Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 232 to 252 of 460

Thread: Discutii generale, idei, propuneri

  1. #232
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    recunoaste ca esti imbecil,intelegi?IMBECIL, jur ca nu o sa mai interactionez cu tine,nici daca o sa mai ajung prin america,o sa incerc vaporul
    mai mult promit ca nici cand o sa beau nu o sa mai vorbesc de avioane,insa te rog,spune-mi cum era cand erai tu la aprozar?
    tu in viata asta,nu ai salar cat impozit platesc eu pt masinile pe care le detin(sic),asta ca sa ma laud
    si tu in viata asta,nu o sa reusesti sa te urci intr-o masina din asta,NEVER,auzi?NICIODATA,foameo
    si incearca putin si cu zahar,indulceste-i...............strugurii,doar tu te pricepi la legume fructe

  2. #233
    ...
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,314
    Reputatie
    1
    , esti o sursa inepuizabila de amuzament

    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    recunoaste ca esti imbecil,intelegi?IMBECIL
    [Ok, recunosc, daca asa te simti tu mai bine insa nu inteleg cum unu care in 40 de ani n-a fost in stare sa invete limba romana are tupeul sa faca astfel de afirmatii. Dar ma rog, lasam sa treaca. Lasam pe altii sa judece.

    ,
    jur ca nu o sa mai interactionez cu tine,nici daca o sa mai ajung prin america,o sa incerc vaporul
    mai mult promit ca nici cand o sa beau nu o sa mai vorbesc de avioane,
    Asa ceva nu pot sa accept . Mie imi place sa "discut" cu tine. Si chiar am nevoie. N-ai idee cat de tare imi ridici moralul in zilele mai putin bune. Nu ma astept sa intelegi ce am spus. Roaga si tu pe cineva sa-ti explice. Oricum, subtila chestia cu statele . Dar n-ai folosit-o pe persoana potrivita Iar nu o sa intelegi asa ca din nou roaga pe cineva sa-ti explice.( cam greu cu tine)

    nsa te rog,spune-mi cum era cand erai tu la aprozar?
    Asta banuiesc ca e o fantezie de-a ta...altfel nu-mi explic rationamentul. Poate e prea avansat pentru mine...

    tu in viata asta,nu ai salar cat impozit platesc eu pt masinile pe care le detin(sic),asta ca sa ma laud
    Aici deja ma simt jignit si lasa-ma sa-ti si explic. Spui ca ai mai multe masini . Felicitari. Pentru ca ai ales "cutiuta" pentru poza banuiesc ca acesta e cea mai de pret (lol). Sincer sa fiu poza ta m-a derutat putin. Vad in partea stanga niste baraci, sper ca nu e acolo locuinta ta, altfel ma faci sa ma simt aiurea. Nu e frumos sa te legi de persoanele mai putin norocoase. Deci sa spunem ca ai 4-5 masini, hai 6 de la mine. Esti dispus la un pariu? Doar nu doar gura e de tine...ce naiba. Da-mi un PM daca accepti. Motto-ul meu in viata este ca e pacat sa nu profiti de pe urma idiotilor cu gura mare.

    si tu in viata asta,nu o sa reusesti sa te urci intr-o masina din asta,NEVER,auzi?NICIODATA,foameo
    Nu stiu cum mama naibii s-a intamplat insa aici ai dreptate. Am multi prieteni si daca m-ar vedea in asa ceva n-as scapa o saptamana, doua de mistouri . In caz ca te intrebi, nu, nu exagerez cu nimic. Chiar sunt foarte serios. Nu ma intreba de masina mea ca nu-s penibil sa vb despre asa ceva pe internet, dar evident e loc de alt pariu. Mi-e putin foame ce-i drept.
    O zi buna.

  3. #234
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Fabulos!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #235
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Avion View Post
    Nu ma intreba de masina mea ca nu-s penibil sa vb despre asa ceva pe internet,
    De ce nu? Vezi ca este un thread deschis de ani de zile unde fiecare ne spunem ce rabla avem si la ce supercar visam
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5128
    beleafer

  5. #236
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Tu esti tot in etapa X?

  6. #237
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Tu esti tot in etapa X?
    S-a corectat, multumesc pentru atentionare
    beleafer

  7. #238
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Canadiene, am si eu o intrebare. Intra in tema doar poze cu copii, sau orice e legat de copilarie?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  8. #239
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Canadiene, am si eu o intrebare. Intra in tema doar poze cu copii, sau orice e legat de copilarie?
    Orice iti aduce aminte de copilarie, copiii jucandu-se pe strada, o galetusa uitata pe nisip pe malul marii, o jucarie plina de praf uitata in pod, prajiturta preferata care o facea bunica cand erai mic, corcodusul din curtea vecinului....
    beleafer

  9. #240
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Nu banuiam sa fie asa complicata tema asta
    beleafer

  10. #241
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Nu am absolut nici o poza digitala de cand eram copil, iar cele pe hartie zac undeva uitate printr-un sertar. Asa ca pas, daca nu-mi vine maine vreo idee.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  11. #242
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Adevarul e ca mi-a luat ceva timp pana sa-mi amintesc unde erau diafilmele
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  12. #243
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    jj, nu e vorba de o poza de-a ta de cand erai mic ci doar de ceva care iti aduce aminte de copilarie. Uite de exemplu un carusel in LunaPark de la Mamaia sau aiurea. Sau o bicicleta trantita in parc.

    grinco, cand o sa mai trec prin Ro, o sa caut diafileme sa vad daca mai sunt bune de ceva. Si in vro 2 anticariate am pe lista s aintru.
    beleafer

  13. #244
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu stiam unde sa raspund, imi puteti muta postul unde credeti ca e potrivit. cea mai de rahat e Miorita.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  14. #245
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Offf... suflete de artisti... nu credeam sa fie chiar atat de dificila tema asta, trebuia sa ma gandesc la ceva mai ingineresc.
    beleafer

  15. #246
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    da,se putea pune o tema cu ceva pascal,dar...........................
    concurs de *****,eurovision e caca de copil mic pe langa mascarada asta
    spunea si yoyo pe undeva,ca e vorba de poza facuta si nu de ce e in poza,ca de fotografii..............vorbim doar cu moderatorii si cu adminii

  16. #247
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Da' vad ca te consumi rau de tot Se fac blaturi la votare sau ce? Concret, ce nu e OK acum?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  17. #248
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    ce rahat sa fie ok?cand vine mod lu peste prajit si face voting de rasu curcii,ce vrei sa spun?sau nu vezi cum evolueaza concursul asta?sper ca nu esti paul undercover

  18. #249
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Grinco, softul asta mi-a sarit direct la mesajul tau si credeam ca pe mine ma intrebi. Apoi am vazut nemultumirea de mai sus.

    rhadoo, se putea pune o tema cu ceva "panze de bonfaier" cu care se pot taia "lacatele" de la tema anterioara, e bine?
    beleafer

  19. #250
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    nu era vorba de tine,era normal,ca cel care a pus inaintea ta sa puna ceva cu paste,ceva pascal etc,daca el nu a pus,puteai sa o faci tu,simplu
    daca atat ai inteles si tu din tema:lacate,ma abtin sa mai purtam un dialog
    o seara buna!

  20. #251
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    rhadooo, imi pare rau ca esti suparat dar chiar nu inteleg ce te framanta.

    se intampla ca tema propusa sa nu fie exact ceea ce ai vrea, asta este, daca poti participa este ok, daca nu, nu si gata.

    btw, ma gandeam sa propun ca tema 'arhitectura' daca oi castiga vro data, dar iata ca acuma un impuls de moment m-a indemnat la altceva (se pare ca oricum nu prea inspirata alegerea prin prisma participarii) dar sa stii ca amintirile din copilarie mi-au venit in minte chiar cand ma gandeam la obiceiurile de Paste de acasa care nu le mai am acuma. Si, da chiar m-am gandit sa pun tema "pascala", dar din nou m-am gandit ca evenimentul e prea "la cald" si mai nimerit este mai traziu, poate saptamana viitoare, sau peste doua, cand poti alege o poza cu rabdare. Deci asta a fost rationamentul. Vezi, ca la descrierea temei am pus ce cred eu ca merge, dar nu numai atata, inclusiv o eventuala poza cu o prajitura preferata care o facea bunica in copilarie. Poti gasi aici inspiratie si sa pozezi oale rosii care iti aduc aminte de cele care le spargeai pe banda rulanta, ca sa zic asa, cand erai copil. Sau o poza cu un ou de lemn pe care-l pastrezi de cand erai copil.
    Crede-ma ca sunt uimit cum tema curenta pe care o consider chiar nerestrictiva, nu a trezit inspiratie mai deloc.
    O alta tema care as fi propus-o, poate cu alta ocazie, ar fi fost "Automobil", ai fi preferat asta? Alta tema "Vechi-vechituri-antichitati" sau "ziduri"
    Ca intre forografi, iti urez "lumina buna"
    beleafer

  21. #252
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    ce rahat sa fie ok?cand vine mod lu peste prajit si face voting de rasu curcii,ce vrei sa spun?sau nu vezi cum evolueaza concursul asta?sper ca nu esti paul undercover
    Pai asta e riscul concursului, ca nu toti sa aiba aceleasi gusturi la fotografii, fiecare voteaza cum vrea. Nu vad legatura cu Paul, dar ma rog.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •