Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 53

Thread: Mesaje pentru gimnastele noastre

  1. #22
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Doar atat: Europenele sunt doar o batalie, razboiul in ansamblu conteaza. Iar pana acolo mai e: timp, rabdare, ambitie, capacitate de acumulare.

  2. #23
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Ana, Ama, Diana si Sandra: sunteti niste scumpe! (indiferent de rezultate, asa ca tot inainte).
    Last edited by LuisaGym; 8th April 2011 at 01:20.

  3. #24
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Sunt uimit de cat de frumos ati scris...subscriu la tot....
    Fiti tari fetelor!

  4. #25
    sport legend Auré_Gym's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Canada
    Posts
    479
    Reputatie
    1
    Le urez fetelor mult succes și curaj pentru finalele. Știu că au potentialul să fie prin cele mai bune în lumea și atunci, sper că își vor face exercițiile cum sunt capabile să le facă. Iar pentru Ana, sunt convinsă că își va lua revanșa o altă dată. Iar chiar dacă totul nu merge bine în finalele, fetele vor sta cele mai frumoase în inima mea ! Încă o dată, multă bafta !!!!
    Hai România pentru Londra 2012 !

  5. #26
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Am transmis mesajele voastre catre fete! Fetele va multumesc din suflet pentru sustinere, pentru incredere, pentru TOT! Pentru cei care mai vreti sa mai scrieti ceva, mai e timp, cu siguranta! Multumesc si eu!

  6. #27
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Multumim, Ama-chan! Ai vazut ca am dreptate? Cand nu gandesti mult, gandesti mai bine.

  7. #28
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Nu conteaza cum ati gindit mult/putin,eu sunt fericita ca ati facut-o,macar atit sa putem face si noi pentru fete.
    Amalia,poti sa trimiti cite-o tura de inimioare periodic,oricum zilele astea inimile noastre bat pentru gimnastica.

    Si pentru ca ieri nu am transmis nimic Dianei si Sandrei,cu urmatorul transport de ginduri te rog mult spune-le si lor:Sunt foarte mindra de voi,sunteti tari,sunteti cele mai bune!Bravo!
    Pentru toate fetele:Aveti grija una de alta,sunteti echipa noastra!Va asteptam cu dragoste acasa,raminem sustinatorii vostri,iar de vom fi cu totii bucurosi,cu-atit mai bine!

  8. #29
    sport legend r_anacristina's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    460
    Reputatie
    1
    Capul sus fetelor!!
    Zambiti, mergeti mai departe si nu uitati ca invingatori sunt cei ce stiu sa aiba rabdare!

  9. #30
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Ana si Ama, avem incredere in voi, ati pierdut doar o batalie (mica si neimportanta!!!) nu si razboiul. Cu siguranta va asteapta concursuri mult mai importante. Aveti sansa de a avea niste antrenori deosebiti, aveti rabdare cu voi insiva, medaliile vor veni la timpul potrivit. Nu uitati: obiectivul este olimpiada si nu exista intrecere mai importanta decat olimpiada.Va dorim multa sanatate si nu uitati: suntem alaturi de voi oricand si oriunde.
    Amelia, fii tare si ne "auzim" diseara.
    Diana si Sandra, bafta multa, concentrate si hotarate si veti fi invingatoare.

    Andra, Deni si Ioana

  10. #31
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    A-urile gimnasticii noastre,
    Sunteti mereu primele pentru noi si stim cu totii ca voi aveti puterea sa invingeti celalalt A, A-ul lor
    Nu putem noi intelege ce simtiti voi sau cat de greu va este, noi doar va respectam, va iubim, ne bucuram si plangem pentru voi...traim alaturi de voi cele mai frumoase vise si ne simtim mandri, fericiti si impliniti pentru ca ne reprezentati.
    Nu va descurajati, data viitoare va fi mult mai bine!!!!

    Ama, o "zdruncinam" putin pe Alya azi, da? Multa bafta!

  11. #32
    sport legend AuriB's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Baia Mare
    Posts
    1,272
    Reputatie
    1
    In sfirsit si eu pe aici!
    Ce mult si frumos ati scris.Nici nu stiu ce sa spun mai mult de atit.
    Ana,Ama,Diana,Sandra-voi sinteti ale noastre si cind cistigati si cind pierdeti,va iubim tot timpul si neconditionat.
    Sa aveti incredere in voi,in antrenorii vostri,si medaliile vor veni cu siguranta.
    Va multumim pentru toate momentele traite alaturi de voi!

    Ama si Diana-azi sa dati tot ce puteti da?
    Sandra-tu stii ce ai de facut simbata si duminica!.Pe prima treapta a podiumului,in coltul din dreapta ,ca pe cel din singa ii faci loc Dianei

    Multa bafta fetelor! Fruntea sus!

  12. #33
    sport legend mihafrancisc's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Popesti-Leordeni Ilfov
    Posts
    985
    Reputatie
    1
    Ama, Ana, Diana si Sandra intodeauna va vom sustine orice s-ar intampla. si cand castigati si cand pierdeti. Eu ma bucur sa va vad in orice concurs.
    Ama, Diana dati tot ce puteti astazi.
    Succes tuturor pentru sambata si duminica.
    Ana sa te vedem bine si sanatoasa la urmatorul concurs. Bine!

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Am ratat prima tura de "transport mesaje" catre voi ca am fost la munca toata ziua sa reusesc sa am mai putin de lucru vineri sa pot sa urmaresc gimnastica. Din pacate, lucrurile s-ar putea sa nu fie asa cum le-am planuit, ca de... ca si la voi la concursuri... nu intotdeauna iese. Important e ca ati facut ce a depins de voi: banuiesc ca ati tras tare, nu ati chiulit si nici kilograme de ciocolata nu ati mincat pe furis!

    (pun mesaje consecutive ca ar fi prea lung altfel)

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Ana - esti campioana sufletelor lumii intregi asa cum numai Nadia si Andreea Raducan au mai fost! Da, ai ratat la birna. Si? Ai mai ratat si alta data si o sa mai ratezi. Dar nu uita ca ai luat si aur la birna si o sa mai iei! Ziceai ca Nadia iti trimite mesaje inainte de concursuri, intreab-o daca isi mai aminteste cind a cazut in acelasi exercitiu de 3(trei) ori de pe birna. In concurs, nu la antrenament. Asta nu inseamna ca sa incerci data viitoare sa egalezi performanta Nadiei!

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Sa va iau in ordine alfabetica... Gombot... Nu pot sa zic Gombot ... trebuie sa ma adresez Dianei ca D e inainte de G.... A... Ardei iute! Ardei iute finlandez!

    La FOTE cum a fost? Sau cum se zice pe la voi: La FOTE cum fuse? De FOTE sa-ti amintesti la cit de increzatoare ai fost. A scris la ziar atunci ca Amelia a declarat ca merge sa ia multe medalii. Si s-a tinut de cuvint. A ajutat-o ardeiul iute finlandez de la micul dejun. (asta nu a mai scris la ziar, dar stiu eu) ...

    Acum la europene n-a venit Komova sa te bati cu ea dar te poti bate cu Mustafina. Pe podiumul la individual compus. De birna, ce sa zic eu? Cazu (asa e perfectul simplu pe la Jii ?!?) Ana si daca nu se putea sa te bati cu Ana in finala de birna, nu avea farmec, asa ca te-ai gindit cum sa o ratezi elegant si bagasi pauza intre artistice. Elegant, nimic de zis... Bine, treaca de la mine. Te las azi sa iti alegi medalia si locul pe podium. Asa cum iti propui, asa sa iasa. Pentru Olimpiada mai discutam si mai negociem.

    Succes dupa masa in concurs. Atenta si tin aterizarile!

  16. #37
    sport legend imbo's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targu Mures
    Posts
    1,980
    Reputatie
    1
    -mai vreau sa zic pe ziua de azi Diana ,Ama sa credeti in sansa voastra ;daca aveti incredere in voi o sa urcati pe podium ,sa nu va fie frica ca nici un loc de pe podium nu e bataut in cuie !!!Multe se pot intampla ,important e ca voi sa va faceti Foarte bine exercitiile si cu vlaga Ama,cu ritm si zambet pe fata !!Sa nu iti fie frica Ama sa dai tot ce poti din tine !!
    -Diana ,Ama ; inca ceva ,indiferent de rezultate noi va iubim ,cum a scris cineva mai in sus ,noi nu va iubim doar medaliile obtinute ,noi va iubim pe voi asa cum sunteti .Ne sunteti dragi si va urmarim de ani bune de cand erati junioare !!Sa cresteti frumos si increzatoare !!!GOOOOO Diana &Ama !!(ACESTE RANDURI SUNT PENTRU ZIUA DE AZI )

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Diana, Spiridus cum zice Alina! Nu se poate sa nu vorbesc si cu tine. Mai ales ca am un autograf semnat pe o poza de a ta! Si mai vreau un autograf pe o poza de a ta cu medalie obtinuta la europenele din 2011. Sa nu vinzi medalia pina ne intilnim! (am citit pe undeva ca in Germania se practica; un fost mare gimnast si-a vindut medaliile pe intrnet, pe e-bay). Daca vrei sa vinzi una, trebuie sa iei doua, sa ramina una pe cind ne intilnim sa facem poza. Promiti?
    Succes vineri si duminica!

  18. #39
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Mi-au dat lacrimile la mesajele Tessei..

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    In lumea gimnasticii cind se vorbeste de Izbasa, de cele mai multe ori aduce in discutie "psihic puternic", "leader", "indrazneata"... Unii din interior mai zic si: Oscar! Si se pare ca au dreptate cu totii! Executiile Sandrei sunt de premiat. Fie ca e sol (interpretare), mai nou sarituri (asta e de regie?) sunt de Oscar si aplaudate la scena deschisa!
    Succes simbata si duminica!

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Eu nu ma pricep la urari...iar cei de pana acum au spus-o deja mult mai bine decat as putea s-o spun eu. Asa ca subscriu din toata inima!
    Catalina zice ca nu se pricepe sa spuna/scrie urari dar daca ar putea sa vorbeasca inima ei, ar spune-o mai bine decit toti care scriu aici!
    E ziua Catalinei acusi, ia mobilizati-va voi si aduceti-i neste medalii cadou!

  21. #42
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Auré_Gym View Post
    Le urez fetelor mult succes și curaj pentru finalele. Știu că au potentialul să fie prin cele mai bune în lumea și atunci, sper că își vor face exercițiile cum sunt capabile să le facă. Iar pentru Ana, sunt convinsă că își va lua revanșa o altă dată. Iar chiar dacă totul nu merge bine în finalele, fetele vor sta cele mai frumoase în inima mea ! Încă o dată, multă bafta !!!!
    Auré_Gym e gimnasta si de dragul vostru a invatat romaneste. Ca sa va vada zimbitoare ar fi in stare sa invete si dulcele grai moldovenesc si vorba iute olteneasca. Zimbiti! Aure merita un zimbet de la voi!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •