View Poll Results: Pronosctic Steaua - Villarreal

Voters
206. You may not vote on this poll
  • Se califica Steaua

    140 67.96%
  • Se califica Villarreal

    66 32.04%
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20282930
Results 610 to 630 of 630

Thread: Steaua - Villarreal. Optimi de finala Cupa UEFA

  1. #610
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    hhhhhhhhhhhhhhh

  2. #611
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. #612
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    cccccccccccc
    dddddddddddd

  4. #613
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  5. #614
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob
    lasa ca va intoarceti la treurile casnice! uita-ti ce va asteapta:
    http://www.dinamo-online.net/galerie...?album=6&pos=0
    Bobitza, te faci de ras cu astfel de linkuri. Cu pumnii aia vezi ce zici, sunt satul pana peste cap de shmekerashi numa' pe net.
    Iar partea cu "spurcatzii".....atat va duce capul...
    ex-alpopa

  6. #615
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    pai la ce te poti astepta de la suporterii de internet

  7. #616
    incepator rainbow's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    chicago
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    ...steaua merita doar felicitari pt jocu prestat in teren, imaturitatea fotbalului din estu europeia fost cauza nematerializarii oportunitatilor avute, dar inca o data repertoriul lui gigi becali a iesit la rampa afectand imaginea clubului...

  8. #617
    Schumy fan ADY19's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Pai asta ar trebuie sa si conteze...Steaua prin jocul prestat, prin atitudine, nu prin Jiji... E un prost, un idiot nu mai pot ma...cand vad ce poate sa scoata pe gura aia... mi-e rau. E un inconstient , un redus mintal care e foarte periculos, nu prin faptul ca e retardat ci prin faptul ca nu e constient de asta si se vrea mare persoana publica. .
    24 feb 2005 ziua in care STEAUA a stralucit din nou deasupra Europei

  9. #618
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    Pai stai bre .. ce Cristea nu e varf sau cum ...
    Claudiu nu era om de echipa , faptul ca dadea un 2 goluri din 7 ocazii nu-l facea un mare atacant ...
    Cristea este atacant de banda nu varf autentic. Ori nu am fost eu foarte atent la jocul Stelei ori tu nu stii ce e ala varf autentic sau atacant de careu.
    Fac pariu ca daca Zenga il pune pe Cristea intre fundasii centrali adversi randamentul lui scade la jumate.

    Eu nu am zis ca Raducanu era om de echipa sau mai stiu eu ce altceva. Era atacant autentic, de meserie, omul care asteapta mingea in careu, si face in asa fel incat o baga in poarta, nu care vine cu ea de la mijlocul terenului.
    Si nici ca era mare atacant nu am zis, dar era singurul pe care il avea Steaua.
    La ora actuala Steaua nu are un astfel de jucator. Nici Oprita care are statura de varf nu este un atacant de careu. Daca il pui pe banda dreapta, ara terenul, dribleaza, paseaza, este util echipei. Daca il pui in careu nu joaca nimic (ca in meciul asta). Da un gol pe sezon.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  10. #619
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADY19
    Pai asta ar trebuie sa si conteze...Steaua prin jocul prestat, prin atitudine, nu prin Jiji... E un prost, un idiot nu mai pot ma...cand vad ce poate sa scoata pe gura aia... mi-e rau. E un inconstient , un redus mintal care e foarte periculos, nu prin faptul ca e retardat ci prin faptul ca nu e constient de asta si se vrea mare persoana publica. .
    E adevarat ca Steaua trebuie felicitata pentru joc si atitudine. Insa stii ce cred eu ca o sa se intample daca Jiji continua asa? Antrenorii buni se vor feri sa vina sa antreneze in Ghencea. Ceilalti vor veni pentru bani probabil, dar nu vor reusi sa faca performanta atat timp cat patronul care habar nu are cu ce se mananca antrenoratul va face echipa...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  11. #620
    Schumy fan ADY19's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Ai dreptate. Dar asta e...nu se poate padure fara uscaturi . Si la noi si la voi
    24 feb 2005 ziua in care STEAUA a stralucit din nou deasupra Europei

  12. #621
    senior Nea Vasile's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    189
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Antrenorii buni se vor feri sa vina sa antreneze in Ghencea. Ceilalti vor veni pentru bani probabil, dar nu vor reusi sa faca performanta atat timp cat patronul care habar nu are cu ce se mananca antrenoratul va face echipa...
    Ei totusi, nu e chiar asa. Omul a vrut pur si simplu un om in echipa la un meci anume, si i-a cerut antrenorului sa-l integreze in echipa cum stie mai bine, ca de aia e antrenor . Acuma judecind la rece, nu vad nimic nemaivazut in asta. Daca omul tot da banii, atunci cred ca are si el dreptul la "mici" favoruri, cu conditia bineinteles sa-si asume responsabilitatea. Cu Valencia a cerut sa joace Cristea si i-a mers, nu-mi aduc aminte sa-l fi laudat cineva ca i-a cerut asta lui Zenga . Daca Cristea nu juca nimic (pe postul lui preferat, fireste), atunci Zenga se spala pe miini si "JiJi" nu e chiara asa de prost sa nu-si de-a seama de propriile greseli, chiar cind e vorba de favoritzii lui.

    Problema la "Jiji" e ca nu are un stil prin care sa ceara ceva fara sa calce pe bataturi orgoliul unui Piturca sau Zenga, de exemplu. Dar in nici un caz nu e "retardat" sau alte chestii d-astea nostime, e cel mult prost crescut (in unele situatii). Merita totusi si el destul credit pt performanta Stelei, daca sintem corecti.

  13. #622
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    un om la un meci anume nea Vasile? Pai a zbierat sa intre cristea acum dumitru..cine mai urmeaza?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #623
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    haide bre ce mare lucru a zbierat
    Cristea si Dumitru ......

    pai Cristea oricum e un jucator titular , iar Dumitru f. probabil va fi si el

    Mai grav era daca zicea :
    Sa joaca Lovin
    sau pe netotu`so care acum e la Steaua II

  15. #624
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Cristea era titular din partzi pana sa zbiere ciobanul.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #625
    senior Nea Vasile's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    189
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    un om la un meci anume nea Vasile? Pai a zbierat sa intre cristea acum dumitru..cine mai urmeaza?
    Ca a zbierat (de fata cu jucatorii) asta tine de proasta crestere, sint de acord. Totusi, repet, daca isi asuma responsabilitatea pt eventuala evolutie slaba a "favoritului", atunci e treaba lui, antrenorul e acoperit.

    Nu stiu cine urmeaza, da' cred ca Nicolitza

  17. #626
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu nea Vasile asta zbiara peste tot nu numai de fata cu jucatorii....asa zic si eu ca urmatorul e banel
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  18. #627
    senior Nea Vasile's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    189
    Reputatie
    1
    Ideea e ca, vrem sau nu sa acceptam, patronii (cei care dau banutzu pina la urma) se cam baga cind e vorba de propria investitie. Ei fixeaza obiective, au ultimul cuvint in materie de transferuri, mai sugereaza ca vreun "nepot" sa fie bagat in echipa uneori, etc. etc. Asta se cam intimpla peste tot, si la case mai mari nu numai la noi, cred ca nici Alex Ferguson nu e liber ca pasarea cerului . La noi "Jiji" vrea sa intre Nea Dumitru, la Dinamo saracu Andone se da de ceasul mortzii sa nu-i vinda sefii jucatorii, si tot asa . Viata de antrenor!

    Nu-i vorba ca si antrenorii (unii) au uneori "nepotzii" lor, vezi Luce cu juniorul sau Pitzi cu Sandel

  19. #628
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nea Vasile
    Ideea e ca, vrem sau nu sa acceptam, patronii (cei care dau banutzu pina la urma) se cam baga cind e vorba de propria investitie. Ei fixeaza obiective, au ultimul cuvint in materie de transferuri, mai sugereaza ca vreun "nepot" sa fie bagat in echipa uneori, etc. etc. Asta se cam intimpla peste tot, si la case mai mari nu numai la noi, cred ca nici Alex Ferguson nu e liber ca pasarea cerului . La noi "Jiji" vrea sa intre Nea Dumitru, la Dinamo saracu Andone se da de ceasul mortzii sa nu-i vinda sefii jucatorii, si tot asa . Viata de antrenor!

    Nu-i vorba ca si antrenorii (unii) au uneori "nepotzii" lor, vezi Luce cu juniorul sau Pitzi cu Sandel
    Numai sa nu ajunga pe banca la fel ca Staicu. Si patron si antrenor. Si presedinte, si primar... polivalent baiatul.. si el nu stie sa lege 2 vorbe. bleah imi vine sa vars
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  20. #629
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    mah, suporterii vostri la meciul cu Sportul au vazut niste "GUNOAIE" in niste jeep-uri,cum se face ca scoateti cite un scheunat cind e vorba de Jiji,Dinel...!Steaua va bate si fara antrenor la ce varza sunteti in aparare.
    Last edited by iulian; 25th March 2005 at 13:38.

  21. #630
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by suporterita
    mah,suporterii vostri la meciul cu Sportul au vazut niste "GUNOAIE" in niste jeep-uri,cum se face ca scoateti cite un scheunat cind e vorba de Jiji,Dinel...!Steaua va bate si fara antrenor la ce varza sunteti in aparare.
    Este ultima data, iti promit, cand iau in discutie o replica de a ta. Si pt. cultura ta generala, era o parere despre Gigi nu despre Steaua, la fel cum, ca de fiecare data cand cred ca trebuie imi expun parerea si despre aia de la Dinamo, care mai mereu nu ii lauda ba dimpotriva.
    Last edited by iulian; 25th March 2005 at 13:37.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •