Results 1 to 3 of 3

Thread: Se termina anul

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    Se termina anul

    Acum ca se termina sezonul ce sens mai are un forum de tenis? Eu sunt un fan al lui Becker, cred ca a fost cel mai mare jucator "all time".

  2. 6th January 2010, 13:55

    Reason
    spam...

  3. #2
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bekbrau View Post
    Acum ca se termina sezonul ce sens mai are un forum de tenis? Eu sunt un fan al lui Becker, cred ca a fost cel mai mare jucator "all time".
    Ce aberatie...Sezonul abia incepe..si forumul asta de tenis nu are nici o legatura cu sezoanele..Venim aici ,pasionati ,cunoscatori sau profani ai acestui sport,ca sa ne spunem parerea ,mai mult sau mai putin pertinenta despre fenomenul nemuritor numit Tenis.Becker a fost un mare jucator,insa pina la cel mai mare,mai trebuia sa cistige niste Grand Slamuri,in loc sa traga pe nas la greu.

  4. #3
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by printulmiskin View Post
    Ce aberatie...Sezonul abia incepe..si forumul asta de tenis nu are nici o legatura cu sezoanele..Venim aici ,pasionati ,cunoscatori sau profani ai acestui sport,ca sa ne spunem parerea ,mai mult sau mai putin pertinenta despre fenomenul nemuritor numit Tenis.Becker a fost un mare jucator,insa pina la cel mai mare,mai trebuia sa cistige niste Grand Slamuri,in loc sa traga pe nas la greu.
    tu vezi la ce data a postat el

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •