Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 42 of 42

Thread: Albanian League !

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Rezultate !

    Flamurtari Vlorė 8 - 0 Elbasani
    Sun 06/03/11 Vllaznia Shkodėr 2 - 0 Besa Kavajė
    Laēi 3 - 1 Kastrioti Krujė
    Dinamo Tirana 4 - 1 Shkumbini Peqin
    Mon 07/03/11 Tirana 1 - 2 Teuta Durrės
    Skėnderbeu Korēė 19 : 00 Bylis Ballsh

  2. #23
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Daca poti etapa viitoare pune si tu niste streamuri.

    Ca m-as uita la niste meciuri,m-ai facut curios.

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Ok ! Voi incerca sa gasesc ! si eu caut streamuri pt ca ma aflu in romania si ma uit la mai multe campionate ! duar ca pe acesta nul gasesc !

    in Campionatu Albaniei sunt goluri frumoase ! Stiti dece? Pt ca albanezi nu au jocuri de pase multe ! ei trag la Poarta ! nu gandesc tactic trag duar la poarta ! Romani sunt Prea destepti in joc ! vor sa joace pase pana in careu ! rar dau la poarta dela distance !

  4. #25
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Da in multe cazuri asa e.

    Imediat mi-a venit in gand faza de la Galati de la Otelul-Rapid cand Herea a luat mingea de pe la 25 metri a intrat in careul de 16 metri si tot mai vroia sa dribleze chiar daca la un moment dat avea culoar de sut bun.Pana la urma a pierdut mingea.

    Totusi aici depinde de la om la om,de la jucator la jucator.

  5. #26
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TIRANE View Post
    Ok ! Voi incerca sa gasesc ! si eu caut streamuri pt ca ma aflu in romania si ma uit la mai multe campionate ! duar ca pe acesta nul gasesc !

    http://www.shqiperia.tv aici ar trebui sa gasesti ce-ti trebuie ..numai ca trebuie sa instalezi silverlightul-ul si sa folosesti internet explorer ... succes ....

    pe de alta parte , ia zi-mi , sa nu crezi ca vreau sa provoc sau ceva de genul ... doamne fereste , departe cu gandul ...las la o parte originile ca tu esti albanez iar eu sunt ceea ce sunt ...vreau doar sa-mi spui daca tu stii de ceva in acest sens ... am citit acum vreo 3-4 luni nu mai stiu exact oricum pe la sfarsitul anului ca va cam bate gandul sa fuzionati , si in " Kategoria superiore " sa bagati si Kosovo-ul ... stii ceva in acest sens ? nu de-alta dar eram foarte curioasa cum ar fi posibil acest lucru cand acest nou "stat" hai sa sa-i zicem , nu este afiliat inca la FIFA si nici jocuri internationale nu poate juca ...
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Nu este affiliat la Fifa ! Dar jucatori din Kosovo se dau drept Kosovari au nationala pregatita ! Trebuie duar sai accepte fifa si gata osa joace La viitoare calificare euro/mondial ! Si Da se zvonea ceva de Bagara echipelor lor in Kategoria Superiore ! Duar 2 Echipe ! cele mai bune 2 parca ! celelalte de mijloc liga 2 iar cele slabe liga 3 !

  7. #28
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    bun am inteles cum sta treaba .. si ai cumva idee cand anume se va face afilierea la FIFA ? ppffff echipe din Kosovo jucand la calificari asta chiar ar fi ceva de vazut ( tot ce imi doresc este sa nu cumva sa cadeti atunci cu sarbii ca ar fi urata treaba )

    P.S ti-au mers streamurile tv pe care ti le-am dat ?
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  8. #29
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Streamul merge dar este un canal de muzica cred.

    Acum ascult Alida-I'm the first lady...

  9. #30
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Streamul merge dar este un canal de muzica cred.

    Acum ascult Alida-I'm the first lady...
    http://www.shqiperia.tv/search/label...max-results=33 asa e mai bine ?
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    dap ! Nu prae osa fie echipe din Kosovo care sa emita pretenti ... !

  11. #32
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Nationala Kosovara , osa mai zica ceva poate 1 ptc 2 ! dar echpele de club nu cred !

  12. #33
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d_e_l_i_r_a View Post
    Daca imi zici care e canalul de sport sau care transmite meciurile?

  13. #34
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    imi pare rau , cu mai mult nu te pot ajuta ... sunt sarboaica , nu albaneza ... asta mi-a dat si mie un amic albanez ce locuieste in belgrad
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  14. #35
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Multumesc.

  15. #36
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    TVSH e de sport !

  16. #37
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Supersonic e de muzica !
    AVRAAMDRAGOMIRSANDU Fotbal.

  17. #38
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0

    Question

    Am vazut ca sezonul asta vor promova din liga secunda direct 4 echipe, in timp ce doar 2 retrogradeaza direct din prima liga, ce se intampla, vor sa majoreze numarul echipelor din prima liga de la anul?

  18. #39
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Cu doar 2 etape inainte de final Skenderbeu Korce e ca si campioana, avand un avans de 4p. fata de Flamurtari si 14p. fata de Vlaznia Skoder.
    Finala Cupei Albaniei se va disputa pe 19 mai intre FC Tirana si Dinamo Tirana.

  19. #40
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Pe Cei dela dinamo tirana ia dus mintea sasi vanda toate starurile. acum joaca playoff pentru Retrogradare.
    AVRAAMDRAGOMIRSANDU Fotbal.

  20. #41
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Dinamo Tirana ramane totusi in primul esalon, in care din sezonul 2011-2012 vor juca 14 echipe, fata de 12 cat pana acum! Si liga secunda va fi compusa tot din 14 echipe.

  21. #42
    incepator
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Da , Exact !
    AVRAAMDRAGOMIRSANDU Fotbal.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •