Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 71 of 71

Thread: Horia Tecau

  1. #64
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Da, dar la 37-38 mai poate juca la turnee mici si mai poate scoate ceva bani.Nu trebuie neaparat sa stea in top 10.
    Da bine, insa majoritatea se retrag la casele lor.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  2. #65
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Sa faca, cu stepanek...

  3. #66
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Sa faca, cu stepanek...
    Nea....Stepanek nu e jucator serios de dublu. Asta i-ar trebui lui Horia. UN jucator serios care vrea sa faca performanta la dublu.

  4. #67
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Greu de gasit....trebuie cercetat bine...

  5. #68
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Lindstedt era omul potrivit. Dar...el are 34 de ani si Horia 26. Cam mare diferenta totusi chiar daca e vorba de dublu. La un moment dat trebuia sa se intample si asta. Sper totusi sa prinda TC anul asta.

  6. #69
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Stepanek are 33 de ani nu are rost sa faca pereche cu un alt jucator trecut bine de 30 de ani si dupa 1-2 sezoane sa ramana fara el iarasi.
    Eu visez la un dublu Tecau(26 de ani) si Dlouhy(28 de ani) in viitor nu stiu ce sanse ar fi...
    Chiar daca ii pe locul 46 la dublu acum cehul ii un jucator de dublu foarte bun a fost in top 10/20 din 2007 si are 22 de finale jucate la dublu.
    In plus cand au jucat acum la Wimbledon mi s-a parut clar Dlouhy peste Clement cand au jucat cu Tecau si Lindstedt.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  7. #70
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    Stepanek are 33 de ani nu are rost sa faca pereche cu un alt jucator trecut bine de 30 de ani si dupa 1-2 sezoane sa ramana fara el iarasi.
    Eu visez la un dublu Tecau(26 de ani) si Dlouhy(28 de ani) in viitor nu stiu ce sanse ar fi...
    Chiar daca ii pe locul 46 la dublu acum cehul ii un jucator de dublu foarte bun a fost in top 10/20 din 2007 si are 22 de finale jucate la dublu.
    In plus cand au jucat acum la Wimbledon mi s-a parut clar Dlouhy peste Clement cand au jucat cu Tecau si Lindstedt.
    La Dlouhy m-am gandit si eu initial. L-am vazut si la simplu in urma cu ceva ani si era de prima suta atunci, dar si in urma cu vreo luna.
    Are experienta suficienta la cei 26 de ani ai sai. Poate fi o alegere inspirata.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  8. #71
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Dupa titlu castigat la Londra urca 3 locuri si la general .
    Termina anul pe locul 2 cu 7420 puncte,primul ii Melo cu 8900 puncte.La echipe locul 1 pe 2015 cu Rojer(7810 puncte) urmati de fratii Bryan cu 6865 de puncte.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •