Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 97

Thread: Jigniri si nici o treaba cu subiectul!

  1. #22
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Pe aceeasi logica ar fi trebuit sa te banez si pe tine, dar toata lumea stie ca oricine se mai enerveaza.
    Nu ti-e rusine ma, cand am injurat eu asa?
    Una e sa-l faci pe unul ******* si alta e sa te pisi pe mormantul lui, pe-al ma-sii, sa-i iei neamu-n ****, asa cum a facut animalul ala....

    Esti jalnic vadime in incercarea ta penibila de a-ti salva rahatul asta de forum(da, asa e, mai scriu pe el, insa din inertie si pt ca mai am amici pe aici)
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  2. #23
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    poate nu intelege eu, ma bucur ca intelegi tu si ca totul este ok din pct. tau de vedere chit ca asta inseamna sa te prostituezi

    apropo, de regulament vad ca-l respectati de nu mai puteti

  3. #24
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bumbescu, ti se pare. In mesajul sters scris de tine chiar daca erai mai doct tot la fel de jisnic era mesajul. Uneori e de preferat ceva ed la obraz decat un nesimtit care te face praf pe ocolite. Insa, in esenta e acelasi lucru, ma.

    Resita, nu ai treaba? Sa dai un ban ceva? Stiu parerea ta. Gata, ho cu tata.

  4. #25
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    ha ha, ce va spuneam eu acum cateva zile

    hai mosule, baga din top si incepe sa acuzi ca de asta esti bun

    paranoia sa traiasca

  5. #26
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Nu ti-e rusine ma sa iti ataci asa fostii colegi?

  6. #27
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Resita, nu stiu daca sunt bun, dar asta este aici. Stiu ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda, nu e nici o problema, dar tu simti nevoia sa repeti aceeasi chestie la cateva zile cam la fiecare mesaj scris in ultima vreme pe forum si pe bune uneori simti ca ai o musca la ureche... Ideea ta in sine e o idee, ok, dar daca o repeti ca o moara stricata e bazait de tantar ca sa iti citesz din Egipteanul.

  7. #28
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Bumbescu, ti se pare. In mesajul sters scris de tine chiar daca erai mai doct tot la fel de jisnic era mesajul. Uneori e de preferat ceva ed la obraz decat un nesimtit care te face praf pe ocolite. Insa, in esenta e acelasi lucru.

    Resita, nu ai treaba? Sa dai un ban ceva? Stiu parerea ta. Gata, ho cu tata.
    Pune mesajele aici, ca sa vada toata lumea ce comparam.

    Normal ca-l fac praf, pt ca e asa cum e, insa il fac praf lasandu-i mortii si mama in pace si neapeland la felatii si alte chestii.
    Deci "ma pis pe mormantul tau" reprezinta in viziunea lui vadim "ceva de la obraz"
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  8. #29
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Deci "ma pis pe mormantul tau" reprezinta in viziunea lui vadim "ceva de la obraz"
    Sau de la pectoral.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  9. #30
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Pune mesajele aici, ca sa vada toata lumea ce comparam.

    Normal ca-l fac praf, pt ca e asa cum e, insa il fac praf lasandu-i mortii si mama in pace si neapeland la felatii si alte chestii.
    Deci "ma pis pe mormantul tau" reprezinta in viziunea lui vadim "ceva de la obraz"
    Ok nu de la obraz, ci din popor. Am sters mesajele alea nu era in regula, gata, vedem ce se mai intampla.

  10. #31
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Mesajul meu nesimtit(dupa ce tot el ma atacase primul)

    Originally Posted by Bumbescu View Post
    Sifodias, de multa vreme am remarcat ca esti unul dintre cei mai agresivi(cel putin prin sfatosenie) imbecili de pe forum...ar fi bine sa te abtii pe viitor sa ma mai provoci, nu de alta, dar tinand cont de creierul tau de gugustiuc, e floare la urechi sa te fac sa-ti apara pete de furie pe pectoralii aia pe care ii prezinti cu mandrie dubioasa de poponar in avatar.
    Eu l-am jignit pe lucescu, care nu e nici forumist ols si nici macar cel mai mare antrenor roman cum visezi tu.

    si mesajul lui din popor....

    Originally Posted by Sifodias View Post
    Bai soarece de internet,hai sa ne intalnim sa-mi spui in fata cea-i de spus.!Sa vedem cat mai esti de curajos atunci.Pulifrici,tu ai inceput atacurile la persoana asa ca o sa ma pis pe mormantul tau!Te provoc cand vor muschii mei bai meltene,nu vrei sa te provoc data-n gatul matii si abtine-te de la alte atacuri.Cum nu e bai laba trista cel mai mare antrenor roman al ultimilor ani(asa am spus nu cel mai mare din toate timpurile,dar tu citesti textul ca si idolul tau oierul sef)?Cine are performantele lui dintre antrenorii romani?

    Probabil ca i-au aparut si petele pe pectorali
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  11. #32
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Tu ce faci frate le tii pentru posteritate, pastrezi tot ca sa scrii un roman?

  12. #33
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    De fapt mesajul la care m-am referit e cel sters si e cel de mai jos:

    Stimate pitecantrop(asta ca sa te respect putin, pt ca ma vazut ca asa iti place), cred ca ti-ar trebui o reincarcae a bateriei "creierasului" tau. Hai sa vedem cine ce a zis si de unde a inceput totul:

    Deci cum e vitelino, cine pe cine a atacat? Cine a facut referiri la persoana celui cu care dialogheaza? Cine a inceput cu jignirile?
    Referitor la capace, singurele pe care ai putea tu sa le pui sunt alea de la fabrica de otet, unde probabil lucrezi in schimburi.
    Iar capacitatile tale intelectuale sunt evidente, adica lipsesc cu desavarsire.
    E suficient un post ca ala de mai sus ca sa-si dea oricine seama cam ce fel de individ esti.
    Revenind la capace, pe alea ti le vei lua tu de la mine, daca ma voi plictisi si voi considera ca unul ca tine merita o astfel de atentie.
    Oricum, capace animalule, chiar si pe un forum, inseamna cu totul altceva decat sa futi mamele si sa te pisi pe morminte.
    Vreo doua capace tocmai ai luat tu mai sus, iepurasule.

  13. #34
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Heh, tipic Vadim. Nici un raspuns, putina incercare de a devia subiectul, multa vrajeala de 2 bani

  14. #35
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Yep, that's me.

  15. #36
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Tu ce faci frate le tii pentru posteritate, pastrezi tot ca sa scrii un roman?
    Relax vadime, nu incerca sa fii ironic, ca nu te prinde. Injuraturile aluia le-a pus Grecu aici, iar postul meu era intr-un replay.

    Referitor la mesajul de mai sus...da, si, care-i problema?
    Dupa ce ma injurase in ultimul hal mai poza si in mironosita atacata.(pune si postul ala).
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #37
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Se incadreaza in ce am scris eu: tu subtil, el din popor (nu neg ca a vorbit urat). Am sters ambele. La fel de nocive pentru forum.

  17. #38
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    ai si mutat thread-ul pe Report Post, maine urmeaza sa dispara de tot

    la mai mare

  18. #39
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu am mutat nimic paranoia. Aici era (intreaba-l pe cel care l-a deschis). Vezi ca ai o problema? Mare?

  19. #40
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    paranoie, era pe administrativ direct, nu pe report post

    in fine, spor la mesaje

  20. #41
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    M-am uitat in thread tools si nu e mutat de nimeni. Deci nu avea cum sa fie in Administrativ. Esti paranoia rau...

  21. #42
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Se incadreaza in ce am scris eu: tu subtil, el din popor (nu neg ca a vorbit urat). Am sters ambele. La fel de nocive pentru forum.

    Bine vadime, baneaza-ne definitiv pe amandoi, ca suntem la fel de vinovati fata de ols
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •