View Poll Results: Cine va castiga Champions League????

Voters
99. You may not vote on this poll
  • Real Madrid

    22 22.22%
  • Bayern Munchen

    4 4.04%
  • Manchester United

    7 7.07%
  • Inter

    6 6.06%
  • Milan

    22 22.22%
  • Juventus

    14 14.14%
  • Lazio

    0 0%
  • Deportivo

    10 10.10%
  • Chelsea

    14 14.14%
Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 127 to 147 of 236

Thread: Cine va castiga Champios League sezonul 2003-2004

  1. #127
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Are si chelsea o sansa, ii drept nu asa de mare ca si scrisu lui ToXic . 30% zic eu ca chelsea va trece de arsenal..doar ca apoi joaca si cu realu..hmmm..

  2. #128
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    CU REAL nu cred ca are multe sanse!!!!!!!

  3. #129
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    YEAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    CHELSEA ia batut pe ARSENAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2-1!!!!!!!!!
    Si MONACO pe REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    3-1!!!!!!!!!!!!!!!

    CHELSEA RULZ!!!!!!!!
    Deci ce credeti???

  4. #130
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Chelsea Va Castiga!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #131
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Yep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Chelsea Rulz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    DEci nu va mai juca cu real ci cu monaco??????!!

  6. #132
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Da, cu monaco, e o echipa foarte buna, dar Blues vor castiga!
    Finala te asteapta, Chelsea, impotriva lui Milan, as dori!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #133
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Monaco a eliminat pe Real! La asa ceva chiar nu ma asteptam! Dar asta e! Milan e favorita acum.

    Favoritii la Liga Campionilor ar fi, in ordine:
    1. Milan
    2. Chelsea
    3. Porto
    4. Monaco
    5. Lyon
    6. Deportivo

  8. #134
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    real a pierdut!
    eu cred ca favoritii sunt milan si chelsea.asta cred ca o sa fie finala!!dar ar fii super misto daca milan ar pierde cu deportivo!!ce m-as bucura!

  9. #135
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Asta o vom vedea diseara!
    PS:madridista,tu parca nu te bucurai de infrangerea altora,nu?!

  10. #136
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Dak Real s-ar fi calificat ar fi fost un careu de ashi de vis. Oricum, cu Porto, Depor shi Chelsea ashtept spectacol peste spectacol. Sa nu o uitam pe Monaco, dirijata de Deschamps, care poate fi surpriza.........
    Imi doresc o finala Chelsea - Depor!
    ex-alpopa

  11. #137
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Daca va uitati in polul de la inceput, veti vedea ca numai celsea si deportivo au mai ramas... daca totusi castiga monaco? Dupa cum a jucat aseara, cred ca are totusi sanse destul de mari...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  12. #138
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Te bucuri, madridista? Eu nu ma bucur. Dar nici trist nu sunt. Mi-ar fi placut sa fie prelungiri la La Coruna (pentru ca n-am mai vazut prelungiri de la finala cupei UEFA de anul trecut).

  13. #139
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1

    Cine credeti ca va castiga Liga Campionilor 2003-2004?

    Acum, ca s-au stabilit cele 4 semifinaliste, si ceva surprize au avut loc, cred ca se impune un nou sondaj.

  14. #140
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    Reprezentantii antifotbalului au murit fiind pe rand rapusi de nemiloasa sabie galitiana..................nu mai conteaza cine castiga Liga, SuperDepor a demonstrat ceea ce era de demonstrat....

  15. #141
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Daca Milan ar fi practicat anti-fotbalul in seara asta, Deportivo nu s-ar fi calificat.

  16. #142
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Swordlord
    Daca Milan ar fi practicat anti-fotbalul in seara asta, Deportivo nu s-ar fi calificat.
    stii ce e asta ? e blablablablablablabla....si spune-mi atunci ce a practicat Milanul in seara asta? ..... anti anti-fotbal ? ....daca-daca...baiete: Depor s-a calificat ca a jucat fotbal si nu a intrat pe teren gandindu-se ca e invinsa....Milan s-a gandit cum va ridica cupa in mai ,stiind ca nu mai exista Real sau Arsenal....it's so sweeeeeeeeeeeeet

  17. #143
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Fii serios! Se vede ca esti anti-italian. Da, Depor a jucat bine si, da, Milan s-a crezut mare si tare, dar vina e a milanezilor (sau mai bine zis a lui Ancelotti) pentru ca milanezii nu au jucat sa-si apere avantajul, au jucat ca si cum ar fi fost primul meci. Increderea prea mare in sine n-a mirosit a bine! Trebuiau sa joace ca Porto la Lyon. Sa tina cu dintii de orice minge in prima repriza. Nu sa joace la spectacol. Ai vazut posesia balonului? Ai vazut ca Milan a atacat de la inceput? (Doar ca a facut-o steril.)

    Apropo, eu nu tin cu Milan, in cazul in care nu stii.

  18. #144
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    Nu conteaza daca tii sau nu cu Milan...nu am absolut nimic cu tine....si nu imi displace fotbalul italian....+Milan e o echipa foarte mare si valoroasa doar ca ...o urasc si nu urasc echipa ci ceea ce a facut Ancelotti; acest lucru ma face foarte subiectiv cand vine vb de echipa asta,recunosc si cand ii vad imi doresc din toata inima sa esueze .....cauza: si-au batut joc de un mare campion, Rivaldo....asta-i tot....restul italienelor, sa traiasca,din partea mea.....

  19. #145
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    A, aici sunt perfect de acord. Nici mie nu-mi place ce i s-a intamplat lui Rivaldo la Milano. Si nu numai asta, dar mai sunt si intalnirile (cu, cel putin, caracter dubios) Milan - Deportivo de acum cativa ani si Milan - Celta de acum cateva luni, ambele incheiate cu 1-2, cand Milan pur si simplu le-a dat victoria pe tava acestor echipe. (Na, sa-i mai ajute si alta data pe Deportivo! )
    In aceste privinte, nici eu nu sunt incantat de Milan.

    (Si imi cer scuze, credeam ca te-ai referit si la Juventus cand ai zis "Reprezentantii antifotbalului...".)

  20. #146
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1

    Talking

    Nu,nu.... Juve e chiar ok ,mai ales de cand e acolo Nedved si de cand l-au dat pe Pipo (mai bine se facea draqu actor,nu fotbalist)...Stii,e foarte interesant: de ex. nu-i sufeream pe Manchester,dar de cand "codita"lui Beckham a plecat, imi plac si am rabdare sa ma uit la meciurile lor....la Milan ,culmea imi plac jucatorii gen Kaka, Maldini, Sheva,Nesta....dar antrenorul....e drept acum ca-s poate prea "impotriva" lor,dar daca mai pui ca in seara asta a jucat echipa mea preferata vs. echipa la care tin cel mai putin.....cred ca se explica...

  21. #147
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Inteleg.
    Mie nu-mi placea Manchester cand juca Beckham la ei, si nu-mi place Manchester nici acum. Nu inteleg cum castiga, pentru ca nici unul din jucatorii lor nu are cine stie ce valoare.
    Ma bucur ca-ti place Juve.

    Apropo de subiectul thread-ului, cine crezi ca o sa ia Liga Campionilor?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •