View Poll Results: Ati putut copia la BAC?

Voters
48. You may not vote on this poll
  • Da, ne`au lasat supraveghetorii

    20 41.67%
  • Da, dar am strans din buci

    9 18.75%
  • Nu

    19 39.58%
Page 1 of 134 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 21 of 2806

Thread: Bac

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1

    Bac

    Ia sa vedem cine da bacu anu asta?
    Haideti sa discutam aici, pe threadul acesta, despre clasa a XII-a si despre bacul care ne asteapta (pe cei care suntem clasa XII). Cei care au trecut acest hop isi pot aminti, cu placere sau nu, cum a fost, cum au invatat, cum au copiat() sau ne pot da ceva sfaturi cum sa trecem mai usor de acest moment
    Last edited by andreiush; 19th February 2005 at 18:22.

  2. #2
    sport legend ilenuta's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    Vaaaaai... ce demult a fost Fuse si se duse !
    Hm, nu a fost unul dintre cele mai fericite momente, dar la cat de departe e, ce mai conteaza
    Iar de copiat... mai andreiush, ce vrei tu sa zici aici ?
    Bun, deci cand am dat eu s-a copiat la o proba (sau mai bine zis am fost copiata ), dar la cea care ma interesa pe mine, nu s-a mai putut
    Si sa nu uit: bafta andreiush ! dar lasa ca iti mai uram pana atunci

  3. #3
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    nu`mi mai aminti iushuleeeeeeeeeeeeeee
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  4. #4
    MoggiPresedinte Al Dracu's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Calare pe situatie
    Posts
    3,543
    Reputatie
    1
    La mine a fost de vis, am scos 8,40! Si am putut sa-mi aleg si materiile! Am dat la Sport unde bineinteles am scos 10 (cu toate ca am cerut 16 deoarece punctajul de 10 era 1600 iar eu am scos 2200). Am mai ales Istoria unde am fluierat (un 9,02) si la impuse n-am avut probleme cu Romana si Chimia. Ceva probleme la Romana oral unde s-a tot tinut junghiul ala de mine 10 minute sa-i spun versuri de Eminescu. Cind i-am deschis gura si-am inceput cu "Tu esti Mircea?" m-a dat afara...
    Ideea e ca am fost tot timpul sigur ca iau bacul fara probleme, de-aia mi s-a parut usor, chiar distractiv. Da' yo-s boshorog expirat, nu stiu cum e in zilele astea!
    I need to be myself
    I can't be no one else
    I'm feeling supersonic
    Give me gin and tonic

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Bei Al Dracule, da' tu la catzi ani ai dat bacu' mah ?! La 3,4 sau la 5 ?!
    ex-alpopa

  6. #6
    MoggiPresedinte Al Dracu's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Calare pe situatie
    Posts
    3,543
    Reputatie
    1
    La 2 ca-s precock! Nu vezi ce batrin intelept is acum la 6?
    I need to be myself
    I can't be no one else
    I'm feeling supersonic
    Give me gin and tonic

  7. #7
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    si leai scris si despre juve la istorie? ca tot se incadreaza perfect in domeniu ... ai scris cu negru si profu corector era bianconerro deal nostru de tia pus nota aia ?

    acuma on topic, BACul e naspa ca se da in clasa XII-a si ii strica farmecul, in loc sa petreci la despartire tre sa bagi la greu cu invatatu ,da e bine totusi ca dupa ce vii cu pluta in liceu pleci cu bacul....e o evolutie si asta.
    nu va zic cat am luat la romana(ca tot imi place mie gramatica ) ca no sa ma credeti
    Last edited by Marquise MGP; 20th February 2005 at 16:09.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Cat ai luat ma Marquise? 10? Eii...modestule
    Mai da numai eu si cu DelPiero dam bacu anu asta? Credeam ca suntem mai multi

  9. #9
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    nici kiar 10 ca nu scriu frumos
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  10. #10
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Ce n-as da sa-l mai dau si eu odata
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #11
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    si io l-am dat acum cativa ani buni... chiar dupa grevele alea ca nu vroia nimeni bac din 7 materii... 9,45 (per total)... si n-am dat sport, ca eram lemn, plus ca aveam scutiri pe toti 4 ani si nu aveam voie. punct tare, matematica si franceza cu 10, punct slab economie (8,85) {by the way, acum sunt economist, deci nu prea are relevanta bacu}. s-a copiat pe rupte la mate (doar unii de la altii) si la economie, la restul cu moderare...
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  12. #12
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    chemati-o pe dianette pe aici, ca am vazut ca are 18 ani de asemenea mai e o persoana care anul acesta va da bacul: norishor
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Ce n-as da sa-l mai dau si eu odata
    De ce sa-l mai dai odata? Eu n-as vrea sa mai dau odata capacitatea
    Hopa... ia uite catalanu ce le mai stie

  14. #14
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by josephine
    matematica si franceza cu 10
    si eu am luat 10 la mate si la engleza si nu am copiat
    De copiat am copiat la istorie unde am luat 9,80 ca mi-a fost lene sa copiez tot ce scria in carte .... mare geseala

    @andreiush: pentru ca daca as da bacul din nou am presupus ca as avea 18 ani din nou
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Mai da multe presupuneri mai faci tu
    Moama da ce note mari ati luat la bac Si eu vreau

  16. #16
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    am zis eu ca am copiat la astea? am zis numa ca s-a copiat. adikatelea au copiat altii de la mine. la economie am copiat, insuficient, ca nu mi-a placut materia si ne cerea cuvant cu cuvant! erau subiecte de completat spatiile libere cu cuvintele exact din carte! kkt de examen! in rest, m-am descurcat fara!

    nimic nu se compara cu distractia de la aflarea rezultatelor! super party!
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Josephino, shi tu eshti "precock" de zici ca ai dat "acum catziva ani buni" ?!
    ex-alpopa

  18. #18
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    dar ce? 5 ani nu is cativa ani buni? io zic ca da,... dar neh.
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  19. #19
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Catalanul
    chemati-o pe dianette pe aici, ca am vazut ca are 18 ani
    wow vad k sunt chemata...gata sefu sa traiti am venit
    eu de bac nu prea sunt stresata..cel putin nu ink..da park ma vad in ultimele 2 luni k un soarece d'ala de biblioteca inchisa in kmera si invatand la istorie,romana&co.
    deocamdata mai mult ma intereseaza admiterea la facultate..deh facultate grea(farmacie)..admitere grea..

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Esti numaru 3
    Nici eu nu pot sa zic ca is stresat de bac... de aia stau asa mult pe forum
    Cateodata ma gandesc...oare cand o sa invat io la romana...hmm... Oralele parca ma streseaza un pic... nu stiu ce o sa fac cand voi fi in fata alora Toata lumea zice ca ii usor la oral, ca se dau note mari.. numai eu nu cred.

  21. #21
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dianette_d

    deocamdata mai mult ma intereseaza admiterea la facultate..deh facultate grea(farmacie)..admitere grea..
    asa e ...facultatea e mai importanta....ca bacul oricum poti sal dai sin toamna
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •