a pierdut alba si a ratat o rosie cand in mod normal nu trebuia sa faca asa ceva, ere drum deschis spre 7-4 Trump, al doilea frame dat pe tava.

  2. #86
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iar a pierdut Ding in frameul 12 pozitia bilei albe cu masa deschisa si cu 39 de puncte. A trebuit sa dea la siguranta si Trump a revenit la masa.

  3. #87
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Tot frame 12: Ding revine la masa, da doua bile si iar pierde pozitia cu 5 bile rosii bine plasate. Rateaza lovitura combinata si revine Trump la masa, da o rosie si rateaza neagra. Hai sa vedem ce face acum iar Ding care are 57 de puncte.

  4. #88
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ce face Ding: Da o rosie si pierde pozitia la orice bila colorata!

  5. #89
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Trump are nevoie de doua snookere, Ding era sa bage alba.

  6. #90
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hai ca i-a lasat prea multe si Trump e prea prost, e 7-5...

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,108
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sniperwolf1989 View Post
    Murphy de la inceput nu mi-a placut parca e un purcelus,e si norocos, Higgins e trisor, si e grav mai ales cand esti profesionist
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    si in snooker, te-ai astepta sa fie mai gentlemani, asa e un fel de adrian severin...
    Nu ca sunt de partea lui, dar voi ce ati fi facut daca erati in aceeasi situatie?
    Treaba asta cu onoarea e pentru filme cu Chuck Norris si Steven Segal. Adica daca cineva iti propune un blat nu te pune pe ganduri?

  8. #92
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Trump, netrump.. Ding, Feng shui... who cares?!

    Mark Williams castiga
    Uitati-va peste meciurile deja disputate de el si convingeti-va singuri ca in turneul asta n-a avut rival. E prea in forma sa piarda!
    Nici macar trisorul de Higgins nu-l poate opri!!!!
    Nu stiu cate puncte se dau pentru finalisti sau castigator, sau cum se face clasamentul ala general, dar sper ca dupa terminarea campionatului asta sa treaca pe primul loc
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  9. #93
    Ducati 46 sniperwolf1989's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    ROMANIA
    Posts
    981
    Reputatie
    1
    pe ce facebook se poate vb cu comentatorii romani?
    [SIZE="6"][SIZE="5"][COLOR="Red"]T[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="White"]H[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="YellowGreen"]E[/COLOR][/SIZE] [SIZE="5"][COLOR="Red"]D[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="Cyan"]O[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="YellowGreen"]C[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="Red"]T[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="White"]O[/COLOR][/SIZE][SIZE="5"][COLOR="Sienna"]R[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [COLOR="Yellow"][SIZE="6"][B][I]46[/I][/B][/SIZE][/COLOR]

  10. #94
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Apăi nu știu de ce îl tot numiți pe Higgins trișor. Ce a făcut el nu se numește trișat.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  11. #95
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Frame 13: Ding ii lasa bila rosie pe gaura lui Trump. Pe gaura la inceput de frame. I-a pus-o pur si simplu langa buzunar.

    Tebat, e vorba de inregistrarea video cu Higgins, o stii?

  12. #96
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ding nu atinge nici o bila rosie si ii lasa lui Trump alba la mijlocul mesei cu traseu sa dea o rosie, ceea ce se si intampla. Cate greseli sa mai faca, deja sunt 2 la inceput de frame 13. Hai sa vedem daca Trump e prost sau nu si il ia ca sa faca 8-5.

  13. #97
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sniperwolf1989 View Post
    pe ce facebook se poate vb cu comentatorii romani?
    eurosport romania

  14. #98
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Ding e un chinezoi plin de bulan si atat. Daca nu facea atata gafe Selby in sferturi, acum Trump si-o lua si el pe cocoasa, dar asa sunt sanse mari pt asta cu freza ciudata sa ajunga in finala

    TeBat, chiar daca nu s-a dovedit ca Higgins e intradevar trisor/infractor, dubios tot e
    Si apoi, la fel si cu asta, daca nu avea Ronnie probleme cu nervii si juca cum stie el mai bine, nu ajungea in semifinale. Ciudat sport si asta cateodata...
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  15. #99
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hai ca si-a mai revenit Ding, 7-6...

  16. #100
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post

    Tebat, e vorba de inregistrarea video cu Higgins, o stii?
    Normal că o știu. Dar poate îmi explică și mie cineva semnificația adjectivului "trișor".
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  17. #101
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Hai ca i-a lasat prea multe si Trump e prea prost, e 7-5...
    vadim esti ca un mic spam esti administrator, imi imaginez ca ai mai multe butoane ca noi


    Quote Originally Posted by snookerinfo View Post
    Nu ca sunt de partea lui, dar voi ce ati fi facut daca erati in aceeasi situatie?
    Treaba asta cu onoarea e pentru filme cu Chuck Norris si Steven Segal. Adica daca cineva iti propune un blat nu te pune pe ganduri?
    noi oricum avem mentalitate de romani, deci intrebarea din start nu-si are rostul, dar se presupune ca englezii sunt altfel

    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    Ding e un chinezoi plin de bulan si atat. Daca nu facea atata gafe Selby in sferturi, acum Trump si-o lua si el pe cocoasa, dar asa sunt sanse mari pt asta cu freza ciudata sa ajunga in finala

    TeBat, chiar daca nu s-a dovedit ca Higgins e intradevar trisor/infractor, dubios tot e
    Si apoi, la fel si cu asta, daca nu avea Ronnie probleme cu nervii si juca cum stie el mai bine, nu ajungea in semifinale. Ciudat sport si asta cateodata...




    cat despre topic, sper sa castige williams uitasem de el
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #102
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    vadim esti ca un mic spam esti administrator, imi imaginez ca ai mai multe butoane ca noi
    Incercam un fel de live.

    Cand sa ia frameul Ding a ratat, mai avea nevoie de o bila ca sa faca 7-7.

    Quote Originally Posted by TeBat View Post
    Normal că o știu. Dar poate îmi explică și mie cineva semnificația adjectivului "trișor".
    Nu stiu ce cuvant s-a putea folosi, dar chestia s-a ingropat si oricum nu i-a facut cinste.

  19. #103
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post


    cat despre topic, sper sa castige williams uitasem de el
    Te razi tu, dar eu inca am boala pe ding ala dupa ce l-a eliminat pe Selby Vedeam de la inceput o finala intre Mark Williams - Mark Selby, dar ala cu bulanu lui a stricat oalele. Sau poate mai stii, o fi defapt norocul lui Trump, avand asa mai multe sanse sa treaca de chinez in calea spre finala...
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  20. #104
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bulan mai mare ca Trump nu a avut nimeni. A dat azi trei lovituri norocoase, a ratat si a intrat in alta parte cu cateva mante. De doua ori asta a insemnat frame castigat, in frameul 14 nu a reusit sa bage si neagra la final si l-a pierdut.

  21. #105
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    Te razi tu, dar eu inca am boala pe ding ala dupa ce l-a eliminat pe Selby Vedeam de la inceput o finala intre Mark Williams - Mark Selby, dar ala cu bulanu lui a stricat oalele. Sau poate mai stii, o fi defapt norocul lui Trump, avand asa mai multe sanse sa treaca de chinez in calea spre finala...
    pai ce, higgins n-a avut tot bulan nesimtit in tot meciul cu ronnie? i hate them
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •