Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 67 of 67

Thread: FC Vaslui echipa momentului in divizia B

  1. #64
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    salutare la toti dusmani mei. uite ca a fost meciul de sambata si inca o data galeria din vaslui a dat lectii la cei din moldova de cum ar trebui sa fie o galerie. cei care au fost la meci au fost impresionati de ce putere au cei din galeria vasluiana. poate ca o sa ne intalnim cu cei din iasi in A, mult mi-ar mai placea. Brigada Suprema 4EVER

  2. #65
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by narcisnicu
    salutare la toti dusmani mei. uite ca a fost meciul de sambata si inca o data galeria din vaslui a dat lectii la cei din moldova de cum ar trebui sa fie o galerie. cei care au fost la meci au fost impresionati de ce putere au cei din galeria vasluiana. poate ca o sa ne intalnim cu cei din iasi in A, mult mi-ar mai placea. Brigada Suprema 4EVER
    si mie la fel, abia astept s ava vad !!!
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    si eu mai hamsterutz cu mare placere ca sa aratam si ca cei din moldova pot sa isi sustina o echipa ca galeriile de la echipele mari din romania. sa dam un spectacol doar noi moldovenii.Brigada Suprema 4EVER

  4. #67
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Voi, spectacol??!?!?!?!? Niste tarani ca voi nu stiu ce semnifica acest cuvant!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •