Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 112

Thread: Ce cont de facebook aveti?

  1. #43
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    sorry, eu incerc sa ma pun la curent cu Frontierville-ul lui hinghi si cred ca am apasat gresit pe butoane

  2. #44
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristina View Post
    Deci unde ai acolo Game request in loc sa dai accept la jocul respectiv dai X si apoi o sa iti mai apara si optiunea sa blochezi cererile care au legatura cu jocul respectiv,dai click acolo si apoi OK!
    Un mare pentru asta
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  3. #45
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    voi n`ati stiut ca se poate bloca? Eu inca din prima zi mi`am blocat farmville.
    De acum inainte o sa primiti si de la mine invitatii la Mafia Wars
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  4. #46
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...00000975800922

    Eu joc farmville din cand in cand, dar nu trimit invitatii
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    bre, va trimiteam invitatii ca nu stiam care cum sunteti. de obicei trimit doar vecinilor despre care stiu sigur ca joaca.
    resita, ce vioi ai misunat azi prin gradina mea
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    patroane, ai vazut ce recolta ti-am facut

    hai ca am citit si eu un mic ghid de "arat pamant-ul virtual"

  7. #49
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    da, merci, merci.
    ideea e sa te tii doar de un joc ca altfel innebunesti la cata treaba o sa ai.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #50
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Multumesc, Cristina!
    Am zis!

  9. #51
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Cine-i Dan Alexandru?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  10. #52
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    un sahist
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #53
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Am aflat intre timp cine este.

    L-am facut si eu de cateva ori la sah.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #54
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zebe View Post
    Multumesc, Cristina!
    Oricand,Zebe!

  13. #55
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Am șters mizeria! A prins un puternic aer manelist.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  14. #56
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Vad ca incepe in lume o miscare anti-Facebook. E normal, parca au innebunit cu totii, peste tot in presa la televizor, internet si scrisa 'facebook', facebook facebook. Chiar nu inteleg cum sunt atatia oameni in presa care fac reclama la facebook, o afacere privata care astfel se promoveaza gratis. Ca sa nu mai zic ca este fara indoiala facuta si tinuta de CIA.

    In Franta s-a interzis in mijloacele mass-media sa se spuna despre facebook, iar in Marea Britanie multi incep sa isi stearga conturile.

  15. #57
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    si pe mine ma enerveaza prostia aia cand zic aia pe la tv "va invitam sa intrati pe contul de facebook al emisiunii noastre" :| ..sa il imbogatim si mai mult pe Zuckenberg ala ..si eu cred ca il sterg cat de curand

    revin pe hi5

  16. #58
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    cocalarule

    da si mie add pe feisbuc

  17. #59
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    si pe mine ma enerveaza prostia aia cand zic aia pe la tv "va invitam sa intrati pe contul de facebook al emisiunii noastre" :| ..sa il imbogatim si mai mult pe Zuckenberg ala ..si eu cred ca il sterg cat de curand
    Era bine daca il imbogateam pe Zuckenberg, americanul asta get beget. Dar nu e el, baiatul ein fata, iar in spate e CIA. Uitati-va cum a aparut facebook si cine a investit in el. Iar acum cati baga bani in Facebook, e clar ca tot la comanda o fac. Este un mod ideal de spionaj pentru americani, cum ar fi avut ei acces la ce fac sute de milioane de oameni din toate tarile, ieftin si eficient? Doar asa. Acum la orice ora stiu ce asculta X, cu cine e prieten, ce spune, ce pareri are, totul centralizat si la costuri mici (intretinere de servere . Au reusit si aici cu 'hearts and minds'.

    Si mai e o chestie la care lumea nu se gandeste. Ce impact va avea peste 20-50 de ani faptul ca tu ai scris pe facebook si ai o fisa undeva, apoi fiul tau si asa mai departe. Cum se pot reflecta lucrurile astea in timp? Fisele si dosarele )obsesia ********ilor sunt facute gratis de oameni, de buna-voie, iar copii celor care le fac acum vor avea deja 'antecedentele' acolo. facebook - visul ********ilor.

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Exact asta este si parerea mea.

  19. #61
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Haideți, vrednici revoluționari! Întâi pe OLS, apoi în toată lumea!
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  20. #62
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Ia uite unde era Tokes!

  21. #63
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    frectie. YM-ul nu e controlat de FBI sau de vreo organizatie extraterestra? nu de alta dar, incepand de maine, chiar am dubii daca sa mai ies sau nu din casa. vadim, cine e in spatele ols-ului? pana una alta, mai baga si tu ceva update-uri pe facebook la stiri. nici nu ai idee cat de mult ai avea de castigat ca trafic. sa stii ca nu e suficient pluginul ala si gata. mai bagi si tu un link, o stire, se nasc discutii, stirea merge mai departe. cam asta e la moda acum

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •