Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 97 of 97

Thread: Jigniri si nici o treaba cu subiectul!

  1. #85
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Originally Posted by Sifodias View Post
    Bai soarece de internet,hai sa ne intalnim sa-mi spui in fata cea-i de spus.!Sa vedem cat mai esti de curajos atunci.Pulifrici,tu ai inceput atacurile la persoana asa ca o sa ma pis pe mormantul tau!Te provoc cand vor muschii mei bai meltene,nu vrei sa te provoc data-n gatul matii si abtine-te de la alte atacuri.Cum nu e bai laba trista cel mai mare antrenor roman al ultimilor ani(asa am spus nu cel mai mare din toate timpurile,dar tu citesti textul ca si idolul tau oierul sef)?Cine are performantele lui dintre antrenorii romani?

    Probabil ca i-au aparut si petele pe pectorali
    La mine vrea cu tot neamu, numa ca-s prea superiori pentru el.
    Ok amu cine stie sa-mi zica ce inseamna Tizule?

    Quote Originally Posted by Sifodias
    Tizule,te rog respectuos sa te abtii de la alte comentarii la adresa persoanei mele pentru ca nu ai mancat cu mine din aceesi farfurie ca sa-ti permiti sa comentezi!Mie mi-ar fi rusine sa jignesc o persoana pe care nu o cunosc dar sa pare ca pentru tine nu-i o problema!Ce te fute pe tine grija de avatarul meu?Ce plm te roade invidia sau care-i problema?Asa ca Pulica,daca nu vrei sa-mi bag **** in tot neamul tau de nesimtiti superiori,pe viitor,nu-ti mai da cu parerea despre vreun aspect ce tine de persoana mea.
    I-am cerut si io o traducere dar n-am mai primit nimic
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  2. #86
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    taulare, ce faci ma? traiesti?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #87
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Pai ce vrei man,sa-ti dau mura-n gura?Dai si tu un search si ai sa vezi ce inseamna cuvantul.Sau poti recurge la varianta low-tech si poti rasfoi paginile unui dictionar.
    Fedor: "The one who doesn’t fall doesn’t stand up"

  4. #88
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu stiu, baietii astia Bumbescu, Tyler si Grecu_ vad ca au cam acelasi idei, uneori fixe (nu stiu daca si putine). Li se cam pune pata pe aceiasi oameni am observat si sar toti trei o data. Ciudat. va rog pe toti trei sa incetati cu jignirile, nu de alta dar vad ca Sifodias nu v-a mai raspuns si sunteti cam singurii in ofsaid si in ceea ce priveste conduita pe forum e un exemplu. Voi nu.

  5. 10th March 2011, 16:07
    Reason
    postare sanctionata

  6. #89
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Sarmanu' Vadim, nu scapa nicio ocazie de a-si etala ignoranta in ceea ce priveste ''faptele'' de forum. Eu cu asta am avut un conflict mai vechi pe un thread unde empatiza cu huliganismul sarb (vezi meciul Italia-Serbia). Cum am o relatie tensionata cu crestinismul (deci si cu iertarea) n-am uitat deloc si m-am gandit ca n-ar strica sa-i dau o scatoalca de control.

    E drept, am putine idei, tot nu-s ca tine monomaniac.

    Marius, da ma, mai traiesc. Sunt en passant pe aici, caci desi am sinuzita si mirosul diminuat, parca trazneste prea rau haznaua lui Vadim.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #90
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Nu stiu, baietii astia Bumbescu, Tyler si Grecu_ vad ca au cam acelasi idei, uneori fixe (nu stiu daca si putine). Li se cam pune pata pe aceiasi oameni am observat si sar toti trei o data. Ciudat. va rog pe toti trei sa incetati cu jignirile, nu de alta dar vad ca Sifodias nu v-a mai raspuns si sunteti cam singurii in ofsaid si in ceea ce priveste conduita pe forum e un exemplu. Voi nu.
    Esti bestial.Ieri, alaltaieri a luat vreo 5 familii-n **** si azi e un exemplu.
    Bai vadime, forumul asta al tau pare a fi un instrument extraordinar de reabilitare intr-un timp record a damblagiilor. Poate ca ar trebui ca in toate puscariile, baieteii sa aiba acces la ols. In felul acesta , schimband pm-uri cu tine(ca sifodias ieri) ar ajunge toti veritabile exemple.

    In rest, in primul rand ca nu eu am sarit la sifodias ci el la mine, iar cu grecu ma aflu pt prima oara in aceeasi barca(pana acum existand o gramada de contre intre noi).
    Iar despre partea cu "nu v-a mai raspuns sifodias", oare ce crezi tu ca ar putea raspunde el?

    *
    Last edited by leodacin; 10th March 2011 at 19:39. Reason: *
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  8. #91
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    In rest, in primul rand ca nu eu am sarit la sifodias ci el la mine, iar cu grecu ma aflu pt prima oara in aceeasi barca(pana acum existand o gramada de contre intre noi).

    Razvan@Trebuie sa tragi si-un pipilica pe mormantul lui vadim, chiar daca-i gol. Vadim, banuiesc ca in calitate de nou chiabur ti-ai asigurat deja locul, cu tot cu marmura de rigoare.
    Pai Bumbescule, el n-are de unde sa stie, caci e noul pe propriul sau forum...

    Ma indoiesc ca o sa poata doar un pipilica, tu de ce crezi ca Razvan era poreclit Martin Djetou?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #92
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Nu ma intereseaza ce a fost ieri, daca nu sunteti in stare sa respectati aceasta sectiune unde eu sunt moderator, exista si sanctiuni.

  10. #93
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Pai Bumbescule, el n-are de unde sa stie, caci e noul pe propriul sau forum...

    Ma indoiesc ca o sa poata doar un pipilica, tu de ce crezi ca Razvan era poreclit Martin Djetou?
    In varianta alba .



    Leo trebuia sa-i trimit un PM? (ca io asa am primit).

    Cred ca ai facut o mare eroare deoarece sefu` o zis altceva mai sus.

    Ma duc la niste berule sa incarc rezervorul pentru a avea o conduita mai buna pe forum.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  11. #94
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Razvan draga, daca ai primit vreun pm cu injuraturi, il raportai si aveau grija moderatorii, nu iti faci singur dreptate. Ai fost moderator si stii cum merg lucrurile.

  12. #95
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca ia si maine Steaua bataie, ma imbat si va banez pe toti!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #96
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Perfect. Gata cu porcaiala.

  14. #97
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    azi fiind o zi de frecat menta intrai in arhiva ols si retinui doar atat...
    Nu mai am 18 ani, sa cred ca tot ce zboara se mananca
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •