RAPID copos amaninta ca nu inscrie echipa on campionat pe principiul ,plec daca nu ma lasati sa fur,a refuzat(oare?)
oferte mult mai bune si acum la dat ieftin pe Rat, umbla sa-i vanda pe Bratu si Radoi. Dolha n-a semnat, a venit Dossey dar e sub dolha valoric
In schimb locul lui Schumarcer a ramas vacant inca din iarna, de aia au avut retur slab iar Sabau care avea un rol foarte important s-a retras.A venit N'Jock care nu cred ca se va vedea ca la Arad,desi nici acolo n-a jucat extraordinar daca e sa fim sinceri

STEAUA hotarati sa-l vanda pe Cl.Raducanu ,au adus in loc unul mai slab
Dinita. In rest au luat resturi ca Nanu si Pitu refuzati de altii.
Curt e bunicel dar au plecat deja Trica,Mutica si inca cateva rezerve eterne gen Mieila,Panc,Ghionea ... Mai nou nici nu se stie daca vor juca pe Ghencea

BISTRITA au pierdut cel mai valoros jucator,Sanmartean. Ramane Jenel


BRASOV au adus si au plecat ciurucuri. Niculae promite ca strange surubul
A plecat Dossey, la fel de bun ca Prunea numai ca Prunea e batran si prea ...sindicalist

CRAIOVA cand ziceam ca lucrurile s-au linistit apare iar stafia netoiului ,evaziuni fiscale, chitante, dezlegari ilegale, circ,scandal :?

CEAHLAUL a pierdut singurul fotbalist, Axinia dar si pe Purica si Burdujan


DINAMO astia vor sa vanda tot si lichideaza tot au datorii multe.Poate vor sa se mute mai la est lista vanzarilor e prea lunga.Vor sa-l aduca pe ...galamaz bun baiatu
Razboi mocnit intre doua tabere netoiu si becali din umbra vs badea si generalii. Colac peste pupaza,il adusera si pe cornelus sa-i termine de tot ca ala n-are nici o treaba cu fotbalul dar stie sa traga sfori.Oare cite etape rezista Andone pana sa-i ia locu dinu?

BACAU au pierdut juma de lot.A schimbat tactica seche si a inchis robitetul aproape de tot.E suparat

ARGES inca nu stiu nici cu ce jucatori vor incepe, de pierdut mai pierd citiva.Sporvor principal o firma de taximetre :?

NATIONAL nu s-au inteles cu evreii, au datorii mari la jucatori, faliment
au pierdut juma de echipa ,de luat nimic ,nici nu se antreneaza, nici nu stiu antrenorul care e

FARUL n-au luat mare lucru dar au si pierdut pe Zicu si inca citiva.Nimic nou la ei.Nu cred ca va reusi sa-l suplineasca pe Zicu unul din noii veniti.Raman una din echipele cu lot subire valoric :?

ASTRA au luat citiva jucatori buni doar de rezerve la ei, au mai pierdut 3,4
si au reusit sa se faca urati de un oras intreg.Vor juca toate meciurile "in deplasare"

POLI AEK nebuloasa totala.Cred ca nici patronii actuali nu stiu daca sint sau nu patroni.Armas,dobos si inca unul aparaut acum,poate omul lui Armas.daca pleaca Dobos sint mancati dupa mine.Lot slab,cimitirul elefantilor de mana a 2-a

UNIREA A.I. datori la jucatori,lot subtire, mai degraba pleaca decat vin jucatori.

OTELUL alinierea planetelor,minune, sint tot in A, au pierdut cam toti jucatorii.Incearca sa incropeasca un lot de la 0 .Fara pregatire de vara

ORADEA deocamdata au piedut sponzorul si pe Csehi dar cica vor sa joace intr-o divizie superioara