View Poll Results: Cine credeti ca va castiga prima editie a emisiunii "Romanii au talent" ?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Viorica si Emil Luca

    0 0%
  • Ianau Narcis Iustin

    4 18.18%
  • Trupa Ballance

    3 13.64%
  • Grupul Akikai

    0 0%
  • Bondoc Cristina si Dinca Alina

    1 4.55%
  • Stefan Florescu

    0 0%
  • Medea

    0 0%
  • Tutu Adrian

    6 27.27%
  • Cosmin Agache

    1 4.55%
  • Neacsu Rebeca

    3 13.64%
  • Valentin Luca

    0 0%
  • Valentin Dinu

    4 18.18%
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 316 to 334 of 334

Thread: Romanii au talent !

  1. #316
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Tradatorul, daca am intra in razboi cu Norvegia, ar lupta contra noastra. Bravo, ati reusit sa treziti patriotismul din multi romani. (Ma refer la cei care l-au contestat pe Tutu Adrian). Glumesc intr-un fel, dar totusi.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  2. #317
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,615
    Reputatie
    0
    da e adevarat ca Adrian Tutu a dormit pe o banca inainte de preselectie !!!!!

    Adrian Țuțu nu îi înțelege pe cei care spun că nu merita să câștige marele premiu la "Românii au talent". Tânărul susține că este împăcat cu propria persoană și nu stă să analizeze dacă el era sau nu îndreptățit să ia cei 120.000 de euro.

    "Daca unii dintre romani considera ca eu nu merit banii, ii apreciez si pentru asta. Eu sunt fericit ca am castigat un concurs nu pentru ca sunt cel mai talentat roman, cred ca sunt altii care au mai mult talent decat mine. Nu inteleg de ce ar trebuie sa ma gandesc acum daca meritam sau nu. Am transmis un mesaj si sper ca ceilalti care m-au inteles sa fie multumiti", a spus Adrian la videochatul de pe protv.ro.



    El a recunoscut că are un viciu: țigările. "Din pacate, fumez. M-am apucat din prostie si a ajuns un viciu. Cu bautura, injuraturile si drogurile nu sunt de acord", a declarat câștigătorul de la PRO TV.

    "Am dormit pe o banca in Constanta la preselectii. Eram obosit si m-am pus pe o banca pe faleza si am dormit cateva ore. Nu mai aveam bani sa ma intorc acasa. (...) Au fost perioade cand n-aveam bani nici de paine, iar cine a fost alaturi de mine atunci imi va ramane mereu la suflet", a completat el.

    Țuțu a spus că a fost nevoit să renunțe pentru o perioadă la școală pentru că nu avea ce să mănânce.

    "Da, am ramas repetent in clasa a 10-a. La jumatatea anului am plecat la munca sa-mi castig o paine si a trebuit sa renunt la scoala", a precizat Adrian.

    "Niciodata nu as renunta la muzica, nici pentru iubita, pentru nimic", a decretat el
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #318
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,615
    Reputatie
    0
    si la norvegieni in 2010 a castigat un rapper !

    http://www.apropo.ro/showbiz/de-la-a...-video-8200825
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #319
    sport legend 10_koln's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    deci e real, nu e un zvon oarecare de 0,12 bani. Si rapper si sa nu aiba vicii...mai rar.
    cine prinde canalul TV 2?

  5. #320
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    romanii chiar au talent!!!!

    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #321
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Era o reclama intr-o revista: Te roade Nvidia? Atunci mi-am dat seama ca trebuie sa imi cumpar ATI.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  7. #322
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Ce replici de manelist ai.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  8. #323
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    hopa, a aparut un adversar pe masura

    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  9. #324
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,615
    Reputatie
    0
    se inscrie cineva de pe ols la editia a II a
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #325
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    care e ala si ce talent are?
    Cristina la spart pepeni cu sanii sau Leo la tuns oi?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #326
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    Nice 1 Razy....
    chiar mi-a palcut la nebunie tipul

  12. #327
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    a inceput un nou sezon. nu va uitati ma?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #328
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    ba da.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  14. #329
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Cum sa nu te uiti la emisiune, e plina de momente penibile si stanjenitoare, intr-un cuvant circ de cea mai buna calitate. Mai un cantec mai un ha-ha-ha. Ce mai, nota 10.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  15. #330
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    romanasii au talent, vocea romanicii, chips factor si alte emisiuni aparute peste noapte, care au in vedere viitorul care nu are nimenea valoarea lui al tarisoarei.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #331
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    ăla care l-a imitat pe stefan banica a fost cel mai tare.. s-o facem lata, inca o data

  17. #332
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    cat circ e in seara asta, cred ca i-a ales special

    prin paduri cutreeieeraaam

  18. #333
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,348
    Reputatie
    0
    Caterinca maxima a fost azi.

  19. #334
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    a inceput un nou sezon. nu va uitati ma?
    La insistentele sotiei am urmarit emisiunea de azi,am ras cu pofta.
    M-a impresionat insa d-ra cu probleme medicale,26 de ani,din Bucuresti,versurile melodiei si prezentarea facuta mi-au mers la suflet.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •